9791 відвідувач онлайн
2 904 16

Обстріл Мар'їнки кваліфікований як теракт, - Нацполіція

марьинка

Поліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з обстрілом Мар'їнки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Управління Національної поліції в Донецькій області на своїй сторінці в Facebook.

"Потужний мінометний обстріл розпочався о 23.00 та тривав близько години. В той час співмешканці були у власному будинку на вул. Жовтневій. Чоловік та жінка зазнали осколкових поранень, мають відкриті переломи ніг та травматичний шок", - повідомили в поліції.
Постраждалі зараз у лікарні м. Курахове. Станом на 09.00 вони і досі в тяжкому стані.
На місце працює слідчо-оперативна група Мар'їнського відділення поліції.

Читайте також: Під час обстрілу Мар'їнки постраждали 2 мирні жителі, - СЦКК

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України.
Крім того, в результаті нічного обстрілу правоохоронці зафіксували ще два пошкоджених будинки на вул. Петра Карпова та Прокоф'єва.
Красногорівка також потерпала від обстрілів. По вулиці Шевченка в будинку місцевих мешканців було виявлено танковий снаряд, який не розірвався.
На місці події працює спецгрупа правоохоронців.
Топ коментарі
+6
порошенко как главнокомандующий и гарант совершает преступление- знает об угрозе жизни людей и запрещает уничтожать источник угрозы на опережение. за такое сажают пожизненно
показати весь коментар
10.06.2017 10:54 Відповісти
+5
взагалі то це війна....
а якщо теракт-то і проводьте АТО. а ЗСУ відправте додому.
показати весь коментар
10.06.2017 10:49 Відповісти
+4
Надо предложить пороху ВОВ переименовать в Великое Отечественное АТО!
показати весь коментар
10.06.2017 11:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
паанятно.... А шо там в авдеевке??? Шо-то жебривского сегодня не видать...
показати весь коментар
10.06.2017 10:49 Відповісти
тоже не могу успокоиться, воду дали или нет
показати весь коментар
10.06.2017 11:18 Відповісти
взагалі то це війна....
а якщо теракт-то і проводьте АТО. а ЗСУ відправте додому.
показати весь коментар
10.06.2017 10:49 Відповісти
Издевательство какое-то
показати весь коментар
10.06.2017 10:52 Відповісти
Та і всі інші обстріли, це також - теракти.............. пора вже почати називати речі своїми іменами та притягувати винних до відповідальності................... у всякому разі - намагатись це зробити.
показати весь коментар
10.06.2017 10:53 Відповісти
порошенко как главнокомандующий и гарант совершает преступление- знает об угрозе жизни людей и запрещает уничтожать источник угрозы на опережение. за такое сажают пожизненно
показати весь коментар
10.06.2017 10:54 Відповісти
Надо предложить пороху ВОВ переименовать в Великое Отечественное АТО!
показати весь коментар
10.06.2017 11:04 Відповісти
Теракт - це кваліфікувати війну, як теракт.
показати весь коментар
10.06.2017 11:49 Відповісти
Барыга даже не хочет признать законодательно что территория оккупирована. Так что оно может квалифицировать? Заводят какие то мифические уголовные дела для отвода глаз, которые никогда не будут исполнены. Если это ато и территория не оккупирована по закону тогда нужно заходить на ту территорию и уничтожать всех коллаборантов и возвращать на места украинскую власть.
показати весь коментар
10.06.2017 12:49 Відповісти
И оно еще мечтает про второй срок.
Срок будет, но не второй...
показати весь коментар
10.06.2017 13:31 Відповісти
Давайте все таки говорить правду, как она есть: боевые действия на Донбассе ведутся между вооруженными силами Украины и двумя корпусами российской армии, входящей в Южный военный округ России,о чем есть официальные документы.В эти корпуса принимаются по контракту все, кто хочет там служить. Зарплату им платит Россия и подчигяются они исключительно приказам из Москвы.. Какие нахер "республики", "опоплченцы", "боевики"?
показати весь коментар
10.06.2017 12:09 Відповісти
Хорошие терористы нынче пошли. Если сто лет назад они максимум могли пол-кило динамита рвонуть, или втрельнуть из-за угла, то тепер из крепнокалиберной артилерии и танков садят. Того и гляди самолетами бомбить начнут.
показати весь коментар
10.06.2017 12:13 Відповісти
Довго ж наші спецвійська реагують на теракт... Можна таких ще 100 терактів зробити поки вони до терористів підберуться...
показати весь коментар
10.06.2017 12:55 Відповісти
чем больше от барыги будет разных дней тишины и пр. праздничных запретов на ответный и упреждающий огонь то таких терактов будет десятки на день.
показати весь коментар
10.06.2017 12:57 Відповісти
єто шото новенькое ,а раньше шо було?
показати весь коментар
10.06.2017 20:35 Відповісти
Обстрел Марьинки квалифицирован как теракт, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 913