5955 відвідувачів онлайн

Перший день безвізу: кордони ЄС перетнули вже сотні українців, - МЗС

мид

Станом на 5:35 неділі, 11 червня, кордони країн Європейського Союзу перетнули сотні українців з біометричними паспортами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці Департаменту консульської служби МЗС України в Facebook.

"Безвіз - в дії. Консули в Румунії, Польщі, Словаччині, Угорщини повідомляють про безперешкодний перетин громадянами України кордону країн ЄС за біометричними паспортами. Загальна кількість українців, що перетнули кордон ЄС станом на 05:35, вимірюється сотнями. Консули продовжують здійснювати моніторинг ситуації у пунктах пропуску. У разі виникнення труднощів, консули поруч", - підкреслюється в повідомленні.
Читайте також: Угорщина почала пропускати українців за безвізом
Топ коментарі
+28
Новинами про безвіз для України- Цензор цинічно глумиться над скрєпними пуканами.
показати весь коментар
11.06.2017 10:02 Відповісти
+16
Поздравляю Украинцев! Забавно, как русня изрыгает тонны желчи))) Вы завистливые мрази.
показати весь коментар
11.06.2017 10:05 Відповісти
+15
Первый день безвиза: границы ЕС пересекли уже сотни украинцев, - МИД - Цензор.НЕТ 603
показати весь коментар
11.06.2017 10:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Новинами про безвіз для України- Цензор цинічно глумиться над скрєпними пуканами.
показати весь коментар
11.06.2017 10:02 Відповісти
Первый день безвиза: границы ЕС пересекли уже сотни украинцев, - МИД - Цензор.НЕТ 6798
показати весь коментар
11.06.2017 10:10 Відповісти
штык нож, сильно похож, на от маузер 98. нє?
показати весь коментар
11.06.2017 11:01 Відповісти
брали визы у Плешивого кремлёвского ТАРАКАНА
показати весь коментар
11.06.2017 10:03 Відповісти
больше половины и дальше будут ездить по уже выданным визам пока срок действия визы не закончится. А это может длиться до 10-ти лет. Вот у меня например, виза действительна до марта 2018-го и я не собираюсь до того времени специально переделывать паспорт тока ради того, шоб попасть в ЕС без визы. Потом се сделаю документ и бзовсяких ажиотажей. А новость действительно дурацкая, как будто до сих пор совсем не пересекали границу.
показати весь коментар
11.06.2017 10:40 Відповісти
Первый день безвиза: границы ЕС пересекли уже сотни украинцев, - МИД - Цензор.НЕТ 603
показати весь коментар
11.06.2017 10:02 Відповісти
Первый день безвиза: границы ЕС пересекли уже сотни украинцев, - МИД - Цензор.НЕТ 1017

продукт разработки многолетних стараний кгб
показати весь коментар
11.06.2017 11:04 Відповісти
Саша Сотник вбросил в Ютуб клятву Лубянскому Фюреру....
показати весь коментар
11.06.2017 10:02 Відповісти
Лучше безвиз, конечно, чем не безвиз.
показати весь коментар
11.06.2017 10:04 Відповісти
Краще - заможне населення із зарплатою 20.000-30.000 гр.
показати весь коментар
11.06.2017 10:06 Відповісти
учись на айтишника и будешь иметь.
показати весь коментар
11.06.2017 10:11 Відповісти
Поздравляю Украинцев! Забавно, как русня изрыгает тонны желчи))) Вы завистливые мрази.
показати весь коментар
11.06.2017 10:05 Відповісти
Портяочная вонь в Мавзолейной казарме Путлера льёт Сталагмиты тоннами...
показати весь коментар
11.06.2017 10:07 Відповісти
Копрофіли бариг зомбують народ пропагандою як у кісєльова !!! Люди логічно мисліть: якщо людина резонно пише, що майже всі вони з візами, а какаошалава у відповідь пише що це кацап - то яка мета у какаошалави?? Правильно зомбувати населення, як і цього маніпулятивного заголовку новини!!!
показати весь коментар
11.06.2017 10:07 Відповісти
Безвиз для тех кому сегодня 10-15 лет.а вы думали для вас?
показати весь коментар
11.06.2017 10:08 Відповісти
это мы уже слышали
Про будущее поколение которое будет жить при коммунизме
И наши деды слышали, и наши отцы...
показати весь коментар
11.06.2017 10:14 Відповісти
Безвіз це добре але висери какаошалав про кацапів уже реально тошнотні - при чому тут вони до безвізу??? Понабирають даунів що тупо слідують методичці де треба в кожний комент втиснути сміття львівське, блокадц, косу і кацапи і те бидло шоколадне реально висирає брєд...
показати весь коментар
11.06.2017 10:10 Відповісти
Не "тошнотні" а "нудотні".
показати весь коментар
11.06.2017 10:47 Відповісти
специально затор перед днем безвиза создавали?
показати весь коментар
11.06.2017 10:10 Відповісти
Уникальный случай в истории ЕС и НАТО.Черногорию приняли в НАТО и тут же безвиз Украине на День Рождения Рассыи 12 июня.
показати весь коментар
11.06.2017 10:12 Відповісти
безвиз тормозили украинские власти "введением реформ", а не ЕС!
показати весь коментар
11.06.2017 10:15 Відповісти
Лишние хромомы трещят со Скрепами нехило,что взрыв ядерной бомбы от маршаля Жюкова на Тоцком полигоне 14 сентября 1954 года
показати весь коментар
11.06.2017 10:16 Відповісти
часть колбасных мигрантов не рада безвизу. Они видят в молодых и энергичных украинцах конкурентов для себя.
показати весь коментар
11.06.2017 10:16 Відповісти
Безусловно,со временем дадут Украине и членство в Евросоюзе ,и в НАТО.Хуйло шантажувало газом, вкрало Крим,стріляє на Донбасі.Але українці - європейці.Нам не потрібен той довбаний ссср.Були.Знаємо.
показати весь коментар
11.06.2017 10:17 Відповісти
Дальнобоям Украины теперь полегче будет.
показати весь коментар
11.06.2017 10:18 Відповісти
Отгородиться и забыть... Общение - только визуально, через прицел.
показати весь коментар
11.06.2017 10:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=lDK178r_Le0 Несбывшиеся мечты Газпрома
показати весь коментар
11.06.2017 10:23 Відповісти
Жиринжопский :
если Катар пустит газ в Европу,нам хана....
показати весь коментар
11.06.2017 10:27 Відповісти
Алєні мабуть в "сочувствіє" впали, іблани рсукіє....
показати весь коментар
11.06.2017 10:28 Відповісти
Да, так впалы, что уже и на колени встать не могут. Депрессия началась в параше невиданной Силы...путина начинают тихо ненавидеть.
показати весь коментар
11.06.2017 13:47 Відповісти
Рюсские покидают Казахстан.Китай идёт
показати весь коментар
11.06.2017 10:37 Відповісти
Первый день безвиза: границы ЕС пересекли уже сотни украинцев, - МИД - Цензор.НЕТ 1697
показати весь коментар
11.06.2017 10:38 Відповісти
У влади немає ніяких досягнень за три роки, тепер вчепилися в безвіз і будуть його піарити до наступних виборів Порошенко.
показати весь коментар
11.06.2017 10:42 Відповісти
Каждый украинец,пересекший границу с ЕС-это одна взорваная кацапская жопа без шансов на жизнь. ВСЕ НА ЗАПАД!😊
показати весь коментар
11.06.2017 10:43 Відповісти
Надо было первыми пускать котов.
показати весь коментар
11.06.2017 10:47 Відповісти
пылает скрепа?
показати весь коментар
11.06.2017 12:29 Відповісти
Безвізовий режим для українців - це чудово. Але чи вартує руйнування української промисловості цього "досягнення"?
показати весь коментар
11.06.2017 13:07 Відповісти
Бачу що пердаки не хіло вибухають не тільки у кремлядєй але і у місцевого зрадодовбаного кодла. І я не впевнений у кого рве більше...
показати весь коментар
11.06.2017 13:58 Відповісти
Відкрився інформаційний сайт про #безвіз - http://bezviz-ukraine.pp.ua /
Усе про безвізовий режим з ЄС та можливості вільно подорожувати по цілому світу.
показати весь коментар
25.06.2017 19:40 Відповісти