4459 відвідувачів онлайн
23 678 22

Нацгвардійці затримали трьох бойовиків "ДНР" у зоні АТО

задержание

Військовослужбовці Національної гвардії України затримали трьох осіб, яких розшукують за підозрою в активній участі в терористичному угрупованні "ДНР".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру Нацгвардії.

Днями гвардійці Південного ОТО під час виконання бойових завдань на блокпостах в зоні антитерористичної операції затримали трьох громадян, які згідно з пошуковою базою були у розшуку як активні учасники незаконного збройного формування "ДНР".

Читайте також: "Першими просили пустити котиків", - Аваков вручив 170 квартир правоохоронцям. ФОТОрепортаж

Також, нещодавно на блокпосту біля населеного пункту Волноваха військовослужбовцями Національної гвардії був зупинений для перевірки автомобіль ВАЗ 2104, який рухався з вимкнутими фарами. При перевірці автотранспорту та документів у водія, який вів себе підозріло та нервово, були виявлені в салоні автомобіля рулони поліетиленової плівки. При подальшому з'ясуванні обставин встановлено, що ця плівка ним викрадена з аграрного підприємства АОЗТ "Екопрод".

Всі затримані громадяни передані працівникам Національної поліції та Службі безпеки України.

Читайте також: За минулу добу загинули 4 українські воїни, 7 поранені або травмовані, - штаб АТО
Топ коментарі
+14
почему про бандитов, постоянно на цензоре пишут "боевик".... это как то не отражает ситуацию - не хотите "бандит", пишите "убийца и подонок", все же ближе к истине!...
показати весь коментар
11.06.2017 15:52 Відповісти
+8
В расход сук сразу
показати весь коментар
11.06.2017 15:39 Відповісти
+7
как допекла рюзькемирцев жизнь в "процветающем" савейском Лугондоне, что готовы своими жопами коллабрационисткими рисковать шастая в Украину!
показати весь коментар
11.06.2017 16:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на рудники
показати весь коментар
11.06.2017 15:38 Відповісти
В расход сук сразу
показати весь коментар
11.06.2017 15:39 Відповісти
Нацгвардейцы задержали троих боевиков "ДНР" в зоне АТО - Цензор.НЕТ 6121
показати весь коментар
11.06.2017 16:02 Відповісти
Нацгвардейцы задержали троих боевиков "ДНР" в зоне АТО - Цензор.НЕТ 9756
показати весь коментар
11.06.2017 15:51 Відповісти
почему про бандитов, постоянно на цензоре пишут "боевик".... это как то не отражает ситуацию - не хотите "бандит", пишите "убийца и подонок", все же ближе к истине!...
показати весь коментар
11.06.2017 15:52 Відповісти
с палками и щитами на блок-посту стояли?
показати весь коментар
11.06.2017 15:57 Відповісти
с рогатками....
показати весь коментар
11.06.2017 15:59 Відповісти
АЖ ТРОИХ !!! Какие бравые нацгвардейцы. Но сепаров каждый день убивающих украинцев там в тысячи раз больше.
показати весь коментар
11.06.2017 15:58 Відповісти
как допекла рюзькемирцев жизнь в "процветающем" савейском Лугондоне, что готовы своими жопами коллабрационисткими рисковать шастая в Украину!
показати весь коментар
11.06.2017 16:01 Відповісти
якщо поцупили рулон плівки з ахметівської контори, то точно тюрма..
показати весь коментар
11.06.2017 16:03 Відповісти
Надеюсь,им уже отбили почки?
показати весь коментар
11.06.2017 16:24 Відповісти
На блокпосту дежурили?
показати весь коментар
11.06.2017 16:53 Відповісти
этож падло ехало с включенным ближним как в рашке.на чем и прокололся.
показати весь коментар
11.06.2017 17:14 Відповісти
Добрі вони якісь,на обмін не потрібні ,то нафіга і'х залишати ?
показати весь коментар
11.06.2017 18:15 Відповісти
На запчасти.