"Ми підтримуємо введення візового режиму з Російською Федерацією", - прес-секретар МЗС Беца

"Ми підтримуємо запровадження візового режиму з Російською Федерацією, країною-агресором... У цілому, ми підтримуємо і вважаємо, що навіть віз буде недостатньо для контролю на кордоні, тому що візи - це лише один з елементів. Можливо, в майбутньому, в широкій перспективі, буде введення в'їзду виключно за біометричними паспортами з візами, з реєстрацією в міграційних службах, як це в тій же РФ, де потрібно протягом трьох днів зареєструватися", - сказала вона.
"Разом з цим, треба виважено підходити до нашої стратегії, з розумінням трьох факторів. Насамперед, це кількість українських громадян, які перебувають у Росії, - це від 3 до 4 млн громадян. Зараз Росія ввела досить спрощену процедуру отримання громадянства, тобто за три місяці і знаючи російську мову - це дуже прискорена процедура, і це важливий фактор, ми можемо втратити велику кількість наших громадян", - пояснила Беца.
За її словами, треба мати на увазі й невизначеність питання в'їзду в Крим з материкової частини України і навпаки. Крім цього, залишається питання неконтрольованої ділянки кордону з РФ на Донбасі.
Нагадаємо, раніше голова МЗС Росії Сергій Лавров пообіцяв, що у разі введення Україною візового режиму для РФ Росія відповість тим самим.
ЭТО НЕ НАШИ ГРАЖДАНЕ, ЭТО ПОДХУ-ЛОВНИКИ если возьмут гражданство немытых