8510 відвідувачів онлайн
10 304 16

Помер засуджений у справі про вбивство журналістки Анни Політковської

политковская

Родичі тверджують, що чоловіка били в російській колонії.

У виправній колонії №5 ФСВП Росії по Вологодській області, відомій як "Вологодський п'ятак", помер засуджений за організацію вбивства журналістки Анни Політковської Лом-Алі Гайтукаєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Кавказский узел".

Племінник засудженого Темірлан Гайтукаєв стверджує, що його родич зазнавав у колонії побиття. Він пояснив, що приїжджав на побачення у "Вологодський п'ятак" і бачив гематоми по всьому тілу.

"Але дядько тоді сказав, що синці - це нічого страшного, пройдуть. Але його сильно били по печінці і по нирках", - сказав Темірлан Гайтукаев.
За фактом побиття Гайтукаєва в 2015 році захист намагався порушити справу, розповіла адвокат Лом-Алі Гайтукаєва Олена Харіоновська. "Але нам було в цьому відмовлено, суд мотивував це тим, що факту застосування фізичної сили не доведено, і тому немає складу злочину", - розповіла вона.
Однак, додала адвокат, незабаром після рішення суду - 3 листопада 2015 року - Гайтукаєва помістили до лікувального закладу в зв'язку з різким погіршенням стану здоров'я.
"Лікарі визнали його інвалідом другої групи, йому, крім усього іншого, поставили діагноз цироз печінки. Йому було дозволено додаткове харчування. Ті продукти, які йому були приписані лікарями, я купувала і приносила Гайтукаєву - гроші на ці цілі надсилали родичі", - розповіла Олена Харіоновська.
Топ коментарі
+8
Концы в воду.
показати весь коментар
13.06.2017 13:40 Відповісти
+7
и концы в воду. Почти стопроцентная уверенность, что он-то как раз и не убийца, а "козел отпущения" классический.... да и заказчика - ***** - никто не вспоминает, а он как раз и есть главное говно.
показати весь коментар
13.06.2017 13:44 Відповісти
+4
За что погибла Политковская?За это стадо ,которое волнует только холодильник?Не зря ли?
показати весь коментар
13.06.2017 13:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да хрен с ним ....
показати весь коментар
13.06.2017 13:39 Відповісти
"ПРЕДВЫБОРНАЯ....ЗАЧИСТКА!"
показати весь коментар
13.06.2017 16:14 Відповісти
Концы в воду.
показати весь коментар
13.06.2017 13:40 Відповісти
его родственник подвергался в колонии избиениям.

Ничёсе... в турма бьют? Вах!
А чё сразу не завалили
показати весь коментар
13.06.2017 13:41 Відповісти
и концы в воду. Почти стопроцентная уверенность, что он-то как раз и не убийца, а "козел отпущения" классический.... да и заказчика - ***** - никто не вспоминает, а он как раз и есть главное говно.
показати весь коментар
13.06.2017 13:44 Відповісти
За что погибла Политковская?За это стадо ,которое волнует только холодильник?Не зря ли?
показати весь коментар
13.06.2017 13:44 Відповісти
Она не понимала по своей чистоте душевной, что им нравится дохнуть для пустых целей и за чужие интересы.
показати весь коментар
13.06.2017 14:15 Відповісти
С таким примитивнім подходом вьі такое же стадо.

Козляндией тотально управляют кремлевские жжидьі,
а раздувают ненависть между украинцами и русскими.
Там не все орда - просто на сегодня многим дешевле молчать.
показати весь коментар
13.06.2017 14:32 Відповісти
не факт щр він був винен ( дата вбивства як би намікає....)
показати весь коментар
13.06.2017 14:07 Відповісти
Исполнитель умер, а дело Политковской живет.
Теперь ее не никогда забудут - как и Немцова, Сахарова, Старовойтову
и многих других приличных людей.
показати весь коментар
13.06.2017 14:36 Відповісти
Умер прям ко дню роисси.Кто-то себе подарочек преподнёс -и концы в воду землю!
показати весь коментар
13.06.2017 15:06 Відповісти
не забудут лишь близкие, родственники и те кто был близок с ней по духу, а остальная серая масса будет и дальше мириться со своим совковым раболепством
показати весь коментар
13.06.2017 16:12 Відповісти
а, что он рассчитывал жить!? а как "черножопый закон", кровь за кровь!!!
показати весь коментар
13.06.2017 15:57 Відповісти
Сдох некий криминальный авторитет, имел ли отношение к убийству Политковской даже не важно, важно то, что ХЛО и каДыркин умыли руки.
Жесть, конечно, сколько на ГеБне крови, а если начать отсчет со времен картавого карлика, то вообще волосы дыбом встают!
показати весь коментар
13.06.2017 17:02 Відповісти
Colt
Так чего она достигла?Что же ты не рассказал,тупоголовый