Троє основних фігурантів "бурштинової справи" вийшли із СІЗО під заставу

Фігурантів справи "бурштинової мафії" випустили під заставу.
Варто також зазначити, що рішення суду про зміну запобіжного заходу в реєстрі досі немає, тому мотивація такого рішення поки що залишається не до кінця зрозумілою.
Водночас захист екс-заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика повідомив журналістам, що зміна запобіжного заходу пов'язана з "перекваліфікацією справи".
Варто зазначити, що згідно з інформацією Служби безпеки України, вартість знайдених лише в Боровика коштовностей і годинників становить "сотні тисяч доларів США", що перевищує загальну суму застав. Крім того, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що старателі в Рівненській області відраховували "данину" правоохоронцям та учасникам угруповання з адміністративної вертикалі, яка оцінюється в "мільйони доларів" на місяць.
У липні минулого року суд заарештував Боровика з правом внесення застави в розмірі 9 млн 646 тисяч гривень, однак пізніше йому висунули підозру ще щодо одного епізоду й додали нові статті Кримінального кодексу. А вислухавши показання основного свідка, суд продовжив термін утримання під вартою вже без застави.
Нагадаємо, в квітні Печерський районний суд м. Києва продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді утримання під вартою колишньому керівнику Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області Вадимові Топольському.
Пізніше повідомляли, що основний фігурант справи "бурштинової мафії", екс-заступник прокурора Рівненської області Боровик може вийти на свободу.
Влітку минулого року в Рівненській області була проведена широкомасштабна операція з нейтралізації великого злочинного угруповання, учасників якого підозрюють у незаконному видобутку бурштину та кришуванні цього нелегального бізнесу.
Ура, товарищи! Реформы которых вы так долго ждали, уже окончены! Сколько там Педро их провел? 144? Итоги на прошлой неделе были им лично подведенены! Всех с праздником!