8596 відвідувачів онлайн
3 813 20

У всіх областях оголосять набір у патрульну поліцію, - Князєв

князев

Найближчим часом буде оголошено набір у патрульну поліцію в усіх областях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
"У минулому-позаминулому році ми запускали патрульну поліцію в окремих регіонах по черзі. Зараз ми маємо можливість запустити набір одночасно в усіх областях, якщо до нас піде молодь на запропонованих нами умовах. Ми їх швидко й ефективно навчимо, враховуючи вже практичний досвід роботи патрульної поліції", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 90% часу патрульні будуть у русі. Горезвісних "засідок у кущах" не буде, - Білошицький

За його словами, в планах керівництва також створення нового підрозділу - тактичної поліції, яка буде займатися превенцією в забезпеченні громадської безпеки та порядку, зокрема, під час масових заходів та зборів.
"До того ж, сьогодні в Києві за підтримки органів місцевого самоврядування патрульна поліція запустила велопатрулі. У деяких областях створюють кінну поліцію. Крім того, є ідея забезпечення патрулювання поліцейських на електромотоциклах", - додав Князєв.
Топ коментарі
+3
Чого репетуєш, то йди туди робити чесно і принципово. Покажи їм всім як треба ))
показати весь коментар
14.06.2017 18:25 Відповісти
+2
"Мы их быстро и эффективно научим"
Чого можуть вони навчити??? Як виконувати план по постановах який сьогодні діє???
показати весь коментар
14.06.2017 18:19 Відповісти
+2
Немає вже ніякої поліції, грузини пішли, разом з ними пішла і поліція. Прийшли ви совкові менти, тому ви і набрати нікого не можете, ніхто до вас совков служити не піде, тільки такі ж совки, як і ви.
показати весь коментар
14.06.2017 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Мы их быстро и эффективно научим"
Чого можуть вони навчити??? Як виконувати план по постановах який сьогодні діє???
показати весь коментар
14.06.2017 18:19 Відповісти
Чого репетуєш, то йди туди робити чесно і принципово. Покажи їм всім як треба ))
показати весь коментар
14.06.2017 18:25 Відповісти
Тикати дітям своїм будеш, а я говорю, що не навчать нових поліцейських законам люди які їх ніколи не знали...
Маю успішний досвід оскарження трьох постанов складених на мене з порушенням законів...
Їх навчили говорити громадянам, що все, що вони скажуть це - закон...
Тому в кінці виходить, що люди які нічого не порушували витрачають час і гроші на оскарження, а люди які порушують закон виходять сухими з води із-за неправильно складених матеріалів і т.д...
показати весь коментар
14.06.2017 18:33 Відповісти
Я ж і кажу, йди працювати в поліцію, та покажи їм як треба робити ))
показати весь коментар
14.06.2017 18:59 Відповісти
Як отримаю таку посаду як Князєв - то навчу...
А як піду працювати "новим" поліцейським то Князєв мене навчить кліпати незаконні постанову направо і наліво...
Тому поки при посадах в МВС залишиться стара гвардія, то я залишу свої висновки при собі (і звичайно напишу їх тут, благо сьогодні маю час це зробити)...
показати весь коментар
14.06.2017 19:11 Відповісти
Тобто ти нічим від них не відрізняєшся?
показати весь коментар
14.06.2017 19:15 Відповісти
так ты нарушитель!?
показати весь коментар
14.06.2017 20:53 Відповісти
Во всех областях объявят набор в патрульную полицию, - Князев - Цензор.НЕТ 2233
показати весь коментар
14.06.2017 18:19 Відповісти
так у вас отсев был 150%, сейчас эти же люди и придут!!!
показати весь коментар
14.06.2017 18:21 Відповісти
,,150% відсів? Ет як, 100 приходило, з них 150 не годилось?
показати весь коментар
14.06.2017 18:24 Відповісти
Немає вже ніякої поліції, грузини пішли, разом з ними пішла і поліція. Прийшли ви совкові менти, тому ви і набрати нікого не можете, ніхто до вас совков служити не піде, тільки такі ж совки, як і ви.
показати весь коментар
14.06.2017 18:28 Відповісти
у нас країна злодіїв? навіщо стільки бюджетників? що вони виробляють? який продукт?
показати весь коментар
14.06.2017 18:29 Відповісти
Цей продукт назвається провладний ресурс.
показати весь коментар
14.06.2017 18:50 Відповісти
https://youtu.be/q9RpiLSUNi0
показати весь коментар
14.06.2017 19:13 Відповісти
Скоро будете по военкоматам ходить за кандидатами в полицию.
Как при совке.
показати весь коментар
14.06.2017 18:34 Відповісти
опять кровати меняют... может начать набирать с нуля хотя бы судебную систему? а то и кучу прокуроров поменяли и в менты снова набирают - и ничего. а людей на пешеходных переходах и дальше сбивают, и с парковками полная ж... и "люстрация" для высшего руководства (да и низшего) умерла не родившись, зато бабло исправно получают.
показати весь коментар
14.06.2017 19:00 Відповісти
законодательная исполнительная и судебная ветки для того и придуманы чтобы две из них смогли помочь третьей, если что пойдет не так. а у нас и законодательная в ж... и судебная и исполнительная - и ничего в результате хорошего не получится пока остаются одни и те же персонажи у бабла
показати весь коментар
14.06.2017 19:03 Відповісти
А че, предыдущие патрульные уже протухли, что надо новых набирать?
показати весь коментар
14.06.2017 20:33 Відповісти
А шо, те уже разбежались?
показати весь коментар
14.06.2017 20:51 Відповісти
Не могут же сказать, что треть уже разбежалась.
показати весь коментар
14.06.2017 21:20 Відповісти