9580 відвідувачів онлайн
4 845 9

Заступник голови Мін'юсту Андрій Вишневський написав заяву про відставку. ДОКУМЕНТ

Заступник голови Міністерства юстиції України України Андрій Вишневський написав заяву про відставку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У зв'язку з кардинальною відмінністю визначальних ціннісних орієнтирів, різним баченням цілей і засобів державної правової політики, реформування органів юстиції, подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги, а також втратою взаємної довіри з Міністром юстиції України Павлом Петренком прошу звільнити мене з посади заступника Міністра юстиції України", - написав він.

Також дивіться: Мін'юст готовий долучитися до розробки законопроекту про новий формат протидії російській агресії, - Петренко. ВIДЕО

Заступник голови Мінюсту Андрій Вишневський написав заяву про відставку 01

Коментувати
Сортувати:
а что такое?
с черновицкой гопотой не сторговался?
показати весь коментар
15.06.2017 12:26 Відповісти
Він і є сам ригівською гопотою !
показати весь коментар
15.06.2017 13:08 Відповісти
Хотелось бы узнать что имеется в виду под "світоглядними орієнтирами"
показати весь коментар
15.06.2017 12:32 Відповісти
Вишневский обиделся что ему не дали кабинета, вот и все тебе "світоглядні орієнтири".
показати весь коментар
15.06.2017 12:35 Відповісти
как говаривал Гройсман, это "обычная европейская практика".
показати весь коментар
15.06.2017 12:33 Відповісти
Вишневський - це ригівська погань , який з 2009'року займав посаду директора в такій собі структурі , як надання громадянам України безкоштовних юридичних послуг ! Роботу завалив , а кармани набив ! Йому запропонували піти , але він не погоджувався , тоді йому дали посаду в Мінюсті , а щодо кабінету , як то кажуть ; ,, Наша Галя балована" тому сидів в коридорі ! Але справа в тому , що він хоче повернутися на своє старе місце , судячи з того , як він тримав оборону від новоі людини , яка пройшла на його місце , на конкурсній основі !
показати весь коментар
15.06.2017 13:06 Відповісти
Тобто міністр юстиції призначив собі заступником "ригівську погань" , а куди ж Гройман дивився ?
показати весь коментар
15.06.2017 14:39 Відповісти
та барыги подберут еще кадров с рыго-жопоблока,а если не найдется желающих,то с комитета спасения Украины предложыт мыкила азирив...))))
показати весь коментар
18.06.2017 11:12 Відповісти
ХЗ