13016 відвідувачів онлайн

Організатора нападу на Чорновол під час Євромайдану Нетребка знайшли повішеним в ізоляторі МВС (оновлено)

тюрьма

Олег Нетребко міг розповісти слідству про злочини правоохоронців під час Революції гідності.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп (позафракційний) Віталій Купрій, передає Цензор.НЕТ.

"Отримав сьогодні інформацію, що організатора нападу на Тетяну Чорновол кримінального авторитета Олега Нетребка (прізвисько Нетрик) повісили у камері СІЗО! Ще під час Майдану я знав деталі цього нападу, оскільки один із його учасників був моїм сусідом із міста Кам'янське. Саме Нетрик найняв банду з мого рідного міста на виконання цього злочину. Про це я тоді повідомив журналістів і опозиційних політиків Pavlo Rizanenko. Замовником цього злочину було керівництво тодішньої міліції, зокрема в.о. київського начальника Валерій Мазан, якого я також знав особисто. Адже саме він надав вказівку знищити матеріали оперативно-розшукової справи, якою було встановлено осіб, що організовували замах на мене у квітні 2012 року. Вбивство Нетрика в камері очікуване, саме він міг розповісти про злочини правоохоронців під час Революції гідності. Деякі з них досі на посадах. Ключового свідка в справі Майдану зачищено!" - повідомив нардеп.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Дивлюся, диму не видно, і в той момент відчуваю: кров у мене ззаду потекла", - учасник Євромайдану виступив у суді

Пізніше прес-секретар заступника міністра юстиції у пенітенціарній системі Юрій Маслак розповів
Українським новинам, що підозрюваного в організації нападу на депутатку Верховної Ради Тетяну Чорновол Олега Нетребка знайшлии повішеним в ізоляторі Міністерства внутрішніх справ.
"Його знайшли повішеним не в СІЗО, а в ізоляторі тимчасового утримання Міністерства внутрішніх справ", - сказав він.
За його словами, в Лук'янівському (Київському) СІЗО Нетребко був 1 день - з 12 по 13 травня - після екстрадиції з Білорусі.
Місце подальшого тримання підсудного визначила Генеральна прокуратура.
Нагадаємо, 13 травня Печерський районний суд Києва заарештував на 60 діб екстрадованого з Білорусі громадянина України Нетребка. У грудні 2013 року Чорновол жорстко побила група людей на трасі близько Борисполя в Київській області. 3 злочинців було затримано і засуджено. 2 підозрюваних, серед яких і Нетребко, оголосили в розшук.
Топ коментарі
+94
Зато у начальника СИЗО появится скоро нормальная иномарка
показати весь коментар
15.06.2017 15:14 Відповісти
+45
"он слішком много знал"
показати весь коментар
15.06.2017 15:12 Відповісти
+33
Организатора нападения на Чорновол во время Евромайдана Нетребко повесили в камере СИЗО, - нардеп Куприй - Цензор.НЕТ 6764
показати весь коментар
15.06.2017 15:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
честных и нечестных не бывает, бандит по определению не честен. один просто дуболом, а второй хитрюга. нельзя создавать позитивные образы бандитов. Я у них еще десять лет назад спрашивал, - за кого будете голосовать? за нашего бандита, отвечали они. и вот теперь сидят по подвалам ждут путина со свечей. дуболом ****, дров наломал и смылся. этот намного хитрее и его тяжей будет скинуть. но возможно.
показати весь коментар
15.06.2017 16:16 Відповісти
Глупый и хитрый. наверное в этом разница
показати весь коментар
15.06.2017 16:53 Відповісти
да. но хитрость это признак ума. а хитрожопость признак глупости. иногда смотрю на них и вижу только одну разницу... того выдвинула криминальная мафия, а этого кто, какая партия за ним стояла? как он умудрился всех в блуд завести? просто удивительно как иногда получается - искренне веришь и потом потихонечку вера уходит и приходит разочарование, собой.
показати весь коментар
15.06.2017 16:58 Відповісти
трех лет не хватило, чтобы допросить?!!!
показати весь коментар
15.06.2017 16:09 Відповісти
Его только выловили ! Сразу видно , что из мухосранска ваяешь !
показати весь коментар
15.06.2017 17:51 Відповісти
показания главное дал. на большее он не способен и не нужен.
показати весь коментар
15.06.2017 16:09 Відповісти
В суде надо в живую подтвердить показания, а так это просто бумажка.
показати весь коментар
15.06.2017 19:27 Відповісти
ну и что.. где заказчик?
показати весь коментар
15.06.2017 20:01 Відповісти
"...Некоторые из них до сих пор находятся на должностях"
показати весь коментар
15.06.2017 20:28 Відповісти
некоторые это мягко сказано, все и остались.
показати весь коментар
15.06.2017 20:33 Відповісти
не, некоторые два раза в голову самозастрелились...
показати весь коментар
15.06.2017 22:00 Відповісти
та это копейки...и не в счет...

показати весь коментар
15.06.2017 22:20 Відповісти
вот уроды
показати весь коментар
15.06.2017 16:10 Відповісти
.Если
страна не хочет защищать себя и выбирает гопников и барыг во власть - у нее плохие
перспективы...
показати весь коментар
15.06.2017 16:33 Відповісти
Нормальная у нас власть , в отличии от вашего кацапстана !
показати весь коментар
15.06.2017 17:53 Відповісти
Наша Таня громко плачет - за решёткой труп маячит ?
показати весь коментар
15.06.2017 16:46 Відповісти
Порошенко: Я твердо убежден, что такого уровня свободы, как сейчас, в Украине еще не было.
показати весь коментар
15.06.2017 16:54 Відповісти
Кто сейчас у власти? Майдановцы... Кто имеет наибольшее влияние в системе МВД? Аваков из НФ. Кто должен защищать "ключевых" свидетелей?
показати весь коментар
15.06.2017 16:57 Відповісти
Во власти как раз не майдановцы , а пена , которую революция подняла .
показати весь коментар
15.06.2017 17:34 Відповісти
Без пены и революции не было бы !
показати весь коментар
15.06.2017 17:54 Відповісти
всегда с тобой согласен. но не сегодня. революция закипая и дает эту пену. я помню как они шли осторожно за Майданом, а он оторвался уже от реальности и летел там где нам только предстоит пролететь. мы и не знаем наших суждений и разговоров через несколько лет,а он знал. они жалкие паяцы как вспомню их, все усмиряли и говорили мирно мирно, а надо было уже тогда предлагать в самом самом начале -импичмент и перевыборы всех и по новому закону с новым цвк, что и ждет нас в ближайшем будущем. пока политическая борьба не приводит к физическому уничтожению, их всех это устраивает. я почему то уверен, что настоящих майдановцев остались единицы или десятки, тех людей которые и рождали смыслы и вот они и должны стать были властью, не эти приспособленцы. Майдан на каком то этапе уже не требовал средств на кашу и на пропаганду, на оборону и то да се, так как живые люди начали приезжать и уезжать, и приезжали как на вахту. все мое со мной. его невозможно было остановить и они это поняли увидев, что никто и не нуждается особо в них. народ вечен и он источник всего. и Украина это не территория, это народ.
показати весь коментар
15.06.2017 20:52 Відповісти
Какой он свидетель ? Это титухан - убийца ! А те кто заказал Татьяну , давным - давно чкурнули в паРашу !
Сдох максим и х****** с ним , положили в гроб и м***** его в ё****б !
показати весь коментар
15.06.2017 17:57 Відповісти
Не задумывался, кому надо эту шизу заказывать?
показати весь коментар
15.06.2017 20:41 Відповісти
Кто-то верит в эту туфту, что он повесился? 25 часов в сутки под наблюдением и если повесился, то вместо него должна висеть вся смена жопников вместе с начальником СИЗО!
показати весь коментар
15.06.2017 18:05 Відповісти
Амбер - порохнявое задротистое чмо уймись уже))) все кто против барыги у него кацапы, от тупое...
показати весь коментар
15.06.2017 18:27 Відповісти
В самом сизо МВД -. АВАКЯНА на мыло ,назад суку в Италию мацарелу делать
показати весь коментар
15.06.2017 18:42 Відповісти
Зачищают свидетелей, чтобы чего лишнего не брякнул?
показати весь коментар
15.06.2017 20:40 Відповісти
Таня, астанавісь!
показати весь коментар
15.06.2017 23:10 Відповісти
НАДО ТАК ВСІХ ПОВІСИТИ ХТО МАЄ ВІДНОШЕННЯ К РЕЖИМУ ЯНУКОВІЧА !!!
показати весь коментар
16.06.2017 08:13 Відповісти
Мусора повісили Нетребка,знищили свідка.В. мусорів так заведено.🎐✉📟
показати весь коментар
16.06.2017 11:16 Відповісти
Саме така версія -ймовірність 99 відсотків..

слідчі прокуратури подзвонили мєнтам -слідство виходить на одного з ваших високопоставлених керівників..з запитанням -"Домовимось ?"
Далі звоноккерівнику ізолятора..така-то і така справа:
ТРЕБА !
Далі -"справа техніки"..
показати весь коментар
16.06.2017 14:04 Відповісти
Він, врешті-решт, зрозумів, що був, ну дуже не правий, і, не зміг з цим далі жити. От-так би до них усіх приходило розуміння зробленого, а згодом і розплата.
показати весь коментар
16.06.2017 14:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2