10943 відвідувача онлайн
10 572 66

Гройсман: Найбільше для децентралізації в Україні зробив Кучма - це очевидний факт

гройсман
"Якщо бути абсолютно чесним, то необхідно сказати, що найбільше для розвитку місцевого самоврядування в нашій країні зробив другий президент України Леонід Данилович Кучма - це очевидний факт. При ньому ухвалили Конституцію, при ньому ухвалили закон "Про місцеве самоврядування", який уперше дав нам змогу підійти до питання місцевого самоврядування", - сказав він під час виступу на Міжрегіональній конференції з питань впровадження реформи децентралізації в Україні в четвер у Запоріжжі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інте рфакс-Україна.
За словами В. Гройсмана, після президентства Л. Кучми і до 2014 року повноваження у місцевої влади тільки забирали, фактично проводячи централізацію.

Дивіться також: У нас є завдання: створити в селі робочі місця, щоб там розвинувся малий і середній бізнес, - Гройсман. ВIДЕО
Топ коментарі
+29
Кучма создал мафию,и ей управляет и сегодня..)))
показати весь коментар
15.06.2017 15:44 Відповісти
+26
Вау,Кучмо наше фсе)) От это реформатор,Грося жги исчо))
показати весь коментар
15.06.2017 15:44 Відповісти
+19
Пипец......у базарника совсем с головой плохо! ....и чего еще ждать от бестолочи с восьмиклассным оьразованием!!!!!!
показати весь коментар
15.06.2017 15:45 Відповісти

Завантаження...