Гройсман: Найбільше для децентралізації в Україні зробив Кучма - це очевидний факт

"Якщо бути абсолютно чесним, то необхідно сказати, що найбільше для розвитку місцевого самоврядування в нашій країні зробив другий президент України Леонід Данилович Кучма - це очевидний факт. При ньому ухвалили Конституцію, при ньому ухвалили закон "Про місцеве самоврядування", який уперше дав нам змогу підійти до питання місцевого самоврядування", - сказав він під час виступу на Міжрегіональній конференції з питань впровадження реформи децентралізації в Україні в четвер у Запоріжжі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інте рфакс-Україна.
За словами В. Гройсмана, після президентства Л. Кучми і до 2014 року повноваження у місцевої влади тільки забирали, фактично проводячи централізацію.
Топ коментарі
+29 Алексус
показати весь коментар
15.06.2017 15:44 Відповісти Посилання +26 злой крот
показати весь коментар
15.06.2017 15:44 Відповісти Посилання +19 1970-kva
показати весь коментар
15.06.2017 15:45 Відповісти Посилання
....и чего еще ждать от бестолочи с восьмиклассным оьразованием!!!!!!