6962 відвідувача онлайн
11 870 130

Сейм Литви визнав АЕС, яку будують у Білорусі, загрозою нацбезпеці

литва беларусь аэс

Парламент Литви ухвалив, що атомна електростанція, яку будують в Островецькому районі Білорусі (ОАЕС), є небезпечною, становить загрозу національній безпеці Литовської Республіки, її навколишньому середовищу і суспільному здоров'ю.

За прийняття такого закону в четвер проголосували 104 депутати, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Делфі.

Голова парламентського Комітету національної безпеки й оборони (КНБО) Вітаутас Бакас стверджує, що прийнятий закон матиме велике значення. "Як у середній, так і довгостроковій перспективі він буде мати велике значення для безпеки людей, якості їхнього життя і прогресу держави", - зазначив Бакас.
Він наголосив, що, споруджуючи небезпечну електростанцію, Білорусь порушує три міжнародні конвенції, проект є непрозорим. Сейм нещодавно прийняв закон, яким планують обмежити імпорт електроенергії з Білорусі та Росії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Посла Литви в Білорусі викликали в МЗС у зв'язку з висловами Грібаускайте

Островецьку АЕС споруджує російська корпорація РОСАТОМ усього за 50 км від Вільнюса. Литовський уряд стверджує, що роботи ведуться без дотримання вимог безпеки та екологічних стандартів. Мінськ ці претензії відкидає.
Топ коментарі
+28
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
15.06.2017 21:18 Відповісти
+14
Наши там работают Саня , до этого строили в Сестрорецке , говорят что по технике безопасности небо и земля , все что криво и косо тупо заливают бетоном . К тому же это первая АЭС реактор которой уронили на бетон а по дороге еще и столбы им сшибали .
показати весь коментар
15.06.2017 21:39 Відповісти
+14
Эта та станция, при постройке которой российские стройбаны уронили корпус реактора? Если она, то стоит обеспокоиться.
показати весь коментар
15.06.2017 22:18 Відповісти

Завантаження...