10014 відвідувачів онлайн
5 269 42

Питання введення накопичувальної пенсійної системи вимагає ретельного вивчення досвіду, - Порошенко

порошенко

Президент Петро Порошенко переконаний у необхідності ретельного обговорення питання запровадження накопичувальної пенсійної системи.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

"Я думаю, що тут нам потрібна прозора і відкрита, чесна і професійна дискусія щодо накопичувальної системи. Така сама дискусія як і щодо добровільної накопичувальної системи. Проаналізувати досвід таких добровільних пенсійних фондів, не зупиняючи абсолютну необхідність запровадження цієї системи - вивчити досвід", - сказав Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ, присвяченого пенсійній реформі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін розгляне перенесення термінів збільшення мінімального страхового стажу до 25 років на 2020 рік, - Рева

Президент наголосив на необхідності ретельно проаналізувати досвід інших країн у цьому питанні. При цьому він повідомив, що отримав звернення низки громадських організацій щодо продовження роботи у відповідному напрямку.
Глава держави додав, що нарешті хотілося б почути, коли законопроекти щодо накопичувальної пенсійної системи можуть бути розглянуті. За його словами, потрібно ретельно вивчити це питання і прорахувати, бо, на жаль, ми маємо і негативний досвід роботи накопичувальної пенсійної системи, коли внаслідок девальвації національної валюти та стрибків інфляції, люди залишались без своїх пенсійних накопичень.
Петро Порошенко також висловився за створення фондового ринку, який дасть можливість спрямувати такі накопичення як інвестиції в національну економіку.

Також читайте: Кабмін направить у Раду законопроект про пенсійну реформу 19-20 червня, - Гройсман
Топ коментарі
+16
Лерка облигация завалила с подельниками кучу банков и о чем оно вообще говорит.Какая накопительная система.Или как при совке отдадим все ощадбанку и останемся в один миг нищими.Упырь высшей категории.
показати весь коментар
16.06.2017 21:38 Відповісти
+15
Я так понял предвыборная программа уже началась?
показати весь коментар
16.06.2017 21:35 Відповісти
+13
нет... началось приготовление к похоронам Порошенко, в политическом смысле. Он уже политический труп. Даже он это знает, ведь постоянно бравирует опросами и социологией. Теперь уже помалкивает о социологии. Знает свой рейтинг. Теперь его задача, умело спрыгнуть с должности и привести своего приемника и очередного гаранта коррупции к власти, типа гройсмана.
показати весь коментар
16.06.2017 21:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я так понял предвыборная программа уже началась?
показати весь коментар
16.06.2017 21:35 Відповісти
нет... началось приготовление к похоронам Порошенко, в политическом смысле. Он уже политический труп. Даже он это знает, ведь постоянно бравирует опросами и социологией. Теперь уже помалкивает о социологии. Знает свой рейтинг. Теперь его задача, умело спрыгнуть с должности и привести своего приемника и очередного гаранта коррупции к власти, типа гройсмана.
показати весь коментар
16.06.2017 21:40 Відповісти
Правильно понял,едет Петрушка к Трампу на поклон,отдерет его Трампушка как сидорову козу,камера рядом с Лазаренко свободна))
показати весь коментар
16.06.2017 21:57 Відповісти
порошеску с его отродием - к стенке..
показати весь коментар
16.06.2017 23:54 Відповісти
Ага, накопичувально_офшорної....
показати весь коментар
16.06.2017 21:37 Відповісти
Лерка облигация завалила с подельниками кучу банков и о чем оно вообще говорит.Какая накопительная система.Или как при совке отдадим все ощадбанку и останемся в один миг нищими.Упырь высшей категории.
показати весь коментар
16.06.2017 21:38 Відповісти
Ты умри сегодня а я завтра.
показати весь коментар
16.06.2017 21:39 Відповісти
Наверно надо писать доверенность и линять. Угробят суки они нас.
показати весь коментар
16.06.2017 21:40 Відповісти
а кто будет стоять во главе... ну этого самого... фондового рынка?...
показати весь коментар
16.06.2017 21:41 Відповісти
Шо-то мне подсказывает,что Петюня очень плохо закончит ....
показати весь коментар
16.06.2017 21:43 Відповісти
Да брось, Олег - нафига те мильярды, что бы плохо кончать! плохо - это нам!
показати весь коментар
16.06.2017 21:55 Відповісти
Предчувствие ....
показати весь коментар
16.06.2017 23:31 Відповісти
БРЕХЛО...
показати весь коментар
16.06.2017 21:43 Відповісти
Все как у партньоров надо делать,только у них на сирию ,крым та донбас пошли накопительные,а у нас в офшоры
показати весь коментар
16.06.2017 21:44 Відповісти
Во-во,а куда подевались деньги из предедущего накопительного страхового пенсионного фонда уже независимой Украины вместе из банком?
Нету вам веры,ну нету...
показати весь коментар
16.06.2017 21:44 Відповісти
Вопрос введения накопительной пенсионной системы требует тщательного изучения опыта, - Порошенко - Цензор.НЕТ 111
показати весь коментар
16.06.2017 21:45 Відповісти
Мені цікаво звідки олігархи відкопали таку цинічну і брехливу аморальну потвору та чому ми за це чмо проголосували??(((
показати весь коментар
16.06.2017 21:46 Відповісти
Воистину, из всех зол выбрали наихудшее. Но он просто болен скорее всего. Клептомания это пополам с патологической жадностью.
показати весь коментар
16.06.2017 23:08 Відповісти
Пока мы будем копить деньги то допенсии недотянем подохнем ведь украинцы не вороны до 300 лет не живут.
показати весь коментар
16.06.2017 21:48 Відповісти
На сєй раз за чєй счьот?

Помницца повишєніє МЗП оплатілі ФОПи, которим ЕСВ і ЕП на 2,5 помножілі...

Кого на етот раз косньоцца "фінт ушамі"?

ПиСи...Вєшать будут нє за проісхождєніє - за шею...
показати весь коментар
16.06.2017 21:48 Відповісти
Вопрос введения накопительной пенсионной системы требует тщательного изучения опыта, - Порошенко - Цензор.НЕТ 7346
показати весь коментар
16.06.2017 21:49 Відповісти
показати весь коментар
16.06.2017 22:09 Відповісти
в пенсионном фонде НБУ списдили половину денег, фонд один из крупнейших в стране, это всё, что нужно знать о накопительных пенсионных фондах...
показати весь коментар
16.06.2017 21:55 Відповісти
Вопрос накопительной пенсии вообще не изучен, поскольку платить взносы в пенсионный фонд не в состоянии больше половины населения страны, безработица , высокие тарифы, низкие зарплаты, дороговизна во всем от продуктов до медикаментов, Украина не созрела для накопительной пенсии,это факт и закрывая на это глаза, властьимущие споткнутся о большие проблемы.
показати весь коментар
16.06.2017 21:56 Відповісти
Кому платить? Для выхода на пенсию надо платить 40 лет,тут за 25 такое произошло,а что в будущем нас ожидает,неизвестно.Это как с вкладами в Сбербанк СССР.
показати весь коментар
16.06.2017 21:59 Відповісти
Так,правильно, неизвестно что завтра будет, выверни им карман , а потом бомжуй тк следующее повышение тарифов не сможешь оплатить .
показати весь коментар
16.06.2017 22:04 Відповісти
2008 - 08:28

Кошти, які виплачуються вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР, є не компенсацією, а поверненням вкладів. Про це заявила в інтерв'ю телеканалу "ІN" прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. За її словами, 1 тис. грн, яку на сьогодні отримують вкладники, є "першим кроком". Голова уряду зауважила, що "на сьогодні Україна виплачує за найбільшим курсом і найбільші суми, які здатна виплатити країна". Вона нагадала, що українцям повертається за 1 крб. 1,05 грн. "Усі інші країни повертали взагалі копійки. Усі, фізично, гроші, заощадження людей, залишилися в Ощадбанку Радянського Союзу. Тому сьогодні Україна повертає зі своїх власних ресурсів. І повертає практично суттєві гроші перший раз", - сказала Ю.Тимошенко.
за найбільшим курсом і найбільші суми, які здатна виплатити країна
«Вітіна тисяча»
У грудні 2009, перед https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_2010 президентськими виборами , на конференції «Союзу захисту прав вкладників» https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Віктор Янукович і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%90%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2 Микола Азаров пообіцяли в разі обрання Віктора Федоровича главою держави щорічно виділяти з держбюджету по 10 мільярдів гривень на повернення вкладів

""Усі інші країни повертали взагалі копійки.1961
""Усі інші країни повертали взагалі копійки.1996
показати весь коментар
16.06.2017 22:10 Відповісти
Вопрос введения накопительной пенсионной системы требует тщательного изучения опыта, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9971
показати весь коментар
16.06.2017 22:12 Відповісти
Заявление от Рабиновича Хаима: "Прошу направить меня на курсы повышения заработной платы".
показати весь коментар
16.06.2017 22:15 Відповісти
Зачем корчить умную рожу и варнякать бредятину? Надо открыть собственную программу Пжыты по-новому и делать как там записано
показати весь коментар
16.06.2017 22:23 Відповісти
https://twitter.com/Ukrainian2013 Українець‏ @Ukrainian2013 https://twitter.com/Ukrainian2013/status/875771555850178561 2 ч.2 часа назад

Просто просьба!

Вопрос введения накопительной пенсионной системы требует тщательного изучения опыта, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5188
показати весь коментар
16.06.2017 22:53 Відповісти
Этот изучит и опыты проведет.
показати весь коментар
16.06.2017 23:35 Відповісти
вальцманат - против Украины..
показати весь коментар
16.06.2017 23:55 Відповісти
пеця предлагает скинуться деньгами для оплаты новых футболок "Russia" для его сынков ?
показати весь коментар
17.06.2017 09:41 Відповісти
барыга надумал пополнить панамские счета за счёт лохов голосовавших в один тур