9892 відвідувача онлайн

Трамп заявив про скасування угод із Кубою, досягнутих при Обамі

Президент США Дональд Трамп у п'ятницю заявив про посилення політики щодо Куби.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я скасовую абсолютно односторонню угоду попередньої адміністрації з Кубою", - сказав він, виступаючи в п'ятницю в Майамі.
За його словами, ембарго щодо цієї країни буде збережено, туризм зі США на Кубу буде заборонений. При цьому круїзи американських компаній із заходом на Кубу будуть збережені, а й в цій сфері буде більше обмежень.
За словами Трампа, сьогодні він, відповідно до передвиборчих обіцянок, починає нову політику щодо Куби.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Трамп продовжив санкції проти Білорусі, введені 11 років тому

"Ми не будемо скасовувати санкції проти кубинського режиму, поки не буде звільнено всіх політичних в'язнів, поки не будуть поважатися свободи зборів і висловлювання думок, поки не будуть узаконені всі політичні партії, і не будуть заплановані вільні вибори за участю міжнародних спостерігачів", - сказав президент США.
Він також пообіцяв обмежити фінансові потоки зі США на Кубу, які, на думку Трампа, ідуть на посилення військових, розвідки і служб безпеки цієї країни. Президент заявив також про бажання, щоб інвестиції зі США прямували безпосередньо населенню країни для розвитку підприємництва і для поліпшення умов життя населення.

Також читайте: Трамп під час візиту до Польщі обговорить російсько-українську війну, - Ващиковський

"Наша політика полягає в тому, щоб домогтися кращої угоди для кубинського народу і для США", - додав Трамп. Він зазначив, що посольство США на Кубі продовжить роботу.
Нагадуємо, президент США Барак Обама в 2015 році ініціював політику потепління відносин із Кубою. У рамках потепління відносин між США і Кубою були відновлені дипломатичні відносини, а також у березні 2016 року відбувся історичний візит Обами в Гавану. Весь цей час велика частина обмежувальних заходів стосовно Куби зберігалася.
Топ коментарі
+39
Сейчас ***** появится на Кубе с кредитом или списанием долгов
показати весь коментар
16.06.2017 23:17 Відповісти
+22
приехали мои соседи из турполёта на Кубу...
"Океан-32 градуса..песочек-как молоко..."
-Ну а Куба...Куба-то как???
-Гавно!! при СССР такого даже не было..."Это что-гаражи?-спрашивает туристка..-Нет ,дома,-отвечает гид." -Зашёл в аэропорту в Гаване в туалет и вылетел, не успев застегнуть зиппер!!! и такое вот во всём и везде!!!!Но при этом все счастливо улыбаются и по-детски довольны такой вот "лагерной совковой нищенской" жизнью! Одним словом-под боком США расположился анклав-коммунистического средневековья-Северная Корея N2
показати весь коментар
16.06.2017 23:43 Відповісти
+21
Рауль, говорят, и так уже неделю в реанимации, а теперь точно к брату поедет.
показати весь коментар
16.06.2017 23:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
там вся Канада и Европа на пляжах... я был там в 2001... а сейчас и подавно.
показати весь коментар
17.06.2017 01:21 Відповісти
Туристов валом.

Пару лет назад появился интернет. Ну конечно не такой как в нашем представлении. Но потихоньку.... Вечером желающих посидеть в инете очень много. Он дорогой -1-2 кука (как $ курс) в час. В основном кубинцы сидят в фэйсбуке и имо (по типу скайпа).
показати весь коментар
17.06.2017 02:03 Відповісти
Нунихерасебе!
показати весь коментар
17.06.2017 01:30 Відповісти
Трамп нимножко идиёт, такое делать?!
показати весь коментар
17.06.2017 02:13 Відповісти
Конституционная власть - это то, чего либерастьі не могут понять,так как ощущают жо...ой,а не мозгами!А вообще-то я удивляюсь,почему менее одного процента населения мира может требовать больше,чем остальньіе 99%?Трампу уже пора дать дерьмократьім того,чего заслуживают и потихонечку сажать их клинтоватьіх и обамакнутьіх лидеров.Их связь с коммунистической -кубапарашей очевидна,а преступления срока давности не имеють.https://www.youtube.com/watch?v=jV7atrtk3qI
показати весь коментар
17.06.2017 08:41 Відповісти
Значить у Ху...ла якісь плани на Кубу. От він і наказав Трампу забиратися з Куби.
показати весь коментар
17.06.2017 08:42 Відповісти
Трамп, урод. А на Саудовскую Аравию почему эмбарго не вводишь?

Там есть демократия и нет политзаключенных?

Там оппозиционному религиозному деятелю - шииту недавно голову отрубили.

Там христианские церкви запрещены.
показати весь коментар
17.06.2017 08:47 Відповісти
Почему почему..... по кочану. Они там хоть младенцев на завтрак могут есть, американцы будут только пятки им лизать.

Трамп заявил об отмене соглашений с Кубой, достигнутых при Обаме - Цензор.НЕТ 45
показати весь коментар
17.06.2017 08:59 Відповісти
А вот что пишет Асошейтед Пресс(https://www.apnews.com/0172a576e8124251b5478818d1944632/Trump-acknowledges-for-first-time-he's-under-investigation):

Trump advisers and confidants describe the president as increasingly angry over the investigation, yelling at television sets in the White House carrying coverage and insisting he is the target of a conspiracy to discredit - and potentially end - his presidency. Some of his ire is aimed at Rosenstein and investigative special counsel Robert Mueller, both of whom the president believes are biased against him, associates say.
показати весь коментар
17.06.2017 09:30 Відповісти
snachala vse peli kakoj tramp debil,a schas,kakoj on klassnij !
показати весь коментар
17.06.2017 10:28 Відповісти
- Ну спасибо, выбрал ты нам президента США!! - смотрят с укором и исподлобья кубинцы на )(уйла.)
показати весь коментар
17.06.2017 10:31 Відповісти
Трамп обрушит всю существующую мировую систему порядка. посмотрим к чему это приведет.
показати весь коментар
17.06.2017 12:23 Відповісти
Путин ее обрушил в 2008 в Грузии.
показати весь коментар
17.06.2017 12:25 Відповісти
Знову кубинські сигари в США - контрабанда.
показати весь коментар
17.06.2017 12:33 Відповісти
свято место пусто не бывает. у ***** на Кубе теперь будет полный карт-бланш.
показати весь коментар
17.06.2017 14:34 Відповісти
в этом и смысл деяний трампа.
показати весь коментар
22.07.2017 03:02 Відповісти
Что назад в СССР?
"Дальняя даль никому не помешала,
Мы собрались со всего земного шара.
Мы собрались за чертою океана,
Здесь, на твоей молодой земле, Гавана!

Небо надо мной, небо надо мной - как сомбреро, как сомбреро!
Берег золотой, берег золотой - Варадеро, Варадеро!
Куба далека, Куба далека, Куба - рядом!
Это говорим, это говорим - Мы! "
показати весь коментар
17.06.2017 20:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2