7471 відвідувач онлайн

Поляков про справу проти нього: "Ситник особисто мстить мені"

поляков

Депутат від "Народного фронту" Поляков заявляє, що відкрита проти нього справа НАБУ ґрунтується на особистій помсті йому з боку директора бюро Ситника і його заступника Гізо Углави.

Про це він повідомив у кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Часом НАБУ стає органом політичного впливу, - Бурбак про справу Розенблата-Полякова. ВIДЕО

"Я вважаю, що це політична розправа", - підкреслив Поляков.
Він назвав те, що відбувається, помстою Ситника за порушену проти нього справу про поїздку в Лондон.
"Пан Ситник особисто мстить за те, що я є членом групи депутатського контролю, яка свого часу порушила кримінальну справу у зв'язку з тим, що Ситник їздив зі своєю дружиною відпочивати в Лондон за державні гроші. Після цього, в грудні 2016 року, я був у Грузії, і мені надали інформацію в МВС і Мін'юсті (Грузії, - ред.) щодо беззаконня, яким займалися пан Саакашвілі, пан Сакварелідзе та Гізо Углава, які відбирали бізнес, які ґвалтували людей у ​​в'язниці. І на сьогодні ця грузинська мафія очолює в нас НАБУ і займається виключно політичною боротьбою. Сміливо можна назвати сьогоднішнє НАБУ політичною партією, тому що в них є свій PR-менеджер пан Лещенко, який, незалежно від будь-якої юридичної сторони, кидає звинувачення, які потім розкручуються у ЗМІ", - заявив нардеп.

Також читайте: Розенблат про справу проти нього: "Це звичайна політична розправа"

"Мені б дуже хотілося, щоб пан Ситник пояснив, яким чином учора був напад на мою дружину, яким чином сьогодні пресують мою помічницю Тетяну, яку заарештували та утримують у тимчасовому ізоляторі й змушують дати на мене незаконні свідчення. Те, що я почув на нинішній прес-конференції (Ситника і Холодницького, - ред.), навіть не смішно. Це свідчить про те, що орган НАБУ перетворився повністю на політичне об'єднання. Які конкретно до мене звинувачення? Те, що я реєстрував якісь правки? Скажіть, будь ласка, а чим повинен займатися законодавець у парламенті? Я що, займався чимось, що порушує якісь закони?" - додав Поляков.
Він також підкреслив, що не має впливу на профільні комітети, в яких він не перебуває.
"Я не перебуваю ні в одному комітеті, який має стосунок до бурштину... Ось що робити мені в ситуації зі Ситником, який каже, що везуть гроші якомусь депутату, і половина їх повинна дістатися іншому депутату. І нібито це Поляков. А я вважаю, що цю половину везли Ситнику. Нехай Ситник прийде і розповість у парламенті, куди пішли гроші і що це за гроші", - заявив парламентар.
Також, за словами Полякова, з Розенблатом він спілкувався поза залою парламенту восени 2016 року.
"Особиста зустріч із паном Розенблатом у мене була у вересні-жовтні минулого року", - сказав він.
Топ коментарі
+16
Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - Цензор.НЕТ 1875
показати весь коментар
20.06.2017 18:01 Відповісти
+11
Эта мулька старая как мир - как взяли за ребро так сразу провокация и месть... "умник" мандат на стол и доказывай в суде что тебе мстят.... интересно за что.
показати весь коментар
20.06.2017 18:02 Відповісти
+9
Не за зарплату-ж пошли в депутаты в 5-7тысяч гривен Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - Цензор.НЕТ 228
показати весь коментар
20.06.2017 18:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сытник, отомсти лично мне. Дай 200 к зелени, пожалуйста.
показати весь коментар
20.06.2017 17:57 Відповісти
НАБУ и ФБР, - Сытник. ВИДЕО- "Около года назад мы начали осуществлять первые агентурные операции. И как раз сегодняшнее дело, о котором мы рассказываем, это первое дело, полученное в результате реализации агентурной операции", - сказал Сытник.
"Также мне приятно подчеркнуть, что фактически эта операция проведена совместно с Федеральным бюро расследований США. В рамках подписанного меморандума между НАБУ и ФБР они предоставляли нам помощь в реализации этой операции", - добавил он. Источник: https://censor.net/v444821
показати весь коментар
20.06.2017 18:12 Відповісти
Не за зарплату-ж пошли в депутаты в 5-7тысяч гривен Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - Цензор.НЕТ 228
показати весь коментар
20.06.2017 18:19 Відповісти
Иди гнида в магазин за одеялом . Оно тебе понадобиться, чтоб в реанимобиле укрываться на носилках
показати весь коментар
20.06.2017 18:20 Відповісти
Хай Ситник скаже - Полякову віри нема.
показати весь коментар
20.06.2017 17:57 Відповісти
НА КАЖДОГО ДЕПУТАТА СВОЙ МСТИТЕЛЬ)
показати весь коментар
20.06.2017 17:59 Відповісти
Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - Цензор.НЕТ 1875
показати весь коментар
20.06.2017 18:01 Відповісти
когда офшорные кроли будут брать своих ворюг на падлюки ?
показати весь коментар
20.06.2017 18:02 Відповісти
Эта мулька старая как мир - как взяли за ребро так сразу провокация и месть... "умник" мандат на стол и доказывай в суде что тебе мстят.... интересно за что.
показати весь коментар
20.06.2017 18:02 Відповісти
А ещё есть больницы в которых очередь из депутатов. Как только так сразу больной.
показати весь коментар
20.06.2017 18:05 Відповісти
ну или увечный и при смерти
показати весь коментар
20.06.2017 18:29 Відповісти
Да чтобы вы там друг дружку пересадили или убили. Как вы уже ***********!!!
показати весь коментар
20.06.2017 18:03 Відповісти
не дождешься.. скорее здохнем все мы
показати весь коментар
20.06.2017 18:07 Відповісти
очередное парламенское говно потекло.Саакашвили таких вещей не прощает.Поляков будет изнасилован в извращенной форме
показати весь коментар
20.06.2017 18:03 Відповісти
так путен сказал?
показати весь коментар
20.06.2017 18:05 Відповісти
А ФБР у Сытника, значит, в шестерках бегает?
показати весь коментар
20.06.2017 18:05 Відповісти
Палякоff о деле против него: "Сытник лично Ссыт мне, прама у вочы, толька так и спасаюся ( не рклама ) " :Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - Цензор.НЕТ 6197
показати весь коментар
20.06.2017 18:06 Відповісти
мстун!!
показати весь коментар
20.06.2017 18:09 Відповісти
мстун vs бздун
показати весь коментар
20.06.2017 21:37 Відповісти
канечна, палякофф, канечна.
все тебе верят!
показати весь коментар
20.06.2017 18:09 Відповісти
Так, так Ситник агент грузін, а Поляков з ************ щирі патріоти.
показати весь коментар
20.06.2017 18:09 Відповісти
"А ты не воруй..."
показати весь коментар
20.06.2017 18:16 Відповісти
"Я считаю, что это политическая расправа", - бегом на каталку, под клетчатое одеяло.
показати весь коментар
20.06.2017 18:16 Відповісти
"Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - вторая святая, невинная жертва политических преследований из БПП, там их ещё много, по ним давно плачут нары.
показати весь коментар
20.06.2017 18:17 Відповісти
жаль только, что содержим то их за счет налогоплательщиков страны. Все же лучше бы эти деньги пошли на более важные дела, чем на таких дармоедов
показати весь коментар
20.06.2017 18:32 Відповісти
показати весь коментар
20.06.2017 18:18 Відповісти
перед Западом играют, никто ж не проверит статистику реальных закрытых дел. Все же за 2 года всего 4 дела сумели закрыть, а все остальные тихо ждут своего времени на полке
показати весь коментар
20.06.2017 18:34 Відповісти
да все эти пресс-конференции организовываются лишь для личного пиара Сытника, ну уж явно не по делам расследующим
показати весь коментар
20.06.2017 18:38 Відповісти
Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне" - Цензор.НЕТ 1005
показати весь коментар
20.06.2017 18:24 Відповісти
начался парад честности ...і цнотливості падлюки меньше крадьте
показати весь коментар
20.06.2017 18:24 Відповісти
да
показати весь коментар
20.06.2017 18:24 Відповісти
Кто голосовал за этих паскуд.
показати весь коментар
20.06.2017 18:27 Відповісти
точно не я - панамские патриоты это заменители рыгоаналов)))
показати весь коментар
20.06.2017 18:38 Відповісти
Сытник выполняет заказы ФБР? Ну ты пукнул....
показати весь коментар
20.06.2017 18:42 Відповісти
ну на то и ***** - контора такая - бабло рисуют себе огого а результаты просто пшик)))
показати весь коментар
20.06.2017 18:40 Відповісти
ФБР тоже мстит?
показати весь коментар
20.06.2017 18:44 Відповісти
Когда в деле замешана валюта США-это уже вызывает интерес ФБР....писец...
показати весь коментар
20.06.2017 18:46 Відповісти
"...Поляков о деле против него: "Сытник лично мстит мне"...
Поляков, а ты, вообще, кто такой?
показати весь коментар
20.06.2017 18:48 Відповісти
НАБУ создана за деньги США а это значит что контроль за ее деятельностью ведет ФБР и даже Порошенко здесь не сможет повлиять .
показати весь коментар
20.06.2017 18:49 Відповісти
НАБУ-кость в горле украинской власти барыг и воров...
показати весь коментар
20.06.2017 18:51 Відповісти
США начинает сильно давить на власть барыжной банды в Украине...это очень хорошо...
показати весь коментар
20.06.2017 18:53 Відповісти
Ария испуганного очка. Исполняется нардепом Пол........м соло!
показати весь коментар
20.06.2017 18:55 Відповісти
Да..наконец ворье что во власти в Украине поняло что с ними больше не будут играть в демократию...после смены власти даже бежать не будет куда в отличии от ворья Януковича..в ФБР не дураки сидят и свое дело очень хорошо знают..
показати весь коментар
20.06.2017 18:58 Відповісти
А чому ж він мені не помстився? Або моєму різеншнауцеру?
показати весь коментар
20.06.2017 19:40 Відповісти
А я думаю чё они так Сытника ненавидят на ровном месте. А вон оно чё...
показати весь коментар
20.06.2017 21:02 Відповісти
Сытнику делать больше нечего!Человек делает свою работу, а ты не воруй.
показати весь коментар
20.06.2017 21:31 Відповісти
Это тот депутат который живет за 6 000 гривен в месяц, интересно и как ему живется на такую "огромную" зарплату?
показати весь коментар
21.06.2017 08:49 Відповісти