11378 відвідувачів онлайн

"Ми маємо намір і надалі зберігати санкції щодо Росії", - Білий дім

дом белый
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.
"Одна з причин, чому введені санкції, полягає в тому, що доти, поки вони не підуть зі сходу України, ми маємо намір і надалі зберігати санкції щодо Росії. Ми вважаємо, що це частина України, і з цієї причини ці санкції будуть зберігатися", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": США ввели нові санкції проти "центробанків" "ДНР" і "ЛНР" та російського сенатора Бабакова

Нагадаємо, раніше США ввели санкції стосовно 38 фізосіб та організацій із РФ у зв'язку з агресією Росії проти України.
Топ коментарі
+25
"Мы собираемся и в дальнейшем сохранять санкции в отношении России", - Белый дом - Цензор.НЕТ 6888
показати весь коментар
20.06.2017 22:05 Відповісти
+20
"Мы собираемся и в дальнейшем сохранять санкции в отношении России", - Белый дом - Цензор.НЕТ 3821
показати весь коментар
20.06.2017 22:08 Відповісти
+17
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
20.06.2017 22:12 Відповісти

Завантаження...