"Ми маємо намір і надалі зберігати санкції щодо Росії", - Білий дім

"Одна з причин, чому введені санкції, полягає в тому, що доти, поки вони не підуть зі сходу України, ми маємо намір і надалі зберігати санкції щодо Росії. Ми вважаємо, що це частина України, і з цієї причини ці санкції будуть зберігатися", - сказав він.
Нагадаємо, раніше США ввели санкції стосовно 38 фізосіб та організацій із РФ у зв'язку з агресією Росії проти України.
Топ коментарі
+25 Совестно за Брата
показати весь коментар
20.06.2017 22:05 Відповісти Посилання +20 Власов Сергей #321358
показати весь коментар
20.06.2017 22:08 Відповісти Посилання +17 Олександр Дніпро
показати весь коментар
20.06.2017 22:12 Відповісти Посилання