10450 відвідувачів онлайн
32 004 144

Путін: У Росії з мітингами "вільніше і простіше", ніж на Заході

москва протест
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс, про це заявив президент РФ Володимир Путін.
За його словами, система протидії акціям громадянського протесту на Заході добре вибудувана. "Там не побавишся надто. Там вирує, але тільки те, що дозволено", - сказав він. На думку Путіна, в Росії "все вільніше і простіше".
"Якщо ця політична активність спрямована на реальну спробу покращити ситуацію, на реальне розкриття якихось проблем, не потрібно цього боятися. Адже країна велика. Ось із цих кабінетів там не все ж видно, що відбувається. І якщо на місцях люди це бачать і заявляють про це, то що соромитися? Мені здається, цього не потрібно боятися", - заявив президент РФ.

Також читайте: Учасників мітингів у Санкт-Петербурзі сумарно оштрафували на 2,8 млн рублів
Топ коментарі
+95
Хорошо потролил 146 миллионов рабов.
показати весь коментар
21.06.2017 01:26 Відповісти
+69
Чё так и сказал, что попроще? Прикинь, а они и это схавали!
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
21.06.2017 01:28 Відповісти
+54
Путин: В России с митингами "посвободней и попроще", чем на Западе - Цензор.НЕТ 5972
показати весь коментар
21.06.2017 01:29 Відповісти

Завантаження...