6012 відвідувачів онлайн
4 749 43

Подання Генпрокурора - продовження гри з метою на мене натиснути, - Довгий

Народний депутат Олесь Довгий вважає подання Генерального прокурора на зняття з нього депутатської недоторканності одним зі способів тиску.

"Подання Генпрокурора - продовження гри з метою на мене натиснути, влаштувати спектакль. Натиснути не вийде. І спектакль влаштувати не вийде. Неодноразово заявляв - тиску не піддаюся", - написав О. Довгий на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
Він також підтвердив свій намір особисто просити парламент підтримати зняття з нього депутатської недоторканності.
"Особисто напишу голові регламентного комітету заяву з проханням підтримати подання Луценка. Вважаю, що депутат такий же громадян України, як і всі інші. По суті пред'явлені прокуратурою звинувачення обов'язково прокоментую, як тільки побачу хоч один офіційний документ...", - зазначив О. Довгий.
Як повідомляли, Генеральний прокурор Юрій Луценко в середу вніс на розгляд Верховної Ради подання про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата О. Довгого.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ГПУ направила в Раду подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Довгого, - Луценко. ДОКУМЕНТ
Топ коментарі
+11
И чего из тя кроме "овна выдавишь, лесик? А?
показати весь коментар
21.06.2017 19:05 Відповісти
+8
от же гніда....ні щоб тупо тікати за кордон, він ще щось намагає казати... Черновецький хітрий та креативний корупціонер не підписав май же жодного паперця..та не зробив жодної дії, хоча великі гроші отримав за все.. а Довгій все підписував за Черновецького...та в порушення регламенту, вносив на розгляд київради питання з ГОЛОСу, які не пройшли профільні комісії..і не мали висновків, та про які депутати за логикою взагалі нічого не знали...наприклад так був вкрадений Жуков острів... Довгого не посадили при януовище лише тому, що він одружився на дівчині, мама якої була депутатом від партії ригоаналів....його тещу, навіть використали як потерпілу у "справі червноної шапки", коли вона , начебто ледь ледь не померла від кинутої сніжки...і ця тварюка Лесик не боїться ще щось варнякати???
показати весь коментар
21.06.2017 19:12 Відповісти
+6
Тут не "давить", тут раздавить давно пора
показати весь коментар
21.06.2017 19:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И чего из тя кроме "овна выдавишь, лесик? А?
показати весь коментар
21.06.2017 19:05 Відповісти
ой вей на Олеську наехали и шож теперь будет
показати весь коментар
21.06.2017 19:06 Відповісти
наверное шо львівське гумно
показати весь коментар
21.06.2017 19:07 Відповісти
яке підлягає знищенню на місці
показати весь коментар
21.06.2017 19:08 Відповісти
Представление Генпрокурора – продолжение игры с целью на меня надавить, - Довгий - Цензор.НЕТ 9197
показати весь коментар
21.06.2017 19:09 Відповісти
Представление Генпрокурора – продолжение игры с целью на меня надавить, - Довгий - Цензор.НЕТ 7666
показати весь коментар
21.06.2017 19:10 Відповісти
петрушка прилетел и олесик растопырил крылья?
показати весь коментар
21.06.2017 19:11 Відповісти
от же гніда....ні щоб тупо тікати за кордон, він ще щось намагає казати... Черновецький хітрий та креативний корупціонер не підписав май же жодного паперця..та не зробив жодної дії, хоча великі гроші отримав за все.. а Довгій все підписував за Черновецького...та в порушення регламенту, вносив на розгляд київради питання з ГОЛОСу, які не пройшли профільні комісії..і не мали висновків, та про які депутати за логикою взагалі нічого не знали...наприклад так був вкрадений Жуков острів... Довгого не посадили при януовище лише тому, що він одружився на дівчині, мама якої була депутатом від партії ригоаналів....його тещу, навіть використали як потерпілу у "справі червноної шапки", коли вона , начебто ледь ледь не померла від кинутої сніжки...і ця тварюка Лесик не боїться ще щось варнякати???
показати весь коментар
21.06.2017 19:12 Відповісти
не боится, потому что знает про остальных из БПП мноооого чего.... они же просто переименовались из младокомандос Лени Космоса в команду циничных барыг из БПП .
Попрактиковались на Киеве....теперь можно и всю страну " охватить."
показати весь коментар
23.06.2017 20:40 Відповісти
Тут не "давить", тут раздавить давно пора
показати весь коментар
21.06.2017 19:13 Відповісти
Не раздавить, а випотрошити суку.
показати весь коментар
21.06.2017 20:27 Відповісти
А ты, кто такой?...
показати весь коментар
21.06.2017 19:14 Відповісти
Нарешті до черновецького песика черга дійшла.Цікаво,куди дремене і звідки буде ...нять Україну-зі сходу чи з заходу. Мерзотник.
показати весь коментар
21.06.2017 19:15 Відповісти
клетчатьій пледик
показати весь коментар
21.06.2017 19:16 Відповісти
Давным давно этого наглого мажора, нехило подербанившего киевскую земельку, нужно на нары определить.
показати весь коментар
21.06.2017 19:18 Відповісти
У#бок что на тебя давить - сдохни тихо в угол ...
показати весь коментар
21.06.2017 19:18 Відповісти
Лесик вполне заслужил отсидки с конфискацией, или он думает, что его "фокусы" времен Черновецкого уже позабылись?
показати весь коментар
21.06.2017 19:20 Відповісти
Да куда ж там давить, там клейма негде ставить.И это молодое дарование ещё надеется выкрутиться?
показати весь коментар
21.06.2017 19:22 Відповісти
ндяяя... это тебе не кокс для Черновецкого бодяжить детской присыпкой... тут без вазелина не обойтись..
показати весь коментар
21.06.2017 19:28 Відповісти
Тебя козла давно удавить надо а ты еще и возмущаешься мразь.
показати весь коментар
21.06.2017 19:30 Відповісти
Ну просто Олесик-Телесик...Внучок "застенчивого воришки"...
показати весь коментар
21.06.2017 19:43 Відповісти
44 четыре гектара земли на одном острове наиграл и ....вор должен сидеть в тюрьме, но это не в нашей стране
показати весь коментар
21.06.2017 19:43 Відповісти
Надавить это не та формулировка,тебя вора удавить надо ...
показати весь коментар
21.06.2017 19:44 Відповісти
Раздавить.
показати весь коментар
21.06.2017 19:50 Відповісти
Вас пид"расов давно уже давить нужно было и не просто давить , а РАЗдавить как давят клопов, тараканов и прочую гадость ...
показати весь коментар
21.06.2017 19:54 Відповісти
тебя пора не надаваить, а удавить.
и папашу твоего ("академика" гребанного) тоже... он в свое время наразвалил не мало минимстерств.
показати весь коментар
21.06.2017 20:09 Відповісти
Ага... надавити, щоби був не тільки довгий, а ще і плоский...
показати весь коментар
21.06.2017 20:14 Відповісти
тебя лесик не давить, а стрелять давно пора...
показати весь коментар
21.06.2017 20:20 Відповісти
довгий уже лет 10 отсидеть должен.
показати весь коментар
21.06.2017 20:39 Відповісти
Пан лесикк за свої злодіяння й дерибан в Києві, як ніхто вартує долі чечєтов.
показати весь коментар
21.06.2017 21:00 Відповісти
этот подонок на изберательном округе бабкам по 200-300гр раздавал. так старые клячи еще дрались за эти деньги. Это в Знаменке где живут потомки крепосных потемкина ,он их при екатерине сюда переселил из раиси. РАБЫ кароч.. Это местное гамно даже сейчас скулит что раися братья, адин народ и тд.В общем не лутше лугандонской ваты..
показати весь коментар
21.06.2017 21:37 Відповісти
За этого говнюка нужно было взяться еще во время выборов, когда в Знаменке его титушня била всех кто мешал фальсифицировать на избирательных участках. Тогда удивительным образом ему все сошло с рук.
показати весь коментар
21.06.2017 22:00 Відповісти
Олесик, включай "политического", у тебя такое честное лицо!
показати весь коментар
21.06.2017 22:02 Відповісти
Как этот мелкий воришка вообще в ВР забрался, посадить его вместе с теми, кто его в списки внёс!
показати весь коментар
21.06.2017 22:21 Відповісти
Здихота, хорохориться на публіку, а колінки трасуться, уява малює жахливі картинки з наедалекого майбутнього. Білетик уже заказаний. На жаль, олігархічне злодійське шобло, дало таким покидькам можливість відкуплятися.
показати весь коментар
21.06.2017 22:54 Відповісти
Якщо на лесіка сильно надавіть, то воно пирсне
показати весь коментар
22.06.2017 09:18 Відповісти
Ничего в тюрьме тебя укоротят, а ты не воруй!Еще надо засадить Кононенко, Березенко и припухлого на Г, который что только не воровал. Вот они, суки, чем в Раде занимаются -воровством, махинациями, мошенничеством, а в конечном итоге грабежои Украины и ее народа!
показати весь коментар
22.06.2017 12:11 Відповісти
Так почему цену вопроса не озвучил? Ещё бы сказал, что это политическое давление.
показати весь коментар
22.06.2017 15:04 Відповісти
пора этого ушатого серьезно взять за уши натворил он делов