12926 відвідувачів онлайн

Росія не отримала відгуків від США на тему України, - Лавров

лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва готова відновити двосторонній канал консультацій із Вашингтоном щодо України, однак російська сторона поки що не отримала конкретних відгуків зі США.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": США виділять Україні фінансову і військову допомогу для захисту від агресії зі сходу, - конгресмен Торнберрі

"У нинішній ситуації ми, коли тут у нас був (держсекретар США) Рекс Тіллерсон у квітні, коли я був у Вашингтоні, зустрічався з (президентом США) Дональдом Трампом і Рексом Тіллерсоном у травні цього року, ми при обговоренні української кризи підтвердили нашу готовність відновити ось цей двосторонній канал, якщо адміністрація Дональда Трампа вважатиме це за доцільне", - сказав Лавров.
За його словами, це було б корисним.
"Але поки що якихось конкретних відгуків на цю нашу зацікавленість не отримали", - зазначив голова МЗС РФ.

Також читайте: "Росії немає на території Донбасу", - Пєсков просить США "не забувати" про "громадянську війну" в Україні

Нагадаємо, 20 червня у Білому домі пройшла робоча зустріч Президента України Петра Порошенка та президента США Дональда Трампа.
Трамп заявив, що у відносинах США та України "було досягнуто значного прогресу за останній час", у свою чергу український Президент зазначив, що очікує "ефективної співпраці".
Топ коментарі
+30
Россия не получила откликов от США по теме Украины, - Лавров - Цензор.НЕТ 1341
показати весь коментар
23.06.2017 17:39 Відповісти
+26
Сатана Лавров,ты что -то забыл в Украине? Какое вообще отношение ты имеешь к чужой стране? Забирай свою сатанячью кацапскую шоблу с Донбасса и Крыма и пи-дуй нах.Тогда тебе будет отклик.
показати весь коментар
23.06.2017 17:41 Відповісти
+17
Сатанинское кодло во главе с плешивым крысом бесится от безысходности. Вот и лошадь завыла дурным голосом...
показати весь коментар
23.06.2017 17:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Санкции кацапы по-прежнему считают злым заговором, а не откликом.
показати весь коментар
23.06.2017 18:27 Відповісти
Трамп из всех сил пытается замять дело насчет своего https://censor.net/news/441620
И тут Унылая Лошадь заявляет, что готова возобновить двусторонний канал! Мы вас не слышим! АУ!
Похоже овес с коноплей перепутали.
показати весь коментар
23.06.2017 18:31 Відповісти
Cкот, - он скот и есть!
показати весь коментар
23.06.2017 18:33 Відповісти
"Ну дайте уже овса клячи", а то у нього ломка почалася!
показати весь коментар
23.06.2017 19:16 Відповісти
Москва готова возобновить двусторонний канал консультаций с Вашингтоном по Украине, однако российская сторона пока не получила конкретных откликов из США. Источник: https://censor.net.ua/n445250
Что значит двусторонний?? Аууу...без Украины нечего обсуждать Украину!!!
показати весь коментар
23.06.2017 19:34 Відповісти
.Россия не получила откликов от США по теме Украины, - Лавров - Цензор.НЕТ 1074...
показати весь коментар
23.06.2017 19:39 Відповісти
Что непонятного, лошадь? Вот этот двусторонний канал(с) после поездки Пороха для тебя превратился в односторонний.
показати весь коментар
23.06.2017 19:51 Відповісти
Россия не получила откликов от США по теме Украины, - Лавров - Цензор.НЕТ 5574
показати весь коментар
23.06.2017 19:51 Відповісти
санкций вам влепили..это был "месседж" : идите *****
показати весь коментар
23.06.2017 20:55 Відповісти
Конкретный отклик: ПТН ПНХ!
показати весь коментар
23.06.2017 21:07 Відповісти
а пароль: путин-*****!
показати весь коментар
23.06.2017 21:54 Відповісти
Інакше кажучи недипломатичною мовою козлорожих чмошників піндоси просто послали в свинячу дупу😗😗😗
показати весь коментар
23.06.2017 22:24 Відповісти
Если бы такое сказал Китай, еще можно было бы понять... все же Китай правопреемник Великой Монголии, а Московия (Тартария) - всего лишь вассал Монголии и как говорят, "не пришей к п. рукав".
Московия, ваше место на коленях перед китайцами, а вы что-то еще от такой великой державы требуете, как США!!!
Да идите вы на...
показати весь коментар
24.06.2017 01:07 Відповісти
Сторінка 2 з 2