9710 відвідувачів онлайн

Екс-"беркутівці", підозрювані в розстрілах на Майдані, оголосили голодування в СІЗО, - адвокат

суд беркут
Про це повідомив адвокат Олександр Горошинський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Вели саме прицільну стрілянину", - свідок, який втратив око, дав важливі свідчення у справі екс-командира харківського "Беркута" Шаповалова

"Дійсно, як мені стало сьогодні відомо, мої підзахисні зареєстрували в слідчому ізоляторі заяву, в якій повідомили про оголошення безстрокового голодування. Це пов'язано з тим, що йде очевидне політичне переслідування і політично мотивоване кримінальне провадження, яке, як відомо, є наслідком того, що хлопці понад 3 роки утримуються під вартою. На наше переконання, таке продовження утримання під вартою відбувається в автоматичному режимі, ні суд, ні орган досудового розслідування не надає мотивованих підстав такого змісту надалі. Тому іншого способу, окрім як піти на крайні заходи і оголосити голодування, наші підзахисні не бачать, і таким чином вони хочуть привернути увагу, по-перше, громадськості, по-друге, міжнародного співтовариства і компетентних органів, щоб більш детально вивчили питання незаконного утримання під вартою", - заявив Горошинський.

Також читайте: Суд продовжив на 2 місяці утримання під вартою антимайданівця Топаза

Також адвокат повідомив, що в тексті свого листа вони запрошують омбудсмена, "щоб вона вивчила це питання, і міжнародне співтовариство, щоб дослідити, які підстави дають їм продовжувати строк утримування під вартою".

Як повідомляли, суд 17 травня 2016 року розпочав розгляд по суті справи проти колишніх бійців "Беркуту" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури та Олега Янишевського. Їх звинувачують у розстрілі активістів Майдану на вулиці Інститутській у Києві в лютому 2014 року. П'ятьом колишнім бійцям "Беркуту" інкримінують перевищення службових повноважень, незаконне поводження зі зброєю, умисне вбивство та завдання тілесних ушкоджень активістам Майдану. Колишні бійці спецпідрозділу "Беркут", яких звинувачують у вбивствах на Майдані, не визнають своєї провини за жодним із пунктів.
Топ коментарі
+27
Желательно чтобы голодовка была с летальным исходом.
показати весь коментар
23.06.2017 18:50 Відповісти
+19
нужно уважать свободу выбора личности - если они решили голодать, значит СИЗО обязано обеспечить условия - ни еды, ни воды не давать. это будет очень демократично
показати весь коментар
23.06.2017 18:55 Відповісти
+13
https://censor.net/news/445258/eksberkutovtsy_podozrevaemye_v_rasstrelah_na_mayidane_obyavili_golodovku_v_sizo_advokat



ШО ?
А?
- ТАК ЭТИХ ПАДЛЮК ЕЩЁ И КОРМИЛИ ? https://censor.net/news/445258/eksberkutovtsy_podozrevaemye_v_rasstrelah_na_mayidane_obyavili_golodovku_v_sizo_advokat

.
показати весь коментар
23.06.2017 18:58 Відповісти

Завантаження...