12000 відвідувачів онлайн
11 008 24

Завтра в Києві попрощаються з убитим ветераном АТО Сергієм Олійником

олейник

Завтра в Києві попрощаються з убитим ветераном АТО, командиром розвідки першого батальйону 14-ї бригади Сергієм Олійником.

Як передає Цензор.НЕТ, про це син загиблого ветерана АТО Сергія Олійника Ярослав написав на сторінці у Facebook.

"Прощання - 25 червня (неділя) з 11:00 до 14:00 - Український дім.
Похорон - 25 червня (неділя) з 15:00 - кладовище Берківці, діл.100, ряд 11, місце 27.
Наша сім'я дуже вдячна всім за моральну і матеріальну підтримку", - написав він.
Нагадаємо, ветеран Сергій Олійник був убитий у сквері біля Золотих воріт після того, як заступився за свого сина.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Убивцю ветерана АТО Олійника затримано: стали відомі подробиці трагедії. ВІДЕО
Топ коментарі
+18
жаль человека. прошёл ад, погиб от руки бытового пьяного быдла. нет слов...
показати весь коментар
23.06.2017 23:06 Відповісти
+12
Светлая память и соболезнования родным и близким.
показати весь коментар
23.06.2017 23:20 Відповісти
+6
Можно было предположить, что этот алкоголик вернется. Земля пухом бойцу.
показати весь коментар
23.06.2017 23:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На самом деле есть о чем задуматься
В Украине в тылу *************,чем в АТО
показати весь коментар
23.06.2017 23:01 Відповісти
Как поймают суку-убийцу---на кол тварюку усадить надобно.
показати весь коментар
23.06.2017 23:04 Відповісти
поймали уже
показати весь коментар
23.06.2017 23:05 Відповісти
кто он?
показати весь коментар
23.06.2017 23:08 Відповісти
23.06.17 20:55 Убийца ветерана АТО Олейника задержан: стали известны подробности трагедии. ВИДЕО

https://censor.net/video_news/445265/**********************************************************************************
показати весь коментар
23.06.2017 23:12 Відповісти
За що його на палю? Там спершу закон порушили саме цей офіцер та його син. Спочатку треба вивчити справу, а вже потім верещати, що когось треба на палю.
показати весь коментар
24.06.2017 09:53 Відповісти
жаль человека. прошёл ад, погиб от руки бытового пьяного быдла. нет слов...
показати весь коментар
23.06.2017 23:06 Відповісти
Глупую смерть которую принял бывший командир разведки батальона от ножа алкаша можно было избежать хотя бы психологически не накаляя обстановку если "залом хвоста" не в силе применить...Царство небесное.
показати весь коментар
23.06.2017 23:14 Відповісти
Можно было предположить, что этот алкоголик вернется. Земля пухом бойцу.
показати весь коментар
23.06.2017 23:17 Відповісти
Светлая память и соболезнования родным и близким.
показати весь коментар
23.06.2017 23:20 Відповісти
Оружие нужно людям нормальным.Полиция не способна защитить.Покойся с миром воин света, воин Украины.Низко преклоняюсь перед тобой.
показати весь коментар
23.06.2017 23:21 Відповісти
Сумний збіг обставин чи зла доля...А людини нема...
Дуже шкода.
Спи спокійно,Сергію. Царство Небесне.
Найщиріші співчуття родині.
показати весь коментар
23.06.2017 23:27 Відповісти
Можливо вбивця є психічнохворим, бо інакше це неможливо пояснити.
показати весь коментар
23.06.2017 23:30 Відповісти
можливо хлопець патріотичні пісні співав,а вбивця був ватніком...
показати весь коментар
23.06.2017 23:32 Відповісти
Це теж може бути, я сам бачив у таких лють в очах. Переконати їх неможливо, вони логіку не сприймають, але це і є порушена психіка.
показати весь коментар
23.06.2017 23:36 Відповісти
Яка, до біса, вата у Києві? Тут вати обмаль (менше 5%), а ось вишивати, якій усюди мариться вата, повно.
показати весь коментар
24.06.2017 10:00 Відповісти
Можливо. Син цього офіцера порушив відразу декілька норм додатку 3 до рішення Київської міської ради від 26 вересня 2002 року № 47/207 до ПРАВИЛ з дотримання тиші в громадських місцях у місті Києві, тож батько мав забрати сина та йти додому, а не принижувати та класти людину на землю. Саме його син першим здійснив адмін. правопорушення, а не той, хто був напідпитку (це, до речі, ще не доведено). Не треба було першими порушувати, якщо ж вже порушили, то треба було мовчки йти геть.
показати весь коментар
24.06.2017 09:56 Відповісти
лучший памятник на могилу Олейника-залитый в бетон его убийца!!!
показати весь коментар
23.06.2017 23:31 Відповісти
Достаточно ноги залить - для устойчивого положения на дне ближайшего водоема... И бетона меньше потратится, и живности водяной надо тоже что-то есть...
показати весь коментар
24.06.2017 00:11 Відповісти
ещё один погиб в Киеве http://nv.ua/ukraine/events/v-kieve-******************-iz-zony-ato-pogib-vypav-iz-okna-1368973.html
показати весь коментар
23.06.2017 23:35 Відповісти
То,что убийца сепар,как говорится;"И к ворожке не ходи!".И именно из сепарских своих настроений он и убил Олейника.А музыка его сына-это только хитрый предлог.В любом случае эта Тварь и Нелюдь должна заплатить своей никчемной жизнью.Даже в тюряге.И как можно скорее!
показати весь коментар
24.06.2017 07:08 Відповісти
Боже, ти реально хворий. Типовий побутовий конфлікт, який немає жодного відношення до політики.
показати весь коментар
24.06.2017 10:02 Відповісти
Боже, наскільки ж у нас хворе суспільство. Звичайний побутовий конфлікт, який немає жодного відношення до політики, перетворили на новий етап війни з кацапами. Це було б смішно, якщо б не було так гірко.
показати весь коментар
24.06.2017 10:05 Відповісти