10365 відвідувачів онлайн
7 212 42

Україна реалізує кілька інфраструктурних проектів із Польщею, - Парубій

парубий

Глава Верховної Ради України Андрій Парубій з маршалком Сейму Республіки Польща Мареком Кухчіньським домовилися реалізувати кілька інфраструктурних проектів між Україною та Польщею.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Верховної Ради.

"Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, зокрема як щодо макрорегіональної співпраці у рамках Карпатської стратегії, так і щодо реалізації ідей, які можна реалізувати у найближчій чи більш тривалій перспективі", - йдеться в повідомленні, поширеному прес-службою ВРУ в суботу ввечері.
У повідомленні зазначено, що серед важливих питань А.Парубій назвав енергетичну сферу. Він нагадав, що буквально кілька тижнів тому польський energy terminal прийняв перший танкер скрапленого газу з США. "Це відкриває новий шлях співпраці через Польщу зі Сполученими Штатами Америки, - зазначив голова парламенту, зауваживши, що під час його візиту до Америки спікер Палати представників Конгресу США П.Раян присвятив цьому питанню багато часу, будучи переконаним, що скраплений газ набагато дешевший аніж той, що є на ринку сьогодні. - Це важливо для України не тільки у питаннях економічної співпраці, а й у питаннях енергетичної безпеки".
За словами глави ВРУ, "отримання нового потоку скрапленого газу допомагає Україні забезпечити енергетичну безпеку". Також було висловлено спільну позицію, що "Північний потік-2", який будує Росія, "є шкідливим для інтересів України, суперечить інтересам України, як і інтересам багатьох європейських держав і може впливати на їхню енергетичну безпеку".

Під час зустрічі також обговорили ініціативу листа, "в якому б голови парламентів усіх держав Балто-Чорноморського поясу могли висловити свою позицію з приводу будівництва "Північного протоку-2", свою незгоду та застереження з приводу того, що цей проект може загрожувати енергетичній безпеці Європи, а також висловити свою солідарну позицію щодо співпраці між нашими країнами в енергетичній сфері".
Голова парламенту повідомив, що разом із М. Кухчіньським проговорювали енергетичний проект ВІА "Карпатія": "Власне, домовились, щоб польська і українська сторони синхронно могли співпрацювати у цьому проекті, і кожний з національних урядів міг виділяти кошти на його реалізацію".
А.Парубій нагадав що у змінах до бюджету запропоновано урядом закласти кошти на гілку від Львова до Вінниці і Одеси, яка має поєднуватися з базовою гілкою ВІА "Карпатія", яка пролягає з півдня на північ. "Домовились реалізувати кілька інфраструктурних проектів між Україною та Польщею, щоб дати приклад тіснішої співпраці. Наші плани полягають у тому, щоб до загальної стратегії розвитку Карпатського регіону максимально залучити кошти ЄС - у цьому є величезний інтерес і України, і нашого регіону", - підкреслив глава Верховної Ради.
Він зазначив, що форум - це важливий крок не лише у співпраці між Україною та Польщею, але й у макрорегіональній співпраці, який має на меті кілька етапів, щоб Карпатський регіон зробити перспективнішим і успішним.

Своєю чергою, Марек Кухчіньський наголосив на важливості розширення співпраці у різних сферах: "Ми співпрацюємо в рамках усієї Європи. Треба заохочувати парламенти до тісніших форм співробітництва, не лише на рівні самітів". Він запропонував декілька напрямків взаємодії, зокрема щодо перетину кордонів: "Незважаючи на те, що безвіз діє вже декілька днів, відчувається відсутність достатньої кількості пунктів пропуску на кордонах". Також, за його словами, потребує розвитку інфраструктура Карпатського регіону. Він запропонував об'їхати кордони з участю керівників держав, провести зустрічі та обговорити питання інфраструктури, безпеки, міграції, кордонів тощо.
У відповідь А.Парубій зазначив: "Для нас важливі ваші ініціативи, я справді бачу у них перспективу, перспективу у спільних скоординованих діях. Наша співпраця є ключовою".
Топ коментарі
+8
та ничо...вроде в штатах был ,встречался в сенатскими деятелями...не ***** же какое нить невыездное
показати весь коментар
24.06.2017 22:49 Відповісти
+7
Парубий - крупный политический деятель международного масштаба...
показати весь коментар
24.06.2017 22:42 Відповісти
+7
Нам треба залізничний термінал, який з'єднав би європейську вузьку колію з нашою широкою. І не один.
Нам треба вирішити питання з прикордонними переходами, щоб по півдня не стояти в тих чергах на автомобілі, а фури щоб не стояли там тижнями.

Нам треба зробити на заході України нормальні дороги встик до кордону, бо соромно перед нормальними людьми.
А воно, картаве, з довідкою про розумову неповноцінність, їде *********. ****, заїбали. Коли вони вже на гілляках будуть висіти, ці всі галімі актори... Чи доживу?
показати весь коментар
24.06.2017 22:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Парубий - крупный политический деятель международного масштаба...
показати весь коментар
24.06.2017 22:42 Відповісти
та ничо...вроде в штатах был ,встречался в сенатскими деятелями...не ***** же какое нить невыездное
показати весь коментар
24.06.2017 22:49 Відповісти
Даже встречался?... Это хорошо...
показати весь коментар
24.06.2017 23:00 Відповісти
ога...а палковнику никто не пишет...
палковника никто не ждет...
показати весь коментар
24.06.2017 23:02 Відповісти
Москва тоже - "...не сразу строилась". Утухни, кацапье!
показати весь коментар
24.06.2017 23:45 Відповісти
коначно не сразу...киев уже лет 500 стоял .
показати весь коментар
25.06.2017 07:18 Відповісти
я знаю ты любитель Вавана Жиринжопского и его братана Кадырхана
показати весь коментар
25.06.2017 01:40 Відповісти
Люди! Біда то яка! https://www.youtube.com/watch?v=YogExlBDSyo
показати весь коментар
24.06.2017 22:42 Відповісти
один ещё шевелился перед встречей с Люцифером...
показати весь коментар
24.06.2017 23:11 Відповісти
за 2016 год Польша приняла - официально на работу более миллиона украинцев!!!!!вот это проект.
показати весь коментар
24.06.2017 22:44 Відповісти
и чем же это плохо? .лучше как слопатоедия,принимать на работу миллионы таджиков?
показати весь коментар
24.06.2017 22:51 Відповісти
приехали с Польши молодые люди работали там. и рассказывают, что там и как там. и вот ватоголовый их знакомый со своей шлендрой, вдруг заявляет своему отцу, - батя, вот выпишут с больнички уеду в Польшу, там 15 тысяч гривен в месяц, общага и питание. я спрашиваю у него(это отец его рассказывает мне), - а где он в больнице лежит? он мне отвечает, - в Горловке. в Зайцево укропы легкое прострелили, тяжелый был, недавно с реанимации подняли. я иду и у меня слезы на глазах, а в душе смеюсь и спрашиваю молча, куда, куда он поедет? Карл! он в Польшу поедет. слышь Карл! подвал СБУ его последняя остановка, а не Польша. иду и смеюсь рыдая.
показати весь коментар
24.06.2017 23:28 Відповісти
А что, в сраную Россию ехать? Да лучше туалеты прибирать в Польше, чем срань выносить из туалетов в России.
показати весь коментар
24.06.2017 23:52 Відповісти
А в чем проблемы? Во времена СССР, поляки, "югославы" и т.д. ездили и работали во всех странах Мира и только в сраном СССР людей давили "в отчизне" и "на родине". В чем проблемы, идиот?
показати весь коментар
24.06.2017 23:49 Відповісти
Парубій скоріше навіть не знає, що таке інфраструктурні проекти. Це дурниця, особливо з Польщею.
показати весь коментар
24.06.2017 22:44 Відповісти
Неужели нельзя было предположить. что завхоз не может входить в руководство чего то большего, чем колхоз?
показати весь коментар
24.06.2017 22:45 Відповісти
почитал, аж прослезился
показати весь коментар
24.06.2017 22:46 Відповісти
показати весь коментар
24.06.2017 22:46 Відповісти
на гиляках-то надо было в таёожный саюз встревать...там такие методы .и сталин ментальный вошдь
показати весь коментар
24.06.2017 22:53 Відповісти
Ну мабудь нащадок..,Коба теж планував перекроїти нескріпну вузьку західну колію на скріпну саветскую, и было это ровно 76 лет назад. Тварыдло дружбан ударил первым.
показати весь коментар
24.06.2017 23:14 Відповісти
Тобто злодіїв, насильників і вбивць України треба тримати між людьми на свободі, бо їх негуманно ізолювати, страчувати і карати? Я правильно зрозумів?
показати весь коментар
28.06.2017 22:45 Відповісти
де ж ти таке читав?
показати весь коментар
28.06.2017 22:53 Відповісти
Ну а як інакше назвати наших чиновників і депутатів, як не злодіями бюджету, насильниками держави і вбивцями народу???
показати весь коментар
29.06.2017 21:36 Відповісти
Ну это всё из серии про Украино-японские учения ....
показати весь коментар
24.06.2017 22:49 Відповісти
Є Україна, з убогим людом, а в Україні є область аутизму, звідки час від часу вискакують обкурені придурки і несуть щось відірване від реальності й надумане, дуже схоже на маячню алкоголіка.
показати весь коментар
24.06.2017 22:53 Відповісти
http://cfts.org.ua/news/2017/06/23/v_ukraine_poyavyatsya_esche_dve_betonnykh_dorogi_41325 В Украине появятся еще две бетонные дороги

Украина реализует несколько инфраструктурных проектов с Польшей, - Парубий - Цензор.НЕТ 9170
Госагентство http://cfts.org.ua/news/2017/06/20/ukravtodor_ogranichit_skorost_na_vyezde_v_goroda_i_sela_41240 "Укравтодор" предоставило перечень дорог, на которых будет бетонное покрытие. Об этом сообщил исполняющий обязанности заместителя главы "Укравтодора" Александр Харченко в ответе на запрос http://glavcom.ua/news/ukravtodor-pokazav-yaki-dorogi-hochut-zrobiti-betonnimi-dokument-422074.html Главкому .
Сейчас разрабатывается проект строительства автодороги государственного значения Р-52 Днипро - Царичанка - Кобеляки - Решетиловка и проект капитального ремонта автодороги Н-14 Александровка - Кропивницкий - Николаев на участке с 162-го по 190-й километры.
В ведомстве отметили, что вернулись к применению технологий цементобетонного строительства дорог еще в 2003 году. Тогда выполнили капитальный ремонт дороги М-06 Киев - Чоп (24 километра).
В 2013 году после капитального ремонта дороги М-07 Киев - Ковель - Ягодин в Житомирской области введено в эксплуатацию 150,4 километров с цементобетонным покрытием.
В целом, в Украине общая протяженность автодорог общего пользования составляет 169,6 тыс. километров, в том числе 2,1 тыс. километров с цементобетонным покрытием.
показати весь коментар
24.06.2017 23:01 Відповісти
Посмотрел на Парубия,и думаю,ну чем о похож на Савелия Крамарова,какой то прикольный,смешной,но в политике ни бум бум.
показати весь коментар
24.06.2017 23:07 Відповісти
Крамаров на відміну від Парубія був професіонал і працював за фахом, а цей соціолог має таке ж відношення до економіки, як директор речового ринку до енергетики.
показати весь коментар
24.06.2017 23:18 Відповісти
будет эпическая битва кацапы против баранов...)
показати весь коментар
24.06.2017 23:14 Відповісти
козлов против баранов.)
показати весь коментар
24.06.2017 23:16 Відповісти
Баранов? Стоп... Это тот самый, что картинками флудит и овец пасет?
показати весь коментар
24.06.2017 23:18 Відповісти
стал бы я ему ставить "нравиться"...? чабану могу на вытиранах поставить, для куража...
показати весь коментар
24.06.2017 23:22 Відповісти
Тю. А я подумал он самый, еще думаю, реально чувак обесбашенный- сепарам свой адрес давать. А это просто смельчак какой-то.
Поставлю и я ;нравится;.
показати весь коментар
24.06.2017 23:25 Відповісти
Президент Росії ратифікував передачу Кітаю Далекий схід Росії

http://www.dw.com/uk/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D1%94%D0%B3%D0%B8%D0%BF%D1%82%D1%83-%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%84%D1%96%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%B2-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%87%D1%83-%D1%81%D0%B0%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%97-%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D1%85-%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B2/a-39403254?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml Украина реализует несколько инфраструктурных проектов с Польшей, - Парубий - Цензор.НЕТ 8932
показати весь коментар
24.06.2017 23:14 Відповісти
...регулярно беру в "русском" магазине заквашэнэ млеко от панов... ...и аджику от грузин.
Немцы на такое не способны... -- и на многое другое... ... -- бо не славяне!
А от, когда шляхта гривни на свои -- хотя бы -- менять начнёт-- я в Доле! -- поднакопилось гривень за 3 года -- девать некуда... *)
показати весь коментар
24.06.2017 23:22 Відповісти
В Польше можешь гривны обменять в торговом центре
показати весь коментар
25.06.2017 00:58 Відповісти
...а злотые, куда не зайди... -- к любому кантору...
И гривни в Польше не меняют! -- нигде.
...их вообще нигде не меняют -- даже в Дойче Банке.
Нет такой валюты -- ...разве что, на заказ и с неделю подождать...
Я в Тунис интернетпревод сделать не могу. ...евро-гривни - т.динары.
показати весь коментар
25.06.2017 03:34 Відповісти
После строк, что сжиженный газ самый дешёвый на рынке в мире, всё стало на свои места.
показати весь коментар
24.06.2017 23:41 Відповісти
Польша очень не предсказуема.
показати весь коментар
25.06.2017 09:50 Відповісти