7620 відвідувачів онлайн
11 824 108

США та Китай домагатимуться ядерного роззброєння Північної Кореї

кндр

США та Китай домовилися посилити тиск на Північну Корею, змусивши Пхеньян повністю відмовитися від програми розробки ядерної зброї. У підсумковому документі, підписаному після завершення переговорів у Вашингтоні, сторони особливо зазначили, що мають намір домогтися "цілковитої, такої, що можна перевірити, і остаточної денуклеаризації Корейського півострова".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Читайте також: Радбез ООН розширив санкції проти КНДР

Минулого четверга держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що під час переговорів із членами китайської військово-дипломатичної делегації він закликав Пекін посилити економічний і політичний тиск на владу КНДР.
Після переговорів у Держдепартаменті китайська делегація, яку очоллив високопосадовець МЗС КНР Янг Джичі і генерал Фанг Фенгуй, провела переговори з главою Пентагону Джеймсом Меттісом. Потім китайських дипломатів прийняв президент США Дональд Трамп.
У тексті підсумкової угоди підкреслюється, що США і Китай мають намір діяти в суворій відповідності до резолюцій Ради Безпеки ООН. Крім цього, сторони мають намір удосконалити канали зв'язку між військовими двох країн і створити новий "механізм верифікації" для того, щоб уникнути можливих помилок в оцінці тих чи інших подій.
За оцінкою китайських ЗМІ, переговори, які відбулись у Вашингтоні, свідчать про "позитивні тенденції" у відносинах між КНР і США, що намітилися після зустрічі лідера КНР Сі Циньпіна з президентом Трампом у Флориді в квітні цього року.
Читайте також: Нове ракетне випробування КНДР - знак неповаги до Китаю, - Трамп

Американські видання наразі оцінили консультації, що відбулися, стриманіше.
Цього тижня президент Дональд Трамп заявив, що спроби Китаю чинити політичний та економічний тиск на Пхеньян себе не виправдали, і у влади КНР "більше не залишилося жодних важелів впливу" на сусіда. Як заявляли представники адміністрації США, Вашингтон зараз розглядає можливість введення нових санкцій проти китайських банків і компаній, що підтримують ділові відносини з Північною Кореєю.
На цьому тижні Білий дім був змушений відреагувати на смерть американського студента Отто Вармбіера, звільненого після 17-місячного ув'язнення в північнокорейській в'язниці. Він був доставлений на батьківщину в стані коми і через кілька днів помер, не приходячи до тями.
За даними китайського державного агентства "Сіньхуа", лідери США і Китаю продовжать переговори про долю північнокорейської ядерної програми під час саміту "Великої двадцятки", який відбудеться в липні цього року в Гамбурзі.

У Білому домі наразі не коментують плани президента Трампа.
Топ коментарі
+16
ага, Украина уже разоружилась в 90-тіе
показати весь коментар
24.06.2017 23:21 Відповісти
+11
Будапештский меморандум подпишите, ага
показати весь коментар
24.06.2017 23:30 Відповісти
+10
Та толку. Есть "позитивный" опыт Украины - теперь держи карман шире. Сейчас каждая шушера будет рваться к ЯО и фиг когда его отдаст.
показати весь коментар
24.06.2017 23:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Такие "патриоты",как ты за словесной шелухой типа "бла-бла-бла..." о "недопустимости захвата"..."сделать все,чтобы ее освободить" (а как именно ты все это себе представляешь,если путин пойдет на ВСЕ?в т.ч. прямую анрессию???) стоит банальное литье воды на путинскую мельницу.Ответ есть?Заранее могу предсказать:КОНСТРУКТИВНОГО ответа от таких "патриотов"как ты нет и быть не может априори... А потому еще раз повторюсь:АЛЬТЕРНАТИВЫ ГОТОВНОСТИ УКРАПИНЦЕВ ПОЙТИ ДО КОНЦА И НА ВСЕ (ИМЕЯ ДЕЛО С РОССИЙСКОФАШИСТСКОЙ ИМПЕРИЕЙ) НЕТ.
показати весь коментар
25.06.2017 11:32 Відповісти
Страну походу нужно защищать не только от русни,но и от таких ******** как ты
показати весь коментар
25.06.2017 11:51 Відповісти
Это все твои типа "аргументы"?Это все на что ты способен?Слабая у вашей паРашной "савушкинско-ольгинской" бригады подготовка.
показати весь коментар
25.06.2017 12:02 Відповісти
Если в мой дом вломился пьяный сосед я лучше позову на помощь соседей которые мне помогут дать ему песды,чем подожгу свой дом,из которого он уйдет к себе,а я буду бомжевать.Дебилушка ты конченый,называть кого то ольгинцем только потому что мнение о патриотизме не такое как твоё.Ты интернет-хомячек бестолковый))),сдрысни в норку.придурок.можешь не стараться,даже читать твои тупые высеры не стану.
показати весь коментар
25.06.2017 13:14 Відповісти
Крайне неубедительно тролль-сосун вафлюшек "путинские".Позови сначала соседей,а потом варнякать будешь.Во-первых:сосед не пьяный,а сознательно желающий тебя морально сломать и запугать своей "большой дубиной" (которой у тебя нет).Во-вторых:он стремится сделать твою семью своими холуями,а твой дом присоединить к своему.Чтобы ты в нем жил на "правах" съемщика угла в общаге (если тебя устраивает такое существование холуя в бывшем своем доме,где ты был Хозяином-то это твои проблемы.За всех украинцев не подписывайся).И в третьих:Этот сосед СТО РАЗ подумает,прежде чем решиться отжимать у тебя твою хату (а тебя самого с женой и детьми превращать в своих холуев),если будет увкрен на все 100% в твоей решимости проломить ему самому голову.Даже ценой собственной гибели.Примеров такого рода и в литературе,и в фильмах,и в жизни масса!По ходу именно этим американцы оправдывают свободное владение свободными людьми оружием для самозащиты.И так же в США масса примеров,когда в перестрелке погибали оба-и грабитель,и его потенциальная жертва.... Так что побейся лучше тупой башкой об монитор,или покусай себя за головку от злости-может полегчает ?...
показати весь коментар
25.06.2017 13:31 Відповісти
PS.Именно этот принцип (готовность идти на ВСЕ и ДО КОНЦА) исповедуют израильтяне.И до сих пор никто по настоящему не решается на них напасть.
показати весь коментар
25.06.2017 13:53 Відповісти
Соседи выразят тебе сочуствие, а вломившемуся "глубокую озабоченность". Ну может еще на день рождения не пойдут разок или два.
показати весь коментар
25.06.2017 14:23 Відповісти
Ядерне роззброєння красносраких йолопів відбувається само собою після кожного випробування чергового ядерного заряду.
показати весь коментар
26.06.2017 10:10 Відповісти
Сторінка 2 з 2