8771 відвідувач онлайн
13 370 15

У трьох районах Києва частково відключать воду через ремонт мереж

вода холодная

У зв'язку з плановими роботами на мережах буде тимчасово обмежено водопостачання деяких об'єктів Святошинського, Дніпровського й Дарницького районів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу".

У Святошинському районі по просп. Перемоги, 118 із 22:00 26 червня до 06:00 27червня відбуватиметься ремонт старої та врізка нової запірної арматури. Через це тимчасово не буде водопостачання у 5 житлових будинках, Святошинській райдержадміністрації та розташованих поряд підприємствах.

З 10:00 до 20:00 28 червня відповідні роботи проводитимуть на розі вул. Новоросійської й Макаренка (Дніпровський район). У зону відключення водопостачання на цей час потраплять 15 приватних житлових будинків.

З 10:00 до 21:00 29 червня мінятимуть запірну арматуру й три пожежні гідранти на ділянці мережі по просп. Петра Григоренка, 36-38 Дарницького району. Тимчасового без води буде 6 житлових будинків, бойлерна.

Також читайте: "Київенерго" зможе відновити гаряче водопостачання для мешканців 5 районів Києва після підключення ТЕЦ-6 із 27 червня, - КМДА
Топ коментарі
+3
Т.е. у этих несчастных мало того, что с апреля из-за жлобства Киевэнерго не было горячей воды, теперь вобще никакой не будет.
показати весь коментар
26.06.2017 12:58 Відповісти
+2
В провинциальных городах люди уже забыли, что такое горячая вода и тарифы в разы выше чем в Киеве!!!
А тут почитаешь - чуть не катастрофа.......
Балованые !!!
показати весь коментар
26.06.2017 13:01 Відповісти
+1
Какие тарифы на то чего нет?
показати весь коментар
26.06.2017 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Т.е. у этих несчастных мало того, что с апреля из-за жлобства Киевэнерго не было горячей воды, теперь вобще никакой не будет.
показати весь коментар
26.06.2017 12:58 Відповісти
А зачем,на улице лето,вперёд на Днепр подмываться
показати весь коментар
26.06.2017 13:10 Відповісти
В провинциальных городах люди уже забыли, что такое горячая вода и тарифы в разы выше чем в Киеве!!!
А тут почитаешь - чуть не катастрофа.......
Балованые !!!
показати весь коментар
26.06.2017 13:01 Відповісти
Какие тарифы на то чего нет?
показати весь коментар
26.06.2017 13:02 Відповісти
Тарифы на холодную воду....
показати весь коментар
26.06.2017 13:32 Відповісти
так ты определись сначала, выше ты пишешь про горячую воду, а сейчас про холодную
показати весь коментар
26.06.2017 13:34 Відповісти
ну и насколько выше?
показати весь коментар
26.06.2017 13:35 Відповісти
У нас в Ужгороде вообще никаких проблем,ни с холодной,ни с горячей водой,причём круглогодично,сколько используешь,столько и заплатишь
показати весь коментар
26.06.2017 13:12 Відповісти
в рази вище нід в Києві - а саме?
показати весь коментар
26.06.2017 13:32 Відповісти
Жирным шрифтом новость, что в Киеве ряд обхектов без воды! В Мариуполе уже сутки практически полностью два крупнейших района города без воды из за аварии, а это тысяч двести населения минимум, и на цензоре никому не интересно!
показати весь коментар
26.06.2017 13:02 Відповісти
***** ....Знову ви Упирі з Київенерго Людей "катуєте"

Щоб у вас всіх з Київенерго все ваше життя та у всіх ваших родичів, по пів року на рік не було будь якої ВОДИ !!!
показати весь коментар
26.06.2017 14:35 Відповісти
В связи с ремонтом сетей в Берлине не будет воды в трех районах.
Лондоне париже Оттаве...
плз може кто нагуглит где еще выключают воду районами и никто не идет ни на пенсию ни в тюрьму.
показати весь коментар
26.06.2017 17:31 Відповісти
"Київводоканал", при запровадженні нової форми платіжки , у травні 2016 р. , штучно, просто так від стелі, поприписував борги побутовим споживачам. Тепер "Київводоканал" вимагає, щоб споживач брав відпустку за власний рахунок і у свій власний робочий час і знову за власний віз до них квитанції та довідки про субсидії (та їх ксерокопії) за попередні роки, і тоді заяву про штучний борг буде розглянуто . Тобто, споживач, який завжди сумлінно сплачував за холодну воду, повинен тепер особисто приїздити до відділення "Київвдоканалу", відстоювати там черги, та документально доводити , що боргів у нього немає.
показати весь коментар
24.07.2017 09:58 Відповісти
Крім того, "Київводоканал" грабує киян ще й наступним способом. Від кожного багатоквартирного будинку виходять на вулицю 2-3 загальнодоступні точки розбору холодної води. Влітку вода з них ллється майже безперервно: кожен бажаючий може відкрити кран, під"єднати шланг і полити тротуари та газони. У спекотні дні поливають переважно ввечері. А зранку двірники багато холодної води виливають для поливу дерев , кущів, газонів та тротуарів. ----------------------------------------------------------------------А потім "Київводоканал" за цю вилиту на вулицю воду присилає платіжки з грандіозними нарахованими сумами споживачам, які не встановили (за власний рахунок та на свій власний ризик) у своїх квартирах індивідуальні лічильники води.
показати весь коментар
24.07.2017 10:06 Відповісти