10447 відвідувачів онлайн
32 958 21

"Начальника ракетно-артилерійського озброєння штабу бойовиків підірвали в автомобілі ростовські бандити", - ГУР

разведка

Він обіцяв передати їм зброю, яка не перербуває на обліку.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГУР МО, російське окупаційне командування приховує обставини підриву 25 червня в Луганську легкового автомобіля з начальником служби ракетно-артилерійського озброєння штабу бойовиків майором ЗС РФ Куліковим.
"Під час допиту важкопораненого офіцера представниками ФСБ РФ встановлено, що до вибуху причетні представники російського злочинного угруповання, які вирішили таким чином помститися Кулікову за ненадання ним уже оплаченої послуги - постачання на територію Ростовської області зброї та боєприпасів, які не перербувають на обліку. Поряд із цим, неконтрольований обіг зброї та порушення правил поводження з нею призводить до небойових втрат військовослужбовців російських окупаційних військ і жертв серед цивільного населення", - йдеться в повідомленні.
Військовослужбовець 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) проніс до місця проживання бойову гранату, яка, внаслідок необережного поводження, вибухнула. Унаслідок інциденту військовий загинув, а власницю помешкання важко поранено.
Також під час спроби встановити розтяжку з використанням протипіхотної міни МОН-50, яка вибухнула внаслідок необережного поводження, загинув військовослужбовець 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК.
Топ коментарі
+39
До сраки, що коїться в лоханську. В Києві та в Україні - що коїться?
показати весь коментар
27.06.2017 10:56 Відповісти
+16
Та набридли вже ці мінстецівські підсолоджувачі гірких пігулок .
показати весь коментар
27.06.2017 11:09 Відповісти
+15
- дымовая завеса, чтобы меньше обсуждали как путин в Киеве наших разведчиков взрывает. Ну ну...
показати весь коментар
27.06.2017 11:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До сраки, що коїться в лоханську. В Києві та в Україні - що коїться?
показати весь коментар
27.06.2017 10:56 Відповісти
Тільки агент кремля може таке запитувати.)))
показати весь коментар
27.06.2017 11:06 Відповісти
Та набридли вже ці мінстецівські підсолоджувачі гірких пігулок .
показати весь коментар
27.06.2017 11:09 Відповісти
Ты еще скажи что сыбыу не агенты фсб .И не выполняют их указания.
показати весь коментар
27.06.2017 11:18 Відповісти
показати весь коментар
27.06.2017 11:06 Відповісти
Тут можно писать любое. Один хрен проверить невозможно.
показати весь коментар
27.06.2017 11:02 Відповісти
Вот и я говорю, что он жив и подорвал сам себя два раза и вообще еготамнет.
показати весь коментар
27.06.2017 11:05 Відповісти
Майор ответил за базар перед ростовскими пацанами. Хотел денег на шару заработать, не получилось. Не вижу проблемы.
показати весь коментар
27.06.2017 11:02 Відповісти
ПОХ!!! Мало тварей подыхает. Ещё.
показати весь коментар
27.06.2017 11:06 Відповісти
- дымовая завеса, чтобы меньше обсуждали как путин в Киеве наших разведчиков взрывает. Ну ну...
показати весь коментар
27.06.2017 11:06 Відповісти
Іздох іще один кацап, чи два, кому це цікаво? От якби всі кацапи ****** накрилися - тоді можна і написати.
показати весь коментар
27.06.2017 11:08 Відповісти
"Начальника ракетно-артиллерийского вооружения штаба боевиков взорвали в автомобиле ростовские бандиты", - ГУР - Цензор.НЕТ 3812
показати весь коментар
27.06.2017 11:17 Відповісти
ужас
показати весь коментар
27.06.2017 12:56 Відповісти
неужели ответка?
показати весь коментар
27.06.2017 11:25 Відповісти
вот бы эти ростовские бандиты взорвали бы и склады.А если добавили бы взрывы "гумконвоев"...? ))
показати весь коментар
27.06.2017 11:25 Відповісти
Для чого нам ця зайва інформація ? Цензор , ви навмисне відволікаєте увагу від проблем всередині держави ?
показати весь коментар
27.06.2017 11:31 Відповісти
...за останній тиждень,на мирній землі вбили четвертого бійця так званого ато !!!...чим займається мвс,сбу,внутрішня розвідка з іншими спец.підрозділами,залишається загадкою...де хто вовинен не тільки пійти у відставку,але і понести покарання за бездарне та холатне відношення...це якесь знищення бійців під чиїмось прикриттям...
показати весь коментар
27.06.2017 11:47 Відповісти
Эти замполитовские боевые листки минстецей под вывеской ГУР особенно раздражают на фоне терактов против наших военных в самом центре Киева.
показати весь коментар
27.06.2017 12:00 Відповісти