4153 відвідувача онлайн

Суд виправдав "голову верховного суду "ДНР"

суд фемида правосудие

Селидівський міський суд Донецької області заочно виправдав "голову верховного суду" "ДНР" Едуарда Якубовського в зв'язку з недоведеністю злочину.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на вирок суду від 12 червня.
Якубовський - громадянин Російської Федерації. "Верховний суд "ДНР" очолив приблизно у вересні 2014 року і координує роботу судової в системи на окупованій території.
В Україні його звинуватили в сприянні терористичній організації за ч.1 с. 258-3 ККУ з покаранням у вигляді 8-15 років позбавлення волі. Розслідуванням займалася прокуратура Донецької області.

В обвинувальному акті перераховані численні злочини, вчинені терористичною організацією і обвинуваченим - масові вбивства, захоплення міст, сіл, будинків, терористичні акти.
Але суд вважає, що не отримав ніяких доказів злочинів - жоден потерпілий не опитаний, немає протоколів огляду будівель і трупів, експертизи не проведені, збиток не встановлено.
Суд зазначив, що йому не надано доказів існування терористичної організації, що в обвинувальному акті відсутня інформація, в який час Якубовський погодився сприяти "ДНР" і якими мотивами і цілями він керувався.
Прокурор надав протоколи негласних слідчих (розшукових) дій, але суд не визнав їх як допустимі докази, оскільки не переконався, що НСРД здійснювалися і використовуються законно. На відео і аудіо зафіксовані свідчення невстановленої особи, які дані без дотримання законної процедури і за відсутності захисника. Адвокат Якубовського на записах свого підзахисного не впізнав, повідомивши, що ніколи його не бачив і не чув.

Суд визнав недоведеним, що Якубовський переховується від суду і слідства. Крім того, суд вважає, що він взагалі не отримав статусу підозрюваного, оскільки підозру не було вручено йому особисто. В матеріалах справи є постанови слідчого від 30.10.2015 про оголошення в розшук, але не вказано, що це міждержавний чи міжнародний розшук.
Як відомо, 31 травня нардеп від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що ватажок бойовиків О.Захарченко планує усунути Якубовського з посади "голови верховного суду".
Топ коментарі
+65
Да здравствует дядюшка Линч - самый справедливый дядюшка в мире...
показати весь коментар
29.06.2017 09:29 Відповісти
+49
Сєлідовский суд має йти під трибунал у повному складі, за участь в терористичній організації!
показати весь коментар
29.06.2017 09:29 Відповісти
+39
Взагалі суди в Донецькій області мають бути ліквідовані. Судді бояться приймати рішення через можливість розправи над ними з боку терористів. Всі справи потрібно передавати в суди іншої області - Тернопільської. Тернопільські суди дають 15 років тюрми за те що суди Донецької області дають тільки умовний термін!
показати весь коментар
29.06.2017 09:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да здравствует дядюшка Линч - самый справедливый дядюшка в мире...
показати весь коментар
29.06.2017 09:29 Відповісти
Украинский судья своего судейского посона никогда не приговорит, даже если тот из ДНР. Ведь мало ли как жизнь судейская повернется.
показати весь коментар
29.06.2017 09:40 Відповісти
Если избран ты судьею
Или даже прокурором,
Ты работай как угодно
И не бойся ничего.
Можешь окна бить соседям,
Ехать запросто на красный,
Жечь дома, плевать в прохожих,
И печатать деньги сам.
А когда придут в фуражках
Злые милиционеры,
Покажи им смело фигу,
А другой рукой - мандат.
Пусть они откозыряют,
И идут себе обратно.
Ты им кинь в окно гранату,
Чтоб шагалось веселей.
Писай в урны, мучай кошек,
Грабь по пятницам сберкассы,
По субботам смело тещу
Шпарь горячим утюгом.
А коллеги-правоведы
Не дадут тебя в обиду.
Ведь у каждого есть... теща,
И мандат, да... и утюг
показати весь коментар
29.06.2017 10:00 Відповісти
Как мне кажется здесь проблема не только в суде, но и в прокуратуре.
И вообще понятия донецкий суд как и донецкая прокуратура лично у меня сразу вызывают отторжение и недоверие.
показати весь коментар
29.06.2017 11:47 Відповісти
В 30 годы в США народ сам порядок наводил, начали с отстрела продажных судей и прокуроров. После чего все наладилось, хоть и не сразу. Других вариантов востановления справедливости на данный момент нет!
показати весь коментар
29.06.2017 09:49 Відповісти
кишка тонка до Линча
показати весь коментар
29.06.2017 12:57 Відповісти
Сєлідовский суд має йти під трибунал у повному складі, за участь в терористичній організації!
показати весь коментар
29.06.2017 09:29 Відповісти
Взагалі суди в Донецькій області мають бути ліквідовані. Судді бояться приймати рішення через можливість розправи над ними з боку терористів. Всі справи потрібно передавати в суди іншої області - Тернопільської. Тернопільські суди дають 15 років тюрми за те що суди Донецької області дають тільки умовний термін!
показати весь коментар
29.06.2017 09:32 Відповісти
Якубовский - гражданин Российской федерации.

-------------
гражданская война - это война граждан России против Украины
показати весь коментар
29.06.2017 09:47 Відповісти
Фактично судді Сєлідівського суду допомогли путіну, бо не знайшли доказів терористичної діяльності їх колеги з РФ. Це співпраця з терористами і державна зрада! Думаю довічне!
показати весь коментар
29.06.2017 10:06 Відповісти
вот ток незадачка - судьи неприкасаемы!!! эти скоты хуже "народных" кнопкодавов!!!
показати весь коментар
29.06.2017 09:49 Відповісти
За неправосудні вироки судді несуть кримінальну відповідальність згідно законодавства! Потрібно нещадно звільняти таких суддів та саджати в тюрму.
показати весь коментар
29.06.2017 10:14 Відповісти
за що?
Суди виконують завдання по "мирной реинтеграции" лугандона согласно Минск 2
показати весь коментар
29.06.2017 09:38 Відповісти
вместе с прокурорами, которые не смогли нормально подготовить материалы, может прокурор так умышленно сделал...
показати весь коментар
29.06.2017 16:27 Відповісти
Суд! Та всі судді сепари кончені! Навіть у Львові!
Оправдал! А хтоб сумнівався!
Вони тільки воїнів не оправдують, а засуджують! Мразі сепарські!
показати весь коментар
29.06.2017 09:30 Відповісти
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 1333
показати весь коментар
29.06.2017 09:30 Відповісти
Это что? Кафка отдыхает!
показати весь коментар
29.06.2017 09:31 Відповісти
Такі дірки в законах має ліквідувати ВР. Поки не почали ліквідовувати такі суди.
показати весь коментар
29.06.2017 09:31 Відповісти
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 2914 ....
показати весь коментар
29.06.2017 09:31 Відповісти
У меня нет слов! Хотя почему нет, этож торговые партнеры и пэтя прызыдэнт мыру, *****!
показати весь коментар
29.06.2017 09:31 Відповісти
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 2832
торговые партнеры и пэтя
показати весь коментар
29.06.2017 16:28 Відповісти
наградить, всех......
показати весь коментар
29.06.2017 09:32 Відповісти
Я одного не понимаю,чего овощ через пещерный суд не востановится))).Пора этому"суду" выдать постановление,что Украина это территория параши.Дерзайте,я верю у этих п..ров все получится)))
показати весь коментар
29.06.2017 09:33 Відповісти
Я одного не понимаю,чего овощ через пещерный суд не востановится))).Пора этому"суду" выдать постановление,что Украина это территория параши.Дерзайте,я верю у этих п..ров все получится)))
показати весь коментар
29.06.2017 09:34 Відповісти
Вони скоріше присудять,що Україна це частина лугандона!
показати весь коментар
29.06.2017 09:35 Відповісти
А чому цей селідовський суд не присудив цьому лугандонцю тисяч так 100 або 200 за "моральний ущерб"?
показати весь коментар
29.06.2017 09:34 Відповісти
Ну так он же за моральным ущербом не обращался еще. Теперь оправдан - может с чистой совестью на компенсацию морального ущерба иск подавать.
показати весь коментар
29.06.2017 09:45 Відповісти
Кто сказал что продажные судьи бессмертны?
показати весь коментар
29.06.2017 09:34 Відповісти
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 3398

Сдирание кожи с продажного судьи
показати весь коментар
29.06.2017 09:34 Відповісти
пока ИМЕННО так не будем поступать с каждым судьей - нихера в этой стране не изменится (сколько бы пацанов не полегло...) !!
показати весь коментар
29.06.2017 09:53 Відповісти
Надо жить в этой стране
показати весь коментар
29.06.2017 12:58 Відповісти
********
показати весь коментар
29.06.2017 09:36 Відповісти
после стольких лет боли, издевательств, насилия и пыток, оправданных "представителями власти и суда" ДЫРЫ, можно сказать "недоказанность преступления"...
печально и мерзко....
показати весь коментар
29.06.2017 09:36 Відповісти
Ще потрібно було цього лугандона ще й нагородити! Щось селідовський суд не допрацював!
показати весь коментар
29.06.2017 09:38 Відповісти
Это не ********, это бабки.
показати весь коментар
29.06.2017 10:28 Відповісти
Гражданское судопроизводство просто непригодно для таких дел.
показати весь коментар
29.06.2017 09:40 Відповісти
Вы, очевидно, хотели сказать что общие суды непригодны, нужны трибуналы.
показати весь коментар
29.06.2017 10:58 Відповісти
именно
показати весь коментар
29.06.2017 14:47 Відповісти
реформаторские "ветры" рошена, во главе с германским "ураганом" бездипломным....
показати весь коментар
29.06.2017 09:40 Відповісти
Ха.Ха.Ха.
показати весь коментар
29.06.2017 09:40 Відповісти
////ось приблизно така кара чекає ВСІХ зрадників України_БІЙТЕСЯ тепер сепари !!!!
показати весь коментар
29.06.2017 09:43 Відповісти
"Вопросы есть? Вопросов нет",-говаривал один решительный человек, передергивая затвор.
показати весь коментар
29.06.2017 09:49 Відповісти
Высший пилотаж! Просто класс! Сидят суки и ждут путина.
показати весь коментар
29.06.2017 09:51 Відповісти
как прокуроры отработали, так суд и присудил ...

Крутой коттеджный поселок (Конча-Заспа) под Киевом. На аллее встречаются "новый украинец" (барыга) и прокурор. Барыга говорит: -Вот я в начале перестройки крутнулся, заработал кучу денег и построил себе коттедж. А ты-то, ты-то на какие шиши такую домину отгрохал. Ведь у тебя зарплата всего шесть тысяч гривен?! -А я отпускные получил... -Ну ни чего себе! Сколько же у тебя отпускные? -А это смотря кого и за что отпускать...
показати весь коментар
29.06.2017 09:52 Відповісти
подякуємо парашенці за файну чудову судову реформу!
показати весь коментар
29.06.2017 09:52 Відповісти
Пора их молча отстреливать. А на месте оставлять колорадские ленточки
показати весь коментар
29.06.2017 09:53 Відповісти
с нашей судебной системой и упк нас еще ждет много интересного - недоказанность существования войны на востоке, тер. органицаций лнр и днр, невозможность доказать, что те, кто воевали против украинской армии и убивал не только военных, но и мирных, на самом деле это делали и у них был при этом злой умысел... и т.д. и т.п.... скорее всего все участники спокойно разъедутся по домам, а те кто был ихними "чиновниками" мирно займут теплые места в Украине...
показати весь коментар
29.06.2017 09:53 Відповісти
Як і обіцяли, проект https://www.facebook.com/ProsudInfo/?fref=mentions Prosud зайнявся прокурорськими.
Героєм першого розслідування став найбагатший в Україні прокурор, старший слідчий Департаменту спеціальних розслідувань Юрій Кривобок (http://bit.ly/2sMcj8Z ).
Лише за приблизними підрахунками родина 34-річного підлеглого Луценка набула у власність:
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 6016✅4 елітні будинки площею 2741 м²
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 6016✅4 квартири площею 367 м²
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 6016✅62 гектари землі по всій Україні
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 6016✅дохід у розмірі 182 млн грн
До речі, ми писали в прокуратуру з проханням перевірити, як Кривобок став мульмільйонером (http://bit.ly/2tfxtNA ).
Сенсація!!! Прокурори нічого на свого колегу не накопали Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 6016=)
Маєток Кривобока в Конча-Заспі площею 1828 квадрати (sic!) з висоти пташиного польоту виглядає ось так:https://www.facebook.com/antac.ua/videos/1322310134534440/
показати весь коментар
29.06.2017 09:55 Відповісти
Друг, фули.
показати весь коментар
29.06.2017 10:09 Відповісти
Выстрел из гранатомета в дом одного судьи - повышает на 40% адекватность других судей данного района
показати весь коментар
29.06.2017 10:10 Відповісти
Что и надо было доказать. Тысячи убитых,разоренная земля не является доказательством для самого 3.14дорастического суда Украины.
показати весь коментар
29.06.2017 10:19 Відповісти
Такое впечатление,что мы и наши керманычи живем в разных измерениях.
показати весь коментар
29.06.2017 10:35 Відповісти
Лично у меня исходя из информации статьи вырисовывается несколько иная картина.
Страна третий год воюет, но до сих пор нет законов, которые позволяли расследовать и привлекать к ответственности преступников за деяния совершенные в неконтролируемых правительством районах.
У нас УПК мирного времени, не имея преступника в СИЗО и не имея возможности совершать следственные действия на территории того же Донецка, прокурор не сможет собрать материалы достаточные для приговора. Так что в данном случае судья, скоррее всего, сделал то, что и обязан был сделать - оправдать преступника.
показати весь коментар
29.06.2017 10:40 Відповісти
Суд зазначив, що йому не надано доказів існування терористичної організації, Джерело:https://censor.net/n445820

яка ж днр терористична організація- ."підсудний очолював суд "торговельних партнерів"...ніяк інакше...
показати весь коментар
29.06.2017 10:56 Відповісти
Судья правильно поступил - пускай прокуроры нормально сделают свою работу по фиксации доказательной базы, а тогда он его осудит. А то прокуроры рукожопые бумажки понаписывать ленятся, стандарты доказывания нулевые, а ты, судья, освящай приговором их ахинею. А то что потом Украина в ЕСПЧ десятки тысяч евро компенсаций выплатит - пох...
показати весь коментар
29.06.2017 11:34 Відповісти
Какие прокуроры? Такие?
Блоггер и бывший работник Луганской прокуратуры Сергей Иванов https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1742151769331967&set=a.1546936945520118.1073741829.100006114824847&type=3&theater сообщил , что по его информации именно Дмитрий Борзых, как правая рука Главного военного прокурора Анатолия Матиос, занимается контролем всех конвертационных центров в зоне АТО.
https://censor.net/p445871
В ноябре 2013 года фото-журналист Макс Левин во время судебного заседания зафиксировал Дмитрия Борзых с ручкой Montblanc Thomas Mann стоимостью $1.5 тысячи.
В ноябре 2014 года Президент Украины награждает Дмитрия Борзых медалью "За труд и доблесть". Интересно, за что он был награжден - сразу по приезду из Луганска?
показати весь коментар
29.06.2017 16:53 Відповісти
Тільки суд лінча спасе Україну.
показати весь коментар
29.06.2017 12:33 Відповісти
Предлагаю пересмотреть справу Адольфа Гитлера.
Алоизыча засудили без достаточных доказательств!!!!!
показати весь коментар
29.06.2017 12:34 Відповісти
по заключению "суда" можно оценить насколько убого было подготовлено к передаче дело и предположить что все затевалось для того чтоб в очередной раз прыгнуть обществу на больной мозоль и напомнить нам про нерациональное использование столбов.... понимают ли "затейники" - сколько в стране свободных столбов - это вопрос!
показати весь коментар
29.06.2017 13:10 Відповісти
Придется народу брать дело в свои руки и судить судом Линча и террорюгу-******** и пособников в лице оправдавших этого сепаратюгу судьям. Давненько судейским и их семьям головоы не отрезали как давеча в Харькове. Необходимо повторить раз 70-100 и судьи у нас будут самыми справедливыми в мире.))
показати весь коментар
29.06.2017 13:10 Відповісти
"70-100" - 7000
показати весь коментар
29.06.2017 13:45 Відповісти
а заодно и бестолковых или, скорее, продажных прокуроров
показати весь коментар
29.06.2017 16:30 Відповісти
А что еще можно ожидать от коррупционного суда?!
показати весь коментар
29.06.2017 14:01 Відповісти
Суд оправдал "председателя верховного суда "ДНР" - Цензор.НЕТ 6376
показати весь коментар
29.06.2017 16:41 Відповісти
Вот из-за таких рукожопых обвинителей половина наших исков отклоняется ИНтерполом!
Есть некие ФОРМАЛЬНЫЕ правила, которые ОБЯЗАТЕЛЬНЫ для выполнения!
показати весь коментар
29.06.2017 17:08 Відповісти
"і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим;
і не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого."

https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-698a-7300-88a4-a35b9215d375
Карна система за принципом "Феміди" далеко не завжди досягає цілі утримати людину від скоєння злочину через страх покарання, бо багато людей сподіваються, що зможуть так скоїти злочин, що їх після нього не спіймають, і тому не покарають. А деякі люди навіть свідомо готові "відсидіти" за свій злочин, бо так їм все одно вигідніше (як їм здається), наприклад: хтось обдурив інших людей на кілька мільйонів, сховав їх чи передав спільникам, потім відсидів кілька років, а гроші не знайдені (не кожний може заробити мільйон за рік)... Тоді як замість цього Ісус навчає НЕ СУДИТИ, А ПРОБАЧАТИ (шкоду) І ЛЮБИТИ ВОРОГІВ (2-й контур системи захисту - гасіння, зупинення, виправлення наслідків), що можна інтерпретувати так, що треба ДОПОМАГАТИ ВОРОГАМ ЗРОЗУМІТИ НЕДОЦІЛЬНІСТЬ ЗЛОЧИНУ (обман спокуси + є інші шляхи до мети: замість злочину можна, наприклад, просто попросити), УСУВАЮЧИ таким чином СМИСЛ ЙОГО СКОЄННЯ, тобто ЗРОБИТИ МОТИВ ПОТЕНЦІЙНОГО ЗЛОЧИНУ ПОЗБАВЛЕНИМ СМИСЛУ (або досяжним іншим способом - не через злочин), ЯК БІЛЬШ ЕФЕКТИВНИЙ І БІЛЬШ ДОЦІЛЬНИЙ МЕТОД ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ЗЛОЧИННОСТІ. А щодо наслідків вже скоєних злочинів, то тут логіка така: помста не виправляє шкоду, завдану внаслідок злочину, а тому від помсти немає користі постраждалому в цьому смислі. Більше смислу в тому, щоб компенсувати постраждалому шкоду (наприклад, з інших джерел, якщо у винуватця на це немає можливості чи бажання). Додатково варто зауважити, що Ісус, здається, в жодному місці Євангелія не закликає людей судити інших людей, навіть говорячи про грішників і майбутній Останній суд Божий.
Що ж до ув'язнення як способу усунення подальшої небезпеки від тих, хто скоїв злочин, на якийсь час (шляхом їх знерухомлення)... То по-перше, карна система "Феміди" і в цьому аспекті нелогічна, а саме: ймовірність повторного вчинення злочину тою людиною, яка вже вчинила якийсь злочин раніше (рецидив), навряд залежить від тяжкості злочину. Тому повторна дрібна крадіжка подекуди не менш імовірна, ніж повторне вбивство (якщо ні крадія, ні вбивцю не будуть затримувати). Тому немає логіки в тому, щоб дрібного крадія чи вбивцю затримувати на різний час - обох тоді було б логічно затримувати назавжди (довічно), щоб більше ніколи не могли повторити своїх злочинів щодо інших людей, і випускати тільки тоді, коли спеціальна атестаційна комісія переконається, що вони не будуть повторювати попередні чи скоювати нові злочини. За якою ж логікою тоді злочинців випускають після деякого наперед встановленого часу на волю, знаючи, що після цього не тільки крадій може продовжити красти, але і вбивця може продовжити вбивати? Це можуть бути якісь сторонні міркування типу милосердя чи умовних (вигаданих кимось, тобто, довільних) оцінок відповідності строку ув'язнення до тяжкості покарання, але в усякому разі ця логіка слабко зв'язана з імовірністю повторного вчинення злочинів (після звільнення вже покараних або так і не покараних злочинців), і тому лише частково узгоджується з ціллю зменшити злочинність. По-друге, і це дуже важливо, у наш час є альтернатива - новітні технічні засоби дозволяють автоматично знерухомлювати людину при її спробі наблизитися до іншої людини ближче за деяку порогову відстань. Ці та інші технічні засоби дозволяють зупиняти повторне скоєння злочинів безпосередньо перед миттю їх скоєння і таким чином запобігати їм. Тобто ******* техніка дозволяє зупиняти злочини (захищатися від них). Тож ця функція - ув'язнення для знерухомлення - сьогодні також все більшою мірою втрачає зміст. Ще більш ефективно ******* техніка дозволяє позбавляти злочини смислу, наприклад: відеозапис злочину дозволяє швидко знайти і спіймати злочинця, а якщо всі люди навкруги будуть знати, що хтось щось украв, то вони можуть відмовитись торгувати з крадієм, щоб не стати і самим співучасниками крадіжки через обмін краденими грішми чи речами. Що ж тоді буде робити крадій, якщо він не зможе ніяк використати вкрадені гроші? Чи є тоді смисл щось красти, чи є смисл так жити? Думаю, що тут максимальна відкритість і доступність інформації може суттєво допомогти. Часто можна чути: "Героям слава!" Але ж і антигероям теж можна влаштувати максимальну особисту славу - щоб усі знали правду про те, що хтось скоїв злочин, - можливо, тоді люди зможуть допомогти такій людині зрозуміти, що є більш розумні шляхи до досягнення своїх мрій, і допомогти їй у їх досягненні... А якщо на ще більш ранньому етапі з'ясувати бажання потенційного злочинця, тобто до скоєння злочину з'ясувати, яких цілей він хоче досягти внаслідок злочину, то можливо, йому можна завчасно допомогти досягти його цілей, досягти виконання його бажань без злочину - така система запобігання злочинам може бути навіть дешевшою для суспільства, ніж існуючий тандем "Феміда"+злочинність.
...
Як Ісус Христос рятує людей? - Він навчає, як можна подолати "гріхи" та їхні наслідки (повторно - система безпеки: розпізнати зло (в т.ч. потенційне), щоб ухилитися від нього або зупинити його дію, якщо навіть ухилитись не вдалося + активне право на життя (підтримувати життя кожного): хліб на кожний день + ціль-максимум: просіть - і буде вам дано, шукайте - і знайдете, стукайте - і відчинять вам). Але в цій науці Бога вказано, що окрім особистої поведінки (це внутрішній компонент),
показати весь коментар
29.06.2017 17:10 Відповісти
... є ЩЕ ОДИН ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ - зовнішній, інституційній чинник - це ЗОВНІШНІЙ КОМПОНЕНТ: Ісус на своєму прикладі показав, до яких наслідків призводить сама вже наявність карної системи "Феміди", а саме, до того, що сама наявність такої системи (в суспільстві) призводить до смерті навіть цілком невинної людини (Ісуса Христа вбили) на догоду чиїмось довільним стороннім особистим інтересам. (При цьому вбивцю Варавву відпустили.) Тобто замість функцій системи захисту від злочинності карна система "Феміди" сама стає знаряддям злочину і, якщо заглянути далі, то видно, що це додатково ще й спокушає потенційного злочинця хоча б самим фактом наявності додаткових можливостей для злочину, які створюються наявністю цього знаряддя, яке може бути використане, як зброя. Думаю, це означає (логічно доводить), що система "правосуддя Феміди" не тільки не завжди ефективна в ролі інституту захисту людей від злочинності, але навпаки, може і сприяти злочинності, і навіть заохочувати її, стаючи її інструментом чи зброєю, і навіть додатковим мотиватором. І цей зовнішній відносно кожної людини чинник дуже сильно ускладнює, а часто і зовсім унеможливлює (чи зводить нанівець) зусилля людини в напрямку її намагань жити згідно зі Словом Божим і будувати Царство Небесне на Землі. Думаю, що ЦЕ - ОДНЕ З КЛЮЧОВИХ ПОВІДОМЛЕНЬ НАУКИ БОГА.
Ісус не міг прямо сказати про це словами, бо тоді б Його (або пізніше Його учнів) могли обвинуватити у спробі підриву державної влади, і тоді б римляни сказали, що вони вбили Його не безвинного, а за злочин. А так, без цих слів, і чинний (юдейський) цар Ірод визнав, що Ісус невинний, і головний представник (намісник) римської держави (в Юдеї) - Понтій Пилат - ще до страти визнав, що Ісуса засудили на смерть невинного. Тобто, похід до Пилата просто забезпечив первосвященникам формальне прикриття, тобто зовнішню видимість нібито дотримання закону, коли вони фактично свавільно вбили невинного Ісуса з особистих міркувань. І таким чином Ісус показав, що "Феміда" вбиває не тільки винних, але будь-кого - залежно від того, хто і як поверне її меча. І це не випадковість, а один з головних уроків Бога для людей. Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп'ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов'язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда" із https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-698a-7300-88a4-a35b94a6c5f4 .
...
показати весь коментар
29.06.2017 17:18 Відповісти