4682 відвідувача онлайн

"Укренерго" вчора зазнала нової кібератаки, - в.о. директора Ковальчук

хакер

Хакери знову атакували національну енергокомпанію. Для чергової атаки використали вірус, схожий на WannaCry.

Національна енергетична компанія "Укренерго" зазнала ще однієї кібератаки в четвер, 29 червня, повідомив виконувач обов'язків голови компанії Всеволод Ковальчук. Як повідомляє агентство Reuters, на брифінгу в п'ятницю Ковальчук розповів, що під час нової атаки використовували вірус, який відрізняється від того, який масово вразив комп'ютери українських підприємств, банків і відомств у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.
За його словами, вірус, який використали цього разу, був трохи інший, схожий на WannaCry. Ефект від атаки, проте, був незначним.

Дивіться: Оприлюднено карту поширення вірусу Petya.A: в Україні зафіксовано 75,24% заражень. Інфографіка
Топ коментарі
+3
***** зовсiм сказилося...
показати весь коментар
30.06.2017 11:40 Відповісти
+2
Теперь модно станет! В случай чего, война и вирус виноват будет. Новый метод .
показати весь коментар
30.06.2017 11:41 Відповісти
+2
За яку федералізацію ти тут торочиш?
показати весь коментар
30.06.2017 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** зовсiм сказилося...
показати весь коментар
30.06.2017 11:40 Відповісти
Теперь модно станет! В случай чего, война и вирус виноват будет. Новый метод .
показати весь коментар
30.06.2017 11:41 Відповісти
почему-то вирус не поразил те предприятия, которым нечего скрывать.
показати весь коментар
30.06.2017 16:17 Відповісти
И что?Теперь народу тариф утроят?Ведь знали что ,,Петя,гробит Украину а от сети не отключились возможно это им было выгодно.
показати весь коментар
30.06.2017 11:42 Відповісти
Злобный вирус Петя всю бухгалтерию испоганит. И палить не будет чего.
показати весь коментар
30.06.2017 11:43 Відповісти
И все же вирус Petya нанес намного меньше вреда экономике Украины,чем вирус Lera...
показати весь коментар
30.06.2017 12:11 Відповісти
Україні потрібні реформи, а реформи можуть бути втілені лише при сильній центральній владі. Отже федералізація - не в інтересах України. Тому що федералізація - це, по суті, якщо дати кожному пасажиру автобуса руля. Автобус буде їхати швидко й прямо лише якщо усі будуть рулювати в одному напрямку, що неймовірно для такої держави як Україна. З іншого боку, якщо біля руля бовдур, який любить не країну, а дівок, наприклад, то він переверне автобус, лапаючи дівку, чи гроші - то поїде х/з куди, лише не туди, куди треба іншим. Усі ці приклади можна побачити, що можна зробити з країною, якщо думати про щось інше своє, але не про автобус.
показати весь коментар
30.06.2017 11:47 Відповісти
За яку федералізацію ти тут торочиш?
показати весь коментар
30.06.2017 11:52 Відповісти
винда это сплошное решето и для вирусов всю жизнь эта система была раем.
показати весь коментар
30.06.2017 11:51 Відповісти
в атаке вирус был немного другой

--------------
Петя бе ?
показати весь коментар
30.06.2017 11:51 Відповісти
До якогось цікавого ходу наші готуюся-інакше мовчали б про цю атаку.
показати весь коментар
30.06.2017 11:51 Відповісти
Ничего ПЕТРУХА мы взяли на заметку. ЛОШАРА НЕДОРЕЗАННАЯ!!!!
показати весь коментар
30.06.2017 11:52 Відповісти
Та й узагалі кров має литися до тих пір, поки, пафосно кажучи, на троні не запанує справедливість, тому що вона має литися, якщо справедливості нема.
показати весь коментар
30.06.2017 11:55 Відповісти
Может это хакеры свои услуги так рекламируют?
показати весь коментар
30.06.2017 11:56 Відповісти
так, обкрадають, щоб замовляли послуги антихакерства й охорону.
показати весь коментар
30.06.2017 11:57 Відповісти
Может быть,а заодно укрэнерго прячет концы в воду после отмывки бабла
показати весь коментар
30.06.2017 12:13 Відповісти
Самое важное для Украины защитить объекты критической инфраструктуры, такие как свет, газ, вода, транспорт, финансовый сектор, связь, потому, что если эти объекты будут парализованы, тогда Украина ляжет.
показати весь коментар
30.06.2017 12:18 Відповісти
Государственная мысль.
показати весь коментар
30.06.2017 13:46 Відповісти