9999 відвідувачів онлайн

Бойовики "ДНР" вимагають від ОБСЄ гроші за надання "захисту" - німецькі ЗМІ

обсе
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТБ, про це пише німецьке видання "FAZ".

Після декількох атак бойовиків на патрулі ОБСЄ, "керівництво республік" не вжило заходів безпеки, а навпаки, відкликало "міліцію" з офісу, де перебувають спостерігачі, від готелю Park Inn у Донецьку, пише видання.

На парковці, де стоять броньовані машини місії, яку повинні були охороняти, сталася "спонтанна пожежа".

"А потім заступник "міністра внутрішніх справ" самоназваної "ДНР" Микола Крютченко запропонував спостерігачам "охорону" - послуги оцінили в 200 тис. рублів на місяць (приблизно 3 тис. євро - ред.)", - йдеться в публікації.

Читайте також: Бойовики не пустили ОБСЄ в прикордонний район: рухалася колона військової техніки

Журналіст видання поспілкувався з двома представниками ОБСЄ з країн Західної Європи, які підтвердили інформацію про вимагання грошей.

"Це - рекет, вимагання", - цитує видання співрозмовника, знайомого з ситуацією.

Громадське звернулося за коментарем до заступника спостережної місії ОБСЄ в Україні Олександра Хуга.

Інформацію про вимагання грошей він залишив без коментарів, однак, підтвердив, що з офісу в Донецьку було знято охорону, надану бойовиками.

"З серпня 2015 року так звана "ДНР" забезпечила збройну охорону нашого офісу в Донецьку. Це одне з наших приміщень. Я також можу підтвердити, що цього понеділока, 26 червня, у цієї охорони було вилучено зброю. І наш офіс, одне з наших приміщень у Донецьку, зараз перебувають під власною озброєною охороною", - сказав Хуг.

Дивіться також: Спецмісія ОБСЄ відкрила передову патрульну базу в Попасній. ФОТО

Він також зазначив, що з цього питання зараз проводяться переговори.

"Ми переговорили з так званою "ДНР", однак охорону ще не повернуто і ніякі рішення в будь-яких напрямках не були ухвалені. Ми, з нашого боку, намагаємося мінімізувати ризики, як можемо", - сказав заступник наглядової місії ОБСЄ в Україні.

У вівторок 20 червня на Донбасі бойовики "ДНР" погрожували спостерігачам Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) зброєю, а також відкрили вогонь по авто місії.
Топ коментарі
+29
ГОПНИКИ 90-х, перебрались в 21 век на МЕЖДУНАРОДНЫЙ УРОВЕНЬ!!!
показати весь коментар
30.06.2017 19:31 Відповісти
+28
Так нормально.Пусть их эти бандюки больше пресуют,может зрение или совесть у этих слепых быстрее появится.
показати весь коментар
30.06.2017 19:31 Відповісти
+25
ОБСЕ платить 3000 евро в месяц за "защиту".
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
30.06.2017 19:35 Відповісти

Завантаження...