Бойовики "ДНР" вимагають від ОБСЄ гроші за надання "захисту" - німецькі ЗМІ

Після декількох атак бойовиків на патрулі ОБСЄ, "керівництво республік" не вжило заходів безпеки, а навпаки, відкликало "міліцію" з офісу, де перебувають спостерігачі, від готелю Park Inn у Донецьку, пише видання.
На парковці, де стоять броньовані машини місії, яку повинні були охороняти, сталася "спонтанна пожежа".
"А потім заступник "міністра внутрішніх справ" самоназваної "ДНР" Микола Крютченко запропонував спостерігачам "охорону" - послуги оцінили в 200 тис. рублів на місяць (приблизно 3 тис. євро - ред.)", - йдеться в публікації.
Журналіст видання поспілкувався з двома представниками ОБСЄ з країн Західної Європи, які підтвердили інформацію про вимагання грошей.
"Це - рекет, вимагання", - цитує видання співрозмовника, знайомого з ситуацією.
Громадське звернулося за коментарем до заступника спостережної місії ОБСЄ в Україні Олександра Хуга.
Інформацію про вимагання грошей він залишив без коментарів, однак, підтвердив, що з офісу в Донецьку було знято охорону, надану бойовиками.
"З серпня 2015 року так звана "ДНР" забезпечила збройну охорону нашого офісу в Донецьку. Це одне з наших приміщень. Я також можу підтвердити, що цього понеділока, 26 червня, у цієї охорони було вилучено зброю. І наш офіс, одне з наших приміщень у Донецьку, зараз перебувають під власною озброєною охороною", - сказав Хуг.
Він також зазначив, що з цього питання зараз проводяться переговори.
"Ми переговорили з так званою "ДНР", однак охорону ще не повернуто і ніякі рішення в будь-яких напрямках не були ухвалені. Ми, з нашого боку, намагаємося мінімізувати ризики, як можемо", - сказав заступник наглядової місії ОБСЄ в Україні.
У вівторок 20 червня на Донбасі бойовики "ДНР" погрожували спостерігачам Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) зброєю, а також відкрили вогонь по авто місії.
[Зображення недоступне]