10038 відвідувачів онлайн

Справа Охендовського готова до передачі в суд, - Ситник

охендовский

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник виступає за передачу в суд обвинувального акта щодо голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "5 канал", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Справа готова до передачі в суд", - сказав він.

На його думку, у НАБУ достатньо підстав передавати її в суд.

Читайте також: САП призупинила розслідування проти Охендовського у справі "чорної бухгалтерії" ПР

Також Ситник зазначив, що у справі про так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, частина якої була передана Генеральній прокуратурі, можливі нові підозри фігурантам.

Раніше стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура призупинила розслідування справи Охендовського. Раніше НАБУ отримало висновки третьої експертизи, яка підтвердила справжність почерку Охендовського в документах "чорної бухгалтерії" ПР.

Нагадаємо, главу ЦВК Охендовського підозрюють в отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів. Сам чиновник назвав "нікчемними" докази отримання ним грошей. Пізніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує, що підписи в "чорної бухгалтерії" Партії регіонів належать Охендовському. 16 березня в НАБУ повідомили, що підписи голови ЦВК в "чорній бухгалтерії" підтверджені повторною експертизою.
Топ коментарі
+18
Нарешті. Щасти вам, НАБУ.
показати весь коментар
30.06.2017 21:45 Відповісти
+9
Якщо підрахуя №2 засудять, хто ж тоді Офшоренко на майбутніх виборах до перемоги приведе? Адже якщо підрахуй №2 заговорить, то він може привести Офшоренко не до перемоги на майбутніх виборах, а до лави підсудних, до їх початку.
показати весь коментар
30.06.2017 21:51 Відповісти
+7
а шо, орден за выборы вируса не будет учтён?
показати весь коментар
30.06.2017 21:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нарешті. Щасти вам, НАБУ.
показати весь коментар
30.06.2017 21:45 Відповісти
еще более идиот, чем галя крещатик...
- так сколько в дурке держали ?
- почему выпустили ?
показати весь коментар
30.06.2017 21:52 Відповісти
А чого це НАБУ повинно щастити? Гарно попрацювали - фігурант справи сидить, погано попрацювали - злочин не покарано. Можна нарікати на суди, звичайно, але на суддю-хабарника теж справу можна завести.
показати весь коментар
30.06.2017 22:25 Відповісти
Уявив довжину такого ланцюжка карних справ і вжахнувся...
Краще-"Щасти вам, НАБУ."
показати весь коментар
30.06.2017 22:30 Відповісти
Тобто ланцюжок краще не розривати, бо він дуже довгий і тому нехай буде все так, як є?
показати весь коментар
30.06.2017 22:36 Відповісти
Не починати.
показати весь коментар
30.06.2017 22:40 Відповісти
А Крестом по лобі?
показати весь коментар
30.06.2017 22:45 Відповісти
Ну ризикни.
показати весь коментар
30.06.2017 22:50 Відповісти
Я взагалі продажних суддів мав на увазі. Ти що, з них?
показати весь коментар
30.06.2017 22:52 Відповісти
Ні.
показати весь коментар
30.06.2017 23:46 Відповісти
Вот когда его повесят, тогда можно восклицать: нарешті... А пока это еще "вилами по воде", -гидрант может дать ему орден и выписать компенсацию "за моральный ущерб"...
показати весь коментар
30.06.2017 23:13 Відповісти
Кина не будет: по мнению пороша, охендовский - заслуженный герой, поскольку помог ему "правильно посчитать голоса":
Порошенко наградил главу ЦИК Охендовского орденом Ярослава МудрогоИсточник: https://censor.net.ua/n341915
показати весь коментар
01.07.2017 18:14 Відповісти
Куда,куда ??? В суд ???
показати весь коментар
30.06.2017 21:45 Відповісти
В самый гуманный в мире?
показати весь коментар
30.06.2017 21:47 Відповісти
Самый наигуманнейший из гуманных ...
показати весь коментар
30.06.2017 21:55 Відповісти
А ************-то готов?
показати весь коментар
30.06.2017 21:46 Відповісти
А хіба це має значення?
показати весь коментар
30.06.2017 21:48 Відповісти
Для него да. А так же для судей и их семей. Отпуска летние и всё такое. Не в оОдессу ж им ехать на отдых.
показати весь коментар
30.06.2017 21:53 Відповісти
Я навіть трохи охрінів від того, яка відповідь до мене на твій комент прийшла в голову. Тому промовчу.
показати весь коментар
30.06.2017 21:56 Відповісти
Заинтриговал. Колись давай! Ну если там, конечно, не из тех комментов - за которые в бан можно улететь. Тогда не нужно озвучивать.
показати весь коментар
30.06.2017 21:58 Відповісти
Ризикну-бо це відповідь частково і на твій другий комент.
Із Кілі Азірова-:"Та мені *****!". І на Охендовського, і на суддів, і на їх сім'ї, і на бан.
"Мне за державу обидно!" (С)
показати весь коментар
30.06.2017 22:27 Відповісти
За какую державу?скажи в шоколадной АП пусть в методичке точно указывают ответы на вопросы.В настоящий момент в Украине держава состоит из 2 ух частей:1)коррупционная власть и /(они же) олигархи,2)все более нищающий год от года народ,в чем виновата держава под номером 1.
показати весь коментар
30.06.2017 22:52 Відповісти
Ей Богу! Ну что здесь расследовать? На взгляд прикинул стоимость хором, машин и шуб сравнил с зарплатой и ву а ля! Клиент созрел.
показати весь коментар
30.06.2017 21:46 Відповісти
А то всё-всё жены, джетей, внуков-правнуков, мам-пап, тестей-тёщь и остальных родственников согласно генеалогическому древу. А у самого его нихт нема. Содержанка он, как и все наши чинуши в большинстве.
показати весь коментар
30.06.2017 21:55 Відповісти
напоминает старый фильм, когда играют в мини-гольф...
- идея: пробить между висящими яйцами собаки, чтобы их не потревожить...
показати весь коментар
30.06.2017 21:47 Відповісти
Пора на лыжи, Охламонский!
показати весь коментар
30.06.2017 21:48 Відповісти
а шо, орден за выборы вируса не будет учтён?
показати весь коментар
30.06.2017 21:51 Відповісти
кивалова сынок. тюряга ему не светит. отмажут.
показати весь коментар
30.06.2017 21:51 Відповісти
Якщо підрахуя №2 засудять, хто ж тоді Офшоренко на майбутніх виборах до перемоги приведе? Адже якщо підрахуй №2 заговорить, то він може привести Офшоренко не до перемоги на майбутніх виборах, а до лави підсудних, до їх початку.
показати весь коментар
30.06.2017 21:51 Відповісти
Сьогодні гівногарант заявив, що вибори президента відбудуться однозначно у 2019. Та коли б він сам у це вірив, ********** підрахуй уже сидів би, часу, пропихнути через самі "демократичні конкурси" нового підрахуя, є. Звідси і відповідь, ************* в ділі на підхваті, у будь-який момент. А вся ця клоунада для клоунів.
показати весь коментар
30.06.2017 22:24 Відповісти
четко мыслишь,а также ну никак не клеится с 2019 г. объединение двух политтрупов будки пп и антинародного фронта,которые сложив свои рейтинги в сумме получат 0 (нуль,ноль,zero)
показати весь коментар
30.06.2017 22:57 Відповісти
Гелікоптером везти, якось вже не то, Петро на руках нести буде.
показати весь коментар
30.06.2017 21:53 Відповісти
По нём уже давно тюрьма плачет
показати весь коментар
30.06.2017 21:57 Відповісти
Лондон ждет Охендовського, кстати ёще время есть продать имение купить билеты на самолет (если не убют)
показати весь коментар
30.06.2017 21:58 Відповісти
Вже настав час не судів, а усіх- суддів, прокурорів, охендовських, порошенків, яценюків, мартиненків, насірових, кононенків розстрілювати, а їхніх дітей й рідних забравши паспорти відправляти в мордор (днр, лнр).
показати весь коментар
30.06.2017 22:10 Відповісти
ПАП всеми копітами упрется чтоб отмазать или решил слить в последние время начал толкать идею у нас война и 4 года еще никаких выборов не под єтот проект так усиленно начали изменять АТО на непонятно что хочет царем на 4 года стать без выборов и траву с земли за 4 года и ту продаст мутило редкое
показати весь коментар
30.06.2017 22:12 Відповісти
Шо Вы,Панове,поднимаете такой газлуним гвалт, как будто Вы поймали Вашу тещу в постели с москалем? Ничего ему не будет,даже кресла не лишат. Пэдра ж на второй срок собрался, как же ему без Охендовского....
показати весь коментар
30.06.2017 22:17 Відповісти
Ще подивимося-як.
показати весь коментар
30.06.2017 22:31 Відповісти
Звычайно. Но сам посуди...у Охендовского наверняка имеется мешок компромата на Пэдру и его когорту.Ну не за красивые же глазки вин отримав орденок на пинжачок от Петрухи Панамского?...й не лише орденок,подивися на его новий будинок...Але ты е правый - треба почекати.
показати весь коментар
30.06.2017 22:37 Відповісти
Для мисливців та воїнів це така звична справа-чекати.
показати весь коментар
30.06.2017 22:39 Відповісти
Помнится югик завел дело на этих особей за вооружения титушек во время Майдана,а теперь награда нашла хероя в виде ордена,видать за торговлю в крыму
Дело Охендовского готово к передаче в суд, - Сытник - Цензор.НЕТ 7313Дело Охендовского готово к передаче в суд, - Сытник - Цензор.НЕТ 9476


показати весь коментар
30.06.2017 22:23 Відповісти
Ці особи особливі, ці підтримають у важку хвиліну. Принаймі, чоколатний так собі думає. Хвилина позору і все, головне, "надійні друзі" відпрацюють, і не раз.
показати весь коментар
30.06.2017 22:29 Відповісти
Что-то меня настораживает это слово ,,Готово,,.Как показала практика что все эти готовые дела разбиваются даже адвокатами-недоучками неговоря уже о профессионалах.Или подсудимые срочно ,,тяжело,, заболевают и ни один еще врач не наказан за лживый диагноз.
показати весь коментар
30.06.2017 22:42 Відповісти
Дело Охендовского готово к передаче в суд, - Сытник

Люди такого уровня проходят только очищения в ручных судах.
показати весь коментар
30.06.2017 23:08 Відповісти
https://znaj.ua/ru/news/society/12777/bilij-dim-vs-budinok-golovi-centrviborchkomu-no-comments.html Белый дом vs дом главы Центризбиркома Украины - no comments ...
Дело Охендовского готово к передаче в суд, - Сытник - Цензор.НЕТ 7395
показати весь коментар
30.06.2017 23:12 Відповісти
Вот что значит" стремление к полной демократии"
показати весь коментар
01.07.2017 09:51 Відповісти
У них это дело как дышло. То доказательства есть, то доказательств нет. Каждый день новая трактовка. Все зависит от куда ветер подует. Бабе глаза завязали, и дурят ее.
показати весь коментар
01.07.2017 00:28 Відповісти
Прохіндєй Прохєндовскій.

Ну прям нєзамєнімий, блєать.

Може, Пєдрочєлло в нього тайно влюбльон?

Бо з чого б то цього пранцюватого риго-скунса стільки часу ніхто навіть не збирається брати за "фаберже".

Странна якась у нас хунта...
показати весь коментар
01.07.2017 01:06 Відповісти
Дан сигнал Охедую куда ему сходить.....ну а как забрать все что было нажито непосильным трудом
показати весь коментар
01.07.2017 05:36 Відповісти
примеры у мас мелковаты, тут Порошенко в Топ-10 самых коррумпированых политиков, а гереги с охендовскими то мелочь
показати весь коментар
01.07.2017 07:44 Відповісти
Мелочь но "пузатая"
показати весь коментар
01.07.2017 09:52 Відповісти
Охендовский - под следствием, но продолжает работать. В какой стране такое возможно?
показати весь коментар
01.07.2017 10:18 Відповісти
А где ж гидранту ещё такого преданного орденоносца-******** найти? Во истину глобальная задача...Преданные людишки на дороге не валяются...