8665 відвідувачів онлайн
6 258 34

МЗС тримає на особливому контролі справу про затримання Марківа в Італії

мид геращенко

Справа про затримання в Італії громадянина України та військового Віталія Марківа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС та Генерального консульства України в Мілані.

Про це повідомляє 2 липня Департамент консульської служби МЗС України, інформує Цензор.НЕТ.

"У зв'язку із затриманням в Італії громадянина України Віталія Марківа Генеральне консульство України в Мілані звернулося до суду міста Павіа з клопотанням надати інформацію про підстави та обставини його затримання, а також забезпечити можливість консульському посадовцю найближчим часом відвідати Марківа в місці утримання і бути присутнім на судовому засіданні 4 липня 2017 року у його справі", - йдеться в повідомленні.
За даними Департаменту консульської служби МЗС, український консул встановив контакт із адвокатом затриманого і погодив алгоритм подальших дій, а родичі Марківа поінформовані про його затримання.

Читайте також: Геращенко про затримання українського військового в Італії: Схоже на чергову російську провокацію

Нагадаємо, Віталій Марків був затриманий в Італії за підозрою у вбивстві фоторепортера Андреа Роккеллі недалеко від Слов'янська в травні 2014 року.
Топ коментарі
+5
Чё за конченый вопрос? Он что теперь не выездной? Или он в страну-агрессор решил смотаться? Он свободный человек, какое вам дело до его надобностей в Италии. Вам должно быть дело только до того, что вашего соотечественника задержали по надуманному обвинению, это вопросов не вызывает?
показати весь коментар
02.07.2017 11:20 Відповісти
+2
Присмотритесь повнимательнее, по другим веткам. Работа у человека такая - зраду разгонять по любому поводу и без повода.
показати весь коментар
02.07.2017 11:22 Відповісти
+2
про зраду я в курсе, тут уже вообще савушкинство чистоганом, совсем говноеды прятаться перестали.
показати весь коментар
02.07.2017 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чё за конченый вопрос? Он что теперь не выездной? Или он в страну-агрессор решил смотаться? Он свободный человек, какое вам дело до его надобностей в Италии. Вам должно быть дело только до того, что вашего соотечественника задержали по надуманному обвинению, это вопросов не вызывает?
показати весь коментар
02.07.2017 11:20 Відповісти
Ну тогда Нехай щастить.
показати весь коментар
02.07.2017 11:22 Відповісти
Присмотритесь повнимательнее, по другим веткам. Работа у человека такая - зраду разгонять по любому поводу и без повода.
показати весь коментар
02.07.2017 11:22 Відповісти
про зраду я в курсе, тут уже вообще савушкинство чистоганом, совсем говноеды прятаться перестали.
показати весь коментар
02.07.2017 11:24 Відповісти
Ти вже документи для судового позову до рашки, що відібрала в тебе твоє житло, почав готувати?
показати весь коментар
02.07.2017 11:32 Відповісти
У нас АТО,и по документам Кацапия не при делах,у меня претензии к гидранту.
показати весь коментар
02.07.2017 11:39 Відповісти
Крот , не тупи , он же гражданин Италии .
показати весь коментар
02.07.2017 11:42 Відповісти
Кто гражданин Италии?
показати весь коментар
02.07.2017 11:48 Відповісти
Маркив , он с 2010 года там живет , просто приехал на Майдан поддержать Украину ,потом пошел в добробат .
показати весь коментар
02.07.2017 11:51 Відповісти
Почему написано Дело о задержании в Италии гражданина Украины и военного Виталия Маркива Источник: https://censor.net/n446184
показати весь коментар
02.07.2017 11:53 Відповісти
Ну Крот , я не знаю чому так написано , а люди виклали на гілці навіть його документи , в тому то і проблема що він громадянин Італії , це обмежує наш можливий вплив на події .
показати весь коментар
02.07.2017 11:59 Відповісти
Він знав на шо йшов,велика йому подяка,але тоді це справа Италійців.
показати весь коментар
02.07.2017 12:06 Відповісти
Отож , маю надію що його не лишать в біді .
показати весь коментар
02.07.2017 12:14 Відповісти
а повинні бути до твоїх сородичів - лугандонських кротів
показати весь коментар
02.07.2017 11:46 Відповісти
А по факту при ділах?
показати весь коментар
02.07.2017 11:54 Відповісти
Факт налицо,это как ху" на рыло,к делу не подошьешь,надо бумага официальная,о том что Донбасс оккупирован кацапами,где такой документ?
показати весь коментар
02.07.2017 11:58 Відповісти
А як буде-то в тебе відразу претензії до президента никнуть?
показати весь коментар
02.07.2017 11:59 Відповісти
По данному питаню так.Але є і багато інших.
показати весь коментар
02.07.2017 12:07 Відповісти
То я ж прохав-сформулюйте?
показати весь коментар
02.07.2017 12:11 Відповісти
У своєї жінки просити будеш,я тобі ні чого не винен.
показати весь коментар
02.07.2017 12:22 Відповісти
Звісно не винен. А ось я тобі ляпаса тепер винен.
показати весь коментар
02.07.2017 12:24 Відповісти
а ты не знаешь что поют итальяшки сраные??7они с ****** в одну дудку дудят...
показати весь коментар
02.07.2017 12:36 Відповісти
Более чем странно выглядит этот арест
показати весь коментар
02.07.2017 11:23 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2017 11:30 Відповісти
Україна своїх воїнів не кидає напризволяще, як "цивілізована" рашка!
показати весь коментар
02.07.2017 11:29 Відповісти
UA Юрий Примак
НАДО РАЗОРВАТЬ ОТНОШЕНИЯ С Италией.. объявить войну и напасть на Италию.. через три года у нас НАТО внедрит реформы поборет корупцию. проведет план Маршала. через 10 лет мы полноправные члены ЕС
========
Юра,толи у тебя конопля уродила,толи балалайкой по репе кто-то навернул
показати весь коментар
02.07.2017 11:36 Відповісти
А против Кацапии?
показати весь коментар
02.07.2017 11:58 Відповісти