Чоловіча збірна України з волейболу стала переможцем Євроліги

Українці впевнено розпочали матч і виграли стартовий сет з рахунком 25:15, витративши на нього менше півгодини - 25 хвилин. У другій партії боротьба була вже куди більш наполегливою, але в кінці знову кращими виявилися наші спортсмени - 25:22.
Справжня боротьба розгорнулася в кінцівці третього сету, де вдалішими виявилися македонці - 24:26. У цей момент, напевно, здригнулося серце у багатьох уболівальників збірної України. Адже напередодні, в півфіналі, Македонія відігралася у Данії 0: 2.
Але наші волейболісти вже в наступній, четвертій партії довели, що є сильнішою командою - 25:13, і перемога в матчі в цілому.
Збірна України стала першим в історії переможцем турніру.
задействовали только СПГ...\привет кредитам пусть передают...\