10767 відвідувачів онлайн
43 571 52

Поліція розкрила жорстоке вбивство випускниці під Тернополем, - ЗМІ

нож

Випускницю Ірину Мукоїд із села Вишнівець Тернопільської області вбив неповнолітній житель сусіднього села.

Про це повідомляє 0352, передає Цензор.НЕТ.
Так, за даними слідства зловмисник 26 червня 2017 року завдав кілька ударів ножем, зокрема, в серце 17-річної дівчини, від чого вона померла.
Ймовірному злочинцю повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід - утримання під вартою без права внесення застави.

Зараз розслідування триває, встановлюються всі подробиці справи.
Як відомо, у вбивстві дівчини жителі села підозрювали місцевих мажорів. Крім того, вони перекрили міжнародну трасу М-19, вимагаючи від правоохоронців провести відкрите розслідування вбивства випускниці.
Топ коментарі
+8
" сільські мажори" по сільським міркам , можуть бути ті в кого батько голова фермерського господарства , який тримає 4000 - 5000 га землі ...
Ви думаєте в селах не має заможніх людей ?
Є такі , що й Київ позаздрить .
показати весь коментар
03.07.2017 13:14 Відповісти
+6
так у вас уже має бути імунітет. Варто декілька днів поспіль подивитися новини по телевізору, де один за одним ідут сюжети про "вбив", "зарізав", "задушив", "розбився", "обікрав" і т.д. Одна чорнуха, нічого світлого. Із депресії можна не вилазити, як таке дивитися. Тут - те ж саме. По принципу чим гірше, тим краще.
показати весь коментар
03.07.2017 12:58 Відповісти
+4
крещатик не бойся,это стандартная заставка на Цензоре на протяжении нескольких лет для криминальных событий...если зарезали-эта картинка,если застрелили-рука с пистолетом ПМ,направленная стволом в сторону смотрящего на рисунок))))
показати весь коментар
03.07.2017 12:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І нащо такі ілюстрації розміщувати у вільному доступі?
показати весь коментар
03.07.2017 12:50 Відповісти
крещатик не бойся,это стандартная заставка на Цензоре на протяжении нескольких лет для криминальных событий...если зарезали-эта картинка,если застрелили-рука с пистолетом ПМ,направленная стволом в сторону смотрящего на рисунок))))
показати весь коментар
03.07.2017 12:55 Відповісти
Чтобы стало обыденным, как и убийство....
показати весь коментар
03.07.2017 12:57 Відповісти
так у вас уже має бути імунітет. Варто декілька днів поспіль подивитися новини по телевізору, де один за одним ідут сюжети про "вбив", "зарізав", "задушив", "розбився", "обікрав" і т.д. Одна чорнуха, нічого світлого. Із депресії можна не вилазити, як таке дивитися. Тут - те ж саме. По принципу чим гірше, тим краще.
показати весь коментар
03.07.2017 12:58 Відповісти
Печальный иммунитет к чужой боли...
показати весь коментар
03.07.2017 13:15 Відповісти
А не за себе хвилююся.
показати весь коментар
03.07.2017 13:18 Відповісти
Действительно, картиночка за пределами хорошего вкуса. Возможно, за пределами журналистских стандартов. Стандарты - они как системы морали, которые мы обсуждали намедни...
показати весь коментар
03.07.2017 13:23 Відповісти
Так отож... А тема моралі кінця і краю не має.
показати весь коментар
03.07.2017 13:57 Відповісти
Пожизненно в одиночке!
показати весь коментар
03.07.2017 12:52 Відповісти
а вы уверены что это он тот самый кто реально это сделал??я вот не уверен и не уверены мать и односельцы погибшей))
показати весь коментар
03.07.2017 18:32 Відповісти
Если виновен! Без привязки к личности.
показати весь коментар
03.07.2017 18:53 Відповісти
Повесить мразь !
показати весь коментар
03.07.2017 12:52 Відповісти
убить это значит помиловать,а пожизненное это хуже чем смерть. всю жизнь сидеть за решеткой врагу не пожелаешь
показати весь коментар
03.07.2017 12:53 Відповісти
https://censor.net/user/220029 - ХЕ-ХЕ... Писать так легко конечно, а когда тебе приговор - расстрелять! - и по коридору поведут....и ты заранее уже умер 1000 раз....

Полиция раскрыла жестокое убийство выпускницы под Тернополем, - СМИ - Цензор.НЕТ 9581
показати весь коментар
03.07.2017 13:04 Відповісти
Читал одну книженцию на предмет разніх видов казней, убийц, маньяков и смерти в целом. Так вот исследователи говорят, что психологически страшнее всего ожидание смерти, а не сама смерть.
Т.е., исходя из этого, самое срашное наказание - посадить в тюрьму для ожидания смертельного приговора и выносить его в течении нескольких лет.
показати весь коментар
03.07.2017 13:10 Відповісти
https://censor.net/user/184403 - так и я об этом... - сидеть в камере смертников хотя бы неделю (а реально сидят месяцами)... Время понятие растяжимое 1 час в ожидании смерти = 5 лет в камере наверное...
показати весь коментар
03.07.2017 13:13 Відповісти
В Японии один чувак несколько лет казни ожидал.
показати весь коментар
03.07.2017 13:17 Відповісти
Преподобный Сёку Асахара, организатор распыления ОВ зарина в токийском метро в 1995м тогда был приговорён к смертной каре, но всё ещё приговор не приведён в исполнение
показати весь коментар
03.07.2017 13:28 Відповісти
Внизу сцыль на книгу. Очень познавательно.
показати весь коментар
03.07.2017 13:17 Відповісти
http://booksonline.com.ua/view.php?book=58907 Книга "1001 смерть". Все о смрети. Очень рекомендую почитать (ссылку тыц).
показати весь коментар
03.07.2017 13:16 Відповісти
на любителя.... есть такие люди, которых пожизненная баланда вполне устраивает...
показати весь коментар
03.07.2017 13:18 Відповісти
86%
показати весь коментар
03.07.2017 13:28 Відповісти
"Самі вишнівчани запевняють, що у Вишнівці усі добре знають, хто вбив Іринку. Кажуть навіть, що вбивці живуть через декілька хат від дому, де мешкала Іринка Мукоїда, пише http://narodne-slovo.te.ua/2017/06/30/u-vbyvstvi-17-litnoji-irynky-mukojidy-vyshnivchany-pidozryuyut-mistsevyh-mazhoriv/ Народне слово . Подейкують, що є очевидці, які бачили, як на світанку тіло дівчинки викидали з джипа там, де його потім знайшли рідні. "

https://www.0352.ua/news/1711164 Жителі Вишнівця підозрюють, що 17-річну дівчину вбили місцеві "мажори"
показати весь коментар
03.07.2017 12:55 Відповісти
какие мажоры в сраном селе?
показати весь коментар
03.07.2017 12:56 Відповісти
Детки председателя с.совета, директора школы, да мало ли кого еще!
показати весь коментар
03.07.2017 13:03 Відповісти
Врадиевка № 2?
показати весь коментар
03.07.2017 13:09 Відповісти
как ты представляешь директора с совета и директора школы в украинском селе? они что на яхтах по твоему плавают и в монако отдыхают? в каких то популярных среди богачей селах да,где дорогая земля и на этом можна навариться, но сраное село в тернопольской области и дети мажоров это фантастика
показати весь коментар
03.07.2017 13:23 Відповісти
А по твоему "мажеры" только в Киеве? Но в селах свои, пусть маленькие, но мажерики - для села вполне хватает. (в том числе и Врадиевка № 2)
показати весь коментар
03.07.2017 14:44 Відповісти
даже в учреждении исполнения наказаний среди зыков есть мажоры, которым все можно , есть серая масса ужичков,и есть опущенные
показати весь коментар
04.07.2017 01:36 Відповісти
а у селах у веселих
і люди веселі ,
воно б може, так і сталось
якби не виродки-мажори
показати весь коментар
03.07.2017 12:57 Відповісти
"Выпускницу Ирину Мукоед из села Вишневец Тернопольской области убил несовершеннолетний житель соседнего села."
Ну что, папаша или мамаша мажора купила сБЛуд, прокурВОРОВ, адВОДКАтов? Пацана то легче обработать!
показати весь коментар
03.07.2017 13:01 Відповісти
какого мажора? что вы сплетни какие то слушаете? какого пацана? какой то ублюдок убил и теперь на мифических сельских мажоров все спихают, что за бред? никогда деревенских мажоров в жизни не видел
показати весь коментар
03.07.2017 13:03 Відповісти
Значит в деревне не жил!
показати весь коментар
03.07.2017 13:04 Відповісти
жил друг мой,и кроме пяного была которое один вечер на дискотеке один одному рожы бьет а на второй день уже сидят за одним столом и водку жрут никаких мажоров замечено не было
показати весь коментар
03.07.2017 13:17 Відповісти
Значит тебе не попадалось.
показати весь коментар
03.07.2017 14:46 Відповісти
А що мажори в твоєму розумінні не бидло?? Це ще більше бидло чим сільські зтюкані...
Того що мали ВСЕ щоб стати нормальними людьми, а не рисачити на іномарках, обпиватись-обкурюватись по клубах. І все на БАТЬКІВСЬКІ бабки... Вся різниця сільських і столичних мажорів в кількості просра...них батьківських бабок. А менталітет один в один...
показати весь коментар
03.07.2017 15:43 Відповісти
какую чушь пишут - сельские мажоры...
показати весь коментар
03.07.2017 13:06 Відповісти
" сільські мажори" по сільським міркам , можуть бути ті в кого батько голова фермерського господарства , який тримає 4000 - 5000 га землі ...
Ви думаєте в селах не має заможніх людей ?
Є такі , що й Київ позаздрить .
показати весь коментар
03.07.2017 13:14 Відповісти
В мого знайомого тесть невеличкий фермер. Купив собі авто за 25 000 долярів і піряє на ньому, але сам ніколи не миє а два рази на тиждень їздить на мийку до міста. Кожне літо разів 5-6 на пару днів їде на море. По міркам їхнього села він крутелик.
показати весь коментар
03.07.2017 13:51 Відповісти
скоріше куркуль, ніж крутелик. Втім, нехай заробляє як може, аби не крав. А то що сталося в селі то кримінал, хоча дівчину шкода як людину.
показати весь коментар
03.07.2017 14:10 Відповісти
В Україні ніколи не було та немає дєрєвєнь.
показати весь коментар
03.07.2017 13:12 Відповісти
деревни-то есть, только их так наши никогда не называют. залётные кацы - могут...
показати весь коментар
03.07.2017 13:24 Відповісти
или для того чтобы меньше тафтологий в одном предложении было
показати весь коментар
03.07.2017 13:26 Відповісти
Короче нашли малолетку,видимо из неблагополучной семьи,дали люлей,запугали и вуАля ,преступник найден !!!
показати весь коментар
03.07.2017 13:24 Відповісти
Вполне возможно.
показати весь коментар
03.07.2017 16:27 Відповісти
Так званій нашій, аваківській поліцій довіряти себе не поважати.
показати весь коментар
03.07.2017 14:04 Відповісти
Бог єдиний справедливий суддя цим паскудам. Щоб вони здохли.
показати весь коментар
03.07.2017 15:44 Відповісти
скорее всего мусорские мрази заметают следы
показати весь коментар
03.07.2017 17:00 Відповісти
Скоріш за все знайшли цапа-відбувайла..
показати весь коментар
03.07.2017 17:16 Відповісти
Якщо розкрила поліція , то добре , нелюд має понести покарання . Але ж хіба можна вірити нашій поліції ?! Не дай Боже вхопили невинного і тортурами добули зізнання !
показати весь коментар
03.07.2017 20:12 Відповісти
Ніколи не було. Сам дєрєвня. Або кишлак.
показати весь коментар
04.07.2017 00:25 Відповісти
Ця справа, як казав один мій знайомий "галіме ліпилово", докази які наводить слідство дуже схожі на сфабриковані:
1. З ножа були стерті відбитки,
2. З матеріалів слідства було викреслено згвалтування (хтось писав що місцевий акушер підтвердив згвалтування, в "половин" вишнівця брати аналізи, була розірвана білизна(це вже з сайту УМВС) але згвалтування не було.
3. Ріст та фіз вади підозрюваного:
а) дуже важко бити в серце, якщо ти нижчий за жертву.
б) відсутність великого пальця, що ускладнює користування ножем.
Прохання відсторонити від справи цих ментяр і призначити нормальних слідчих разом з громадським контролем.
показати весь коментар
04.07.2017 11:10 Відповісти