8440 відвідувачів онлайн
40 300 41

КНДР запустила балістичну ракету в бік Японії, - Reuters

армия учения кндр

Північна Корея запустила ракету, яка приземлилася у виключній економічній зоні Японії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомили в Міністерстві оборони Японії, передає Reuters.

Як зазначає південнокорейське агентство Yonhap News Agency, КНДР здійснила ще один запуск ракети всього через кілька днів після того, як лідери Південної Кореї і США погодилися "залишити двері відчиненими для діалогу з комуністичної нацією".
"Північна Корея випустила невідому балістичну ракету в Східне море з околиць Бангьхон, провінція Північний Пхеньян, приблизно о 9:40 ранку", - йдеться в повідомлення японського оборонного відомства.
Як повідомляє Reuters, за інформацією оборонного відомства Південної Кореї балістична ракета Північної Кореї, запущена минулої ночі, пролетіла 930 км.
Однак, на якій висоті пролетіла ракета, поки не повідомляють.
1 липня після зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном президент США Дональд Трамп заявив, що ера "стратегічного терпіння" до Північної Кореї закінчилася.
Топ коментарі
+27
нарвется пухлый комми, ой нарвется...
показати весь коментар
04.07.2017 07:27 Відповісти
+24
Такі ж іпануті як і кацапи. Браття, адіннарот...
показати весь коментар
04.07.2017 07:30 Відповісти
+23
Да уж , японцы как и мы с "джек потом" , у них сразу два долбанутых соседа .
показати весь коментар
04.07.2017 07:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
небось куйло насоветовал
показати весь коментар
04.07.2017 07:27 Відповісти

там где грязь и мерзость - там всегда и *****....
показати весь коментар
04.07.2017 08:23 Відповісти
дальше "ракета" лететь побоялась....
показати весь коментар
04.07.2017 11:50 Відповісти
« расширение санкций в отношении Северной Кореи» да срали они на эти санкции, они траву жрать будут пока Ын будет самым толстым корейцев в Северной Корее, пить иностранный алкоголь и есть деликатесы. Этот нарыв можно было еще в 90-х сковырнуть, не дожидаясь освоения ими ядерного синтеза. Из - за «санкций» еще не одно государство не изменило свою политику, только военное вмешательство всегда работало.
Ну кому ещё не понятно что чучхеистский гадюшник надо срочно расхерачить Пока не поздно Хватит глобусу одного ядерного неадеквата с 1/7 суши
показати весь коментар
04.07.2017 14:16 Відповісти
посмотреть на войско "толстопузого" подростка..вокруг одни увешанніе металоломом перепуганніе насмерть дряхліе и тупіе старці,остальная часть страні нещастніе оголодавший концлагерь..горска местніх буржуев..ВСЕ!
откуда в єтой яме ядерніе спеці,баллисті,программисті, вісокоточніе технологии?ну и бабки ,естссно!)))
все єто есть у рашкЄ,которой вігодно срать на востоке играя на нервах японии,США,Южкорееи..китаю лоскотать трошки..
Нам же от єтого хреново,отвлекает внимание пуская ракеті с территории сев кореи ..как с собственного ядерного полтигона.Хомяк - всего лишь глупая ширма ...не более.
показати весь коментар
04.07.2017 12:35 Відповісти
нарвется пухлый комми, ой нарвется...
показати весь коментар
04.07.2017 07:27 Відповісти
Не нарвётся, он ЯО не уничтожал. И армия у него по численности на первом месте, про 7 миллионов в нацгваридии вообще молчу.
показати весь коментар
04.07.2017 09:02 Відповісти
так шо,Омереке теперь кирдыкъ?
а было бы 7,5 млн,то и Китаю?
а был бы президентом Рейган или Буш,то наоборот - затолкали бы пухлому всё его ЯО в очело..
показати весь коментар
04.07.2017 09:24 Відповісти
Нет, но огребёт знатно...опять. Хотя, тогда у КНДР и ЯО даже не было.
показати весь коментар
04.07.2017 12:10 Відповісти
Он хочет опробовать с помощью КНДР реакцию мира на ядерный удар по Японии - ответит ли ядерным ударом или обычным вооружением. Если обычным- то рашка рассчитывает из-за своей обширной территории, если не выиграть, то хотя бы отспорить часть Украины.
Карлик не один там в Касабстане придурок. Там большинство населения такие.
показати весь коментар
04.07.2017 12:13 Відповісти
Ох плохо все это кончится для пухлого корейского *****
показати весь коментар
04.07.2017 07:28 Відповісти
Такі ж іпануті як і кацапи. Браття, адіннарот...
показати весь коментар
04.07.2017 07:30 Відповісти
Вот же - могут, если захотят !
Московия делендам ест.
показати весь коментар
04.07.2017 07:31 Відповісти
Трамп написав, що Південна Корея та Японія мають жорстко відреагувати.
Японія висловила занепокоєність.
показати весь коментар
04.07.2017 07:31 Відповісти
Да уж , японцы как и мы с "джек потом" , у них сразу два долбанутых соседа .
показати весь коментар
04.07.2017 07:35 Відповісти
Эх зря Украина отказалась от ядерного оружия. Вон вот эту КНДР все боятся. И к нам хрен бы кто сунулся.А так -МАЄМО , ЩО МАЄМО (Л. Кравчук).
показати весь коментар
04.07.2017 07:35 Відповісти
Боюсь, будь у нас ЯО все было бы куда печальней. Как думаете, кто в нашей армии первый подвергся вербовке и какое оружие бы появилось "ополценцев" даже если до этого ракетных шахт там не было?!
показати весь коментар
04.07.2017 09:19 Відповісти
Цікаво, скільки ще вони проіснують як держава після заяви Трампа?
показати весь коментар
04.07.2017 07:37 Відповісти
Доки з голоду не помруть.
показати весь коментар
04.07.2017 07:39 Відповісти
еще и друг друга жрать можно, чем скорее всего и займутся.... Ын им скажет, что это скрЭпно...)
показати весь коментар
04.07.2017 08:25 Відповісти
Повірте .що довго і нудно.заяви американських і європейських імпотентів .Кімові .якось похер...
от з кого треба брати приклад . і оберігати свій суверенітет
показати весь коментар
04.07.2017 07:54 Відповісти
У них есть ЯО, так что просуществуют сколько захотят.
показати весь коментар
04.07.2017 09:03 Відповісти
жаль,букеры на это ставки не принимают,я бы на хомяка и копейки не поставил бы..
показати весь коментар
04.07.2017 09:26 Відповісти
Какие ставки на что?
показати весь коментар
04.07.2017 12:12 Відповісти
денежные,какие же еще...
идёшь в Фаворит и ставишь на то,что хомяка снесут/не снесут до августа/сентября /Нового Года и т.д.,снесут за неделю,две ,месяц и т.д.
я бы на чен ына гроша ломаного не поставил бы..
показати весь коментар
04.07.2017 12:17 Відповісти
У Києві стартував конкурс малюнків на кращий логотип столичного центру реабілітації дітей із інвалідністюСьогодні, 07:13КНДР запустила баллистическую ракету в сторону Японии, - Reuters - Цензор.НЕТ 5188Авторами робіт можуть стати діти з інвалідністюУ столиці стартував конкурс малюнків «Створи лого Центру» для створення та визначення найкращого логотипу Київського міського центру реабілітації дітей із інвалідністю. Авторами робіт можуть стати діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років з усієї України.Про це інформує сайт столичної влади, повідомляє «safari-reader://glavcom.ua/ Главком ».За інформацією центру, конкурс триватиме до 7 вересня і пройде в три етапи. На першому етапі - до 7 серпня - прийматимуть конкурсні роботи. Упродовж цього терміну роботи учасників публікуватимуть на сторінках організаторів конкурсу в соціальних мережах. Із 7 до 13 серпня підбиватимуть підсумки конкурсу, які триматимуть у таємниці до закінчення всіх етапів. За результатами визначення переможців журі прийме письмове рішення, яке міститиме підписи всіх членів журі та буде опубліковане на сторінках організаторів конкурсу в соціальних мережах після проведення всіх етапів конкурсу.Другий етап конкурсу триватиме з 14 до 28 серпня. На цьому етапі робота-переможець буде передана на художнє вдосконалення народному художнику України Валерію Франчуку.Третій етап конкурсу триватиме з 28 серпня до 4 вересня. На цьому етапі художньо вдосконалена робота передається графічному редактору, який перетворить ілюстрацію в електронний формат.7 вересня відбудеться оголошення результатів конкурсу, виставка всіх малюнків, вручення заохочувальних призів, дипломів, подяк тощо.Детальніше про умови проведення конкурсу і вимоги до робіт - на https://www.facebook.com/events/255972004807574/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%2222%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D сторінці в мережі Фейсбук.
показати весь коментар
04.07.2017 07:43 Відповісти
КНДР запустила баллистическую ракету в сторону Японии, - Reuters - Цензор.НЕТ 8367
показати весь коментар
04.07.2017 07:55 Відповісти
Нет покоя долбанутым.... Похоже американские АУГ заскучали.
показати весь коментар
04.07.2017 07:45 Відповісти
И чо? Секта обеспокоеных и озабоченый пальцем не двинет пока эти ракеты не начнут падать им на голову
показати весь коментар
04.07.2017 08:32 Відповісти
А теперь посмотрим,кто такой Трамп.Он или Балабол или человек слова!
показати весь коментар
04.07.2017 08:48 Відповісти
"Коммунистическая нация" - звучит как "нация дебилов"!
показати весь коментар
04.07.2017 08:59 Відповісти
Нехай Японія, Півд.Корея і Китайтам ситуацію і розрулюють. Так буде правильно. Півн.Корея запустила якусь херовину в сторону Японії а воювати тепер повинні американські пацани ????? КНДР запустила баллистическую ракету в сторону Японии, - Reuters - Цензор.НЕТ 6545 Я ще міг би зрозуміти якби скажімо Бразилія напала на Уругвай - розміри не сумісні. Тут потрібний був би захист когось з сильних цього світу.
Але біля Півн.Кореї сидять мін. 3 ситих здорових бугаї - Японія, Півд.Корея і Китай і ці бугаї мають наглість просити захисту в американських пацанів тому що якийсь дебільний рахіт поряд пуляє в них з рогатки ??? КНДР запустила баллистическую ракету в сторону Японии, - Reuters - Цензор.НЕТ 6545 Все правильно Трамп робить - нехай підключаються. І бургери з жабоїдами і макаронниками нехай піднімають зади і підключаються хоч в своїй порядок наводити хоч в своїй Європі. Позвикали з бутербродом прижимати зад до пічки біля телевізора в ситому світі. А всю брудну роботу по підтримці цього ситого порядку виконують американські пацани. І саме смішне що як тільки якісь щепки при рубці ліса відлетять до якогось скажімо французького журналіста то ті ж жабоїди починають голосно скиглити і звинувачувати "світового поліцейського" США в порушенні прав і "кровожадності". Хай шевелять задами і самі дають приклад як правильно "підтримувати порядок". Нехрен сидіти на пічці.
показати весь коментар
04.07.2017 09:02 Відповісти
Фотка просто клас!
показати весь коментар
04.07.2017 09:19 Відповісти
два хйла в мире одно в казластане другое в корее и всему миру нет покоя
показати весь коментар
04.07.2017 09:50 Відповісти
Это ж как в кимченырии жрать хотят...
показати весь коментар
04.07.2017 09:51 Відповісти
А сбить ракету, летящую на Японию, я так понимаю некому и нечем?
Почему их вообще не сбивают сразу после старта? Чуть вышла за свою территорию - бабах и все.
показати весь коментар
04.07.2017 10:40 Відповісти
Потому, что экономическая зона - это НЕ территориальные воды.
показати весь коментар
04.07.2017 10:57 Відповісти
То есть нужно было дождаться пока ракета на 1 км подлетит к Токио? Что бы уж наверняка?
Вышла за территорию кореи на 10 метров - сбивать нахрен.
показати весь коментар
04.07.2017 12:55 Відповісти