4533 відвідувача онлайн
2 355 20

Створюється мережа Національних реабілітаційних центрів для учасників АТО, - АП

совещание

Уповноважений президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко провів нараду щодо створення Національних реабілітаційних центрів для учасників АТО.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, Міністерство оборони й Головне управління Нацгвардії України вже мають певні напрацювання щодо створення таких центрів по всій Україні.

"Невдовзі запрацює перший центр у Львівській області. Пілотний проект передбачає близько 100 осіб, які отримають можливість відпочити і відновитися", - йдеться в повідомленні.
За словами Свириденка, однією з цілей створення нової системи реабілітації є перехід від ручного управління питаннями до системного підходу.

Директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Андрій Верба наголосив: "Відповідно до світової статистики офіцери, які звільняються або повертаються з війни проживають після цього тільки 7-12 років. Це пов'язано з неналежною увагою з боку суспільства, неможливістю офіцеру "перебудуватись" і змінити своє життя. Наше завдання зробити все можливо, щоб збільшити кількість прожитих років наших військових".

Також читайте: На початок червня 2017-го зареєстровано близько 500 випадків самогубств учасників АТО після повернення із зони бойових дій, - Аваков
Топ коментарі
+2
Гарна справа. Держава, що не піклується про своїх Воїнів і каже, що "іхтамнєт" довго не проіснує.
показати весь коментар
04.07.2017 14:22 Відповісти
+1
поэтому на следующих выборах мы снова за них проголосуем?
показати весь коментар
04.07.2017 14:26 Відповісти
+1
Ти шо... проголосують за зовсім інших бариг.
показати весь коментар
04.07.2017 14:41 Відповісти

Завантаження...