9547 відвідувачів онлайн
2 739 18

Бойовики не пропустили спостерігачів ОБСЄ в Новоазовськ

обсе

Бойовики "ДНР" блокують пропуск спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Новоазовськ Донецької області.

Про це йдеться у звіті місії від 4 липня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

"Озброєний член "ДНР" на контрольно-пропускному пункті на дорозі E58 на північ від контрольованого "ДНР" Новоазовська не дозволив СММ перейти через контрольно-пропускний пункт і перейти на схід до кордону з Російською Федерацією або на південь у напрямку Новоазовська, пославшись на накази свого керівника", - йдеться у повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Спостерігачі зафіксували пересування техніки бойовиків у Дебальцевому, - ОБСЄ

1 липня бойовики "ДНР" також відмовилися пропускати патруль міжнародних спостерігачів.
Топ коментарі
+2
Бо в комисии ОБСЕ кацапские шпиони.От прицельний огонь.
показати весь коментар
04.07.2017 21:30 Відповісти
+1
Главарю ДНР привиделись люди, которые массово едут к нему из Киева и Львова:

Главарь боевиков так называемой "ДНР" Александр Захарченко выступил с новым противоречащим здравому смыслу заявлением.

В интервью собственным пропагандистам он заявил, что в так называемые вузы на оккупированных территориях Донецкой области массово приезжают учиться люди из "ближнего и дальнего зарубежья…Львова, Ивано-Франковска, Киева". Также он убежден, что "студентов" в нынешнем году стало намного больше по сравнению с 2010-2012 годами. Такой "успех" Захарченко объясняет сохранением преподавательского состава и якобы выдаваемыми по завершению учебы российскими дипломами.
показати весь коментар
04.07.2017 20:04 Відповісти
+1
Да і х..з ними тоже мені новина)))
показати весь коментар
04.07.2017 20:07 Відповісти

Завантаження...