6622 відвідувача онлайн

Заарештований російський військовий Агєєв перебуває в СІЗО Старобільська, - "Громадське"

агеев

Російський військовий Віктор Агєєв, який воював на Донбасі на боці бойовиків "ЛНР" і потрапив у полон під селищем Жолобок Луганській області, зараз перебуває в СІЗО в Старобільську.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Громадське.
Агєєву і трьом іншим бойовикам, які разом із ним потрапили в полон, обрано запобіжний захід за статтею "терористичний акт". Це уродженці Севєродонецька Данило Гладков і Андрій Стоянов, а також луганчанин Богдан Венгер.
У СІЗО, коментуючи інформацію про його можливе поранення під час полону, повідомили, що зі здоров'ям Агєєва все гаразд.
Справу розслідує слідчий відділ управління СБУ Луганської області, а процесуальне керівництво здійснює Військова прокуратура України, повідомив у коментарі Громадському Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.
Усіх чотирьох заарештовано без права внесення застави.
Нагадаємо, 24 червня 2017 у районі села Жолобок Луганської області українські військові з 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ ліквідували диверсійну групу терористів і взяли в полон кадрового російського військовослужбовця з 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ РФ Віктора Агєєва.
Командир 93-ї бригади Владислав Клочков заявив, що під час зіткнення з диверсійною групою супротивника було вбито командира цієї групи, кадрового російського офіцера Олександра Щербака, в полон було взято чотирьох бойовиків, серед яких і громадянин Російської Федерації, житель Алтайського краю, військовослужбовець 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ РФ Віктор Агєєв.
Топ коментарі
+15
Арестованный российский военный Агеев находится в СИЗО Старобельска, - "Громадське" - Цензор.НЕТ 3813
показати весь коментар
05.07.2017 08:25 Відповісти
+12
Побільше інформаційного розголосу потрібно робити навколо впійманого вітязя. До речі - чому нічого не оприлюднено по факту затримання нетверезих кацапських військових медиків, про що говорив Петро. Якась дивна тиша навколо цього.
показати весь коментар
05.07.2017 07:35 Відповісти
+8
Краще взагалі всіх полонених росіян зібрати до купи десь на острові на Дністрі і всю російську попсу з нашою ватою туда возити щоб подивилися на їхтамнетів .
показати весь коментар
05.07.2017 07:38 Відповісти

Завантаження...