10467 відвідувачів онлайн
1 791 20

Гройсман прибув із візитом у Велику Британію

гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прибув із візитом у Сполучене королівство Великої Британії і Північної Ірландії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату Кабміну.
"У рамках візиту голова уряду планує провести двосторонні зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей і державним секретарем Великої Британії у закордонних справах Борисом Джонсоном, взяти участь у засіданні Ради директорів Європейського банку реконструкції та розвитку, а також провести переговори з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті і міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд", - йдеться в повідомленні.
Ключовою подією візиту стане діловий форум, присвячений ходу реформ в Україні, в рамках якого голова українського уряду зустрінеться з керівниками британських компаній та інвестиційних фондів. Крім того, В. Гройсман візьме участь в інвестиційній конференції Dragon Capital.
Також заплановані зустрічі В. Гройсмана з лідерами української громади й духовенства у Великій Британії.
Топ коментарі
+5
обратно можешь не прибывать)
показати весь коментар
05.07.2017 12:12 Відповісти
+2
А що сміття у Львові вже все вивезли, що завгосп Гройсман поїхав на зустріч з королевою? Обіцяли за кілька днів все прибрати, а кілька днів вже пройшло, де результати? Чергова брехня від Гройсмана? Така сама брехня як і більше 60 реформ на 300 сторінок тексту, якими він тряс перед журналістами і яких досі ніхто не бачить? Владу знову захопили ідіоти та крадії!
показати весь коментар
05.07.2017 12:14 Відповісти
+1
еще пускают?
странно...
показати весь коментар
05.07.2017 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
обратно можешь не прибывать)
показати весь коментар
05.07.2017 12:12 Відповісти
Британцев не жалко?
показати весь коментар
05.07.2017 12:18 Відповісти
нет)
показати весь коментар
05.07.2017 12:31 Відповісти
там нет винницкого рынка..он там НОЛЬ!
показати весь коментар
05.07.2017 12:41 Відповісти
А що сміття у Львові вже все вивезли, що завгосп Гройсман поїхав на зустріч з королевою? Обіцяли за кілька днів все прибрати, а кілька днів вже пройшло, де результати? Чергова брехня від Гройсмана? Така сама брехня як і більше 60 реформ на 300 сторінок тексту, якими він тряс перед журналістами і яких досі ніхто не бачить? Владу знову захопили ідіоти та крадії!
показати весь коментар
05.07.2017 12:14 Відповісти
Может обойдется и удасться обойти проблемы профтехобразования в винницком регионе..
показати весь коментар
05.07.2017 12:21 Відповісти
еще пускают?
странно...
показати весь коментар
05.07.2017 12:16 Відповісти
Наведи там порядок, Боря.. 😆
показати весь коментар
05.07.2017 12:21 Відповісти
Крысы Путлерские тут как тут
показати весь коментар
05.07.2017 12:24 Відповісти
"А кому ж я не понравлюсь? Смотрите! Честь имеюю рекомендовать себя:Свирид Петрович Голохвастов собственною персоною!Мадемуазель,бонжур! В груди моей Везувий так и клокотит.Решайте судьбу мою несчастную!" (с).
показати весь коментар
05.07.2017 12:24 Відповісти
"В.Гройсман примет участие в инвестиционной конференции Dragon Capital." - наверное прочитает лекцию британскому финансовому и индустриальному менеджменту, о "Современных тенденциях и вызовах мировой экономики в свете глобализации рынков, трудовых и финансовых потоках, и способах их решений"
показати весь коментар
05.07.2017 12:25 Відповісти
что ж вы так синхронно серете вместе с кацаПсинскими гидами в Ютьюбе.
показати весь коментар
05.07.2017 12:26 Відповісти
Капец.Борис Джонсон министр иностранных дел Британии обещает полную и всестороннюю поддержку Украине по полному тарифу....Крысы кремля ФАС...
показати весь коментар
05.07.2017 12:29 Відповісти
недавно во время визита Гройсмана в Хорватию,кацаПсинские МИД уроды выразили решительный протест против сотрудничества двух славянских народов,Украины и Хорватии,который зачитала Машка ЗаХерова.
показати весь коментар
05.07.2017 12:35 Відповісти
закласти перший камінь в відносини чи в фундамент "хатинки"?
показати весь коментар
05.07.2017 12:37 Відповісти
Типа британский "кошелёк" плешивого педофила Рома Абрамович купить ЧЕЛСИ и радовать бритов хорошим футболом.
показати весь коментар
05.07.2017 12:43 Відповісти
Лучше б в Африку поехал, его бы там местная дичь сожрала