9624 відвідувача онлайн

Засідання комісії "Україна-НАТО" пройде під головуванням Порошенка 10 липня

нато

Під головуванням Президента в Києві відбудеться засідання Комісії "Україна - НАТО".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначено: "10 липня 2017 у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка відбудеться засідання Комісії Україна - НАТО.
Цей захід буде проведено в рамках візиту в Україну делегації Північноатлантичної ради Альянсу, який приурочений до 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.
Відбудеться також зустріч глави держави з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Столтенберг приїде на засідання комісії НАТО-Україна до Києва 9 липня
Топ коментарі
+6
Под председательством липецкого предателя то же самое,что бы под руководством путина .
показати весь коментар
06.07.2017 20:44 Відповісти
+6
НАТО в Киеве это уже верх руссофобии...)
показати весь коментар
06.07.2017 20:51 Відповісти
+5
- Петя, а может не НАТО?
- НАТО, Вова, НАТО!
показати весь коментар
06.07.2017 20:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну якщо сам дон на чолі, буде повний звіздець !!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 20:36 Відповісти
чого..? стільки казочок наслухаються..
показати весь коментар
06.07.2017 21:22 Відповісти
Стопудово!! Дід Панас відпочиває !!)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:28 Відповісти
Навіть Андерсон..
показати весь коментар
06.07.2017 21:29 Відповісти
Гадаю буде зачьотний троллінг Раши !!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 20:37 Відповісти
- Петя, а может не НАТО?
- НАТО, Вова, НАТО!
показати весь коментар
06.07.2017 20:38 Відповісти
пусть подписывают документ, - смерть путину.
показати весь коментар
06.07.2017 20:39 Відповісти
А Асад опять людей газом потравил-может начатся для Сирии томительное ожидание прилёта "Томагавков"...
показати весь коментар
06.07.2017 20:40 Відповісти
Петя будет упрямствовать,что мы не готовы до НАТО,можно и не гадать
показати весь коментар
06.07.2017 20:41 Відповісти
Заседание комиссии "Украина -НАТО" пройдет под председательством Порошенко 10 июля - Цензор.НЕТ 5605
показати весь коментар
06.07.2017 20:41 Відповісти
в кацапстані порве всі пукани)))
Хунат і НАТА в біндєравскам Кієвє злоумишляють супротів расєюшкі))))
показати весь коментар
06.07.2017 20:42 Відповісти
Под председательством липецкого предателя то же самое,что бы под руководством путина .
показати весь коментар
06.07.2017 20:44 Відповісти
о! данило! та ще й галицький))) ану давай тебе протестимо! російську, я так бачу, ти знаєш добре... переклади ось таке на кацапську:

лупотить
гармидар
бевзень
чепурушка
ковиза
серпанок
верзти

подивимось, що ти там з галицький)))
показати весь коментар
06.07.2017 20:59 Відповісти
Да не галицкий его фамилиё....оно ольгинский .
показати весь коментар
06.07.2017 21:07 Відповісти
Вот бы НАТА тебя услышала. Ты самый авторитетный эксперд по НАТЕ
показати весь коментар
06.07.2017 21:06 Відповісти
Канешна, канешна, чебу рашка...
показати весь коментар
06.07.2017 22:31 Відповісти
Я представляю себе этот цирк ))))
показати весь коментар
06.07.2017 20:49 Відповісти
ти пуй сосьош))) циркач)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:02 Відповісти
Цирк будет ,когда твои любимые конь лавруша и пецьков будут обеспокоены.
показати весь коментар
06.07.2017 21:08 Відповісти
Причём сразу два
показати весь коментар
06.07.2017 22:32 Відповісти
НАТО в Киеве это уже верх руссофобии...)
показати весь коментар
06.07.2017 20:51 Відповісти
Цікаве зібрання, але цей писок, на чолі столу, буде псувати весь пейзаж!!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:02 Відповісти
владу ******* лиш при тоталітарному/диктаторському режимі... в кращому випадку (коли нема претензій) до влади можна відноситись нейтрально, навіть імен "достойників" не знаючи... мені самому остогидло те набундючене створіння на ймення петро, але в світі його спрймають, та й державна політика, за деякими винятками, правильна, тому... словом, не тобі не судити! головне - не помились (і не пролінькуй) на виборах!!!
показати весь коментар
06.07.2017 21:08 Відповісти
Єдиний вірний критерій оцінювання дій влади ,це рівень життя народа, всього народа , а не окремих осіб чи груп осіб( судді, прокурори та т. ін.) !!! Подивись рейтінги довіри державним інституціям і відразу видко реальну дієвість влади !!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:20 Відповісти
тобто зовнішні фактори ми не беремо до уваги? окай... в моєму місті, де я власне і живу, нарешті запрацювала медицина, мєнти тепер не доять, але шанобливо попереджають "ви зупинилися не по правилам", бізнес і заробітки пішли вгору (купівельна спроможність у нормі)!!! я не знаю, де живеш ти, але - ЕКОНОМІКА МАЙЖЕ СТОВІДСОТКОВО ЗАВ'ЯЗАНА НА КАЦАПНІ, здавалось б, не могла показувати позитивної динаміки! хотілося б більшого... але будьмо реалістами!
Я ЖИВУ В МАЛЕНЬКОМУ місті на Чернігівщині - ПИСЕЦЬ ЯКОМУ ДЕПРЕСИВНОМУ РЕГІОНІ!!!
показати весь коментар
06.07.2017 21:33 Відповісти
Я живу на Черкащщині, отримую пенсію-949 грн. і не отримую жодних субсідій, знайти бодай яку роботу в мойому віці не реально, в місті з 30-40 колишніх підприємств працюют лише 2 завода, на 10% потужності!!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:45 Відповісти
єсно... сАвок він і є сАвок!!! тобі лишилося тільки чекати - чи то оркестру над ямою, чи то гнойсманівського підвищення... а при брєжнєву класно ж жилося, скажи! не розумію тільки твоїх радісних смайликів з приводу сьогодення о_О
показати весь коментар
06.07.2017 21:54 Відповісти
Це сарказм, теж смішно, але не весело!!))
показати весь коментар
06.07.2017 21:57 Відповісти
Я ще Хруща трохи пам"ятаю !!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:00 Відповісти
Останні вибори відбулись в 1994 р., після приходу до влади Кучми , розпочалась олігархізація політикума і розквіла політична корупція!!! І від виборів лишилась лише назва !!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:26 Відповісти
Не вгадав я на вибори хожу завжди, в 1994 р був кандидатом в нардепи!! Активно Майданю з 1989 р. розпочинав з робітничих страйків , перше хрещення з Беркутом 1995 р Софієвська площа, потім Україна без Кучми, жодного Майдану не пропустив, з 1991 р. !!!!!))
показати весь коментар
06.07.2017 21:50 Відповісти
Відносно виборів--в 1985 р. за відмову голосувати на виборах в Тульский городской Совет, в особисту справу отримав запис--"Присвоения офицерского звания, по морально-политическим качествам не достоин " !!))
показати весь коментар
06.07.2017 21:54 Відповісти
гм... цікаво було б перетнутися якось... у мене й родичів багато в Черкасах! Іванович - нє? в будь якому разі, ЗІ СВЯТОМ))) що головне в нашій справі? НЕ ТУХНУТИ і НЕ СКНІТИ!!! попередній свій пост, якщо правду мовиш, забираю)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:00 Відповісти
Я з Умані, очолював УНА-УНСО, якщо це тобі цікаво!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:02 Відповісти
Мазура "Тополю" знаєш? привіт передавай за нагоди!
показати весь коментар
06.07.2017 22:04 Відповісти
І Сашка Білого знав,ми побратими !!))
показати весь коментар
06.07.2017 22:15 Відповісти
ну нехай, буду якось на Черкащині, запитаюсь про тебе у хлопців... сподіваюсь, П.І.Б справжні?
показати весь коментар
06.07.2017 22:21 Відповісти
По батькові-Володимирович !!))
показати весь коментар
06.07.2017 22:26 Відповісти
а ще поточню - оті дужечки ")))" смайликами звуться... тобто тобі ніби весело, але від того, що розповідаєш веселощів якби й не повинно бути о_О
показати весь коментар
06.07.2017 22:03 Відповісти
Ще раз пояснюю, це сарказм , кращі і найдешевші лікі від депресіі, що в наши часи має неабияке значення !!)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:18 Відповісти
сарказм отак "..." подається! ну то пусте
показати весь коментар
06.07.2017 22:22 Відповісти
Генсек надо с тобой советовался на счет писка ?
показати весь коментар
06.07.2017 21:09 Відповісти
чтоб хоть не набанячился
показати весь коментар
06.07.2017 20:54 Відповісти
упсь... а це вже кацапяч тЄмка))) в спам!
показати весь коментар
06.07.2017 21:09 Відповісти
а что, только взасос в задницу, тогда правильно?
показати весь коментар
06.07.2017 21:14 Відповісти
хех... не углубляйся) или давай контакт - дашь и за щеку, и в ухи))))
показати весь коментар
06.07.2017 21:17 Відповісти
Який председатєль? йому та і всій країні сказав Госдеп,шо цьому злодійському кодлу корупційному, помагати не будемо а Гройсман розкрив харю ТРАНШ, в Панамі транш став сліпим трастом.....Дали поняти шо тікайте,пока не дуже пізно....
показати весь коментар
06.07.2017 20:59 Відповісти
Від слів Україна-НАТО в параноїдальних шизів "Русского мира" зносить дах і крівля дає течу!!!))))
показати весь коментар
06.07.2017 21:00 Відповісти
...САП выгораживает друга Пашинского Сергея Тищенко - депутатЗаседание комиссии "Украина -НАТО" пройдет под председательством Порошенко 10 июля - Цензор.НЕТ 840
САП выгораживает друга Пашинского Сергея Тищенко - депутатУ НАБУ забрали расследование дела о хищении нефти, ранее принадлежавшей компаниям беглого олигарха Сергея Курченко, на общую сумму в несколько миллиардов гривен. Соответствующее решение было принято по инициативе Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП).Об этом изданию UA1 сообщил народный депутат из фракции БПП, который попросил не публиковать его имя."Пашинский и Тищенко (Сергей Тищенко - бизнесмен) добились, чтобы дело о хищении 65 тысяч тонн нефти у компании "Укртранснефтепродукт" было передано от НАБУ в полицию Одесской области. Теперь расследованием махинаций Пашинского и Тищенко будет заниматься их же партнер Арсен Аваков. Это вообще как?" - возмущается нардеп.Ранее СМИ сообщали, что в результате сговора Сергея Пашинского и Сергея Тищенкосовместно с правоохранительными органами были реализованы 65 тысяч тонн нефти по заниженной стоимости, которая составила 880 млн гривен. Вместе с тем, даже из этой суммы в пользу государственной компании было выплачено всего 480 млн гривен."Пашинский и Тищенко решили не просто заплатить минимум в три раза меньше при реальной стоимости в несколько миллиардов, а еще и вернуть себе уже заплаченные деньги. С помощью руководителей госпредприятия "Укртранснефтепродукт" Александра Горбунова и Владимира Гаврилова 480 миллионов гривен, которые поступили на счета за реализованную нефть, они пустили на свои же компании. В частности, 200 миллионов гривен были положены на депозитный счет в банк Тищенко "Фортуна Банк" под 1 % годовых. На сегодняшний день банк находится в состоянии ликвидации, и государство никогда не получит эти деньги. Еще 30 миллионов гривен они пустили на зарплаты, а 155 миллионов пустили на оплату налогов и сборов по налоговым обязательствам компаний Тищенко", - прокомментировал ситуацию нардеп.
По словам парламентария, решение о передаче уголовного производства в полицию Одесской области развалит дело в интересах Сергея Пашинского и Сергея Тищенко."САП, забирая дело у НАБУ, выгораживает друга и партнера Пашинского Тищенко. Вы можете себе представить ситуацию, что МВД под руководством Авакова допустит, чтобы осевшие на счетах Мартыненко деньги - доля за участие МВД в дальнейшем "спуске" дела на тормоза - были отобраны в интересах государства? Никогда!" - резюмировал парламентарий.https://antikor.com.ua/articles/178272-sap_vygorahivaet_druga_pashinskogo_sergeja_tishchenko__deputat
...
показати весь коментар
06.07.2017 21:14 Відповісти
слуги народу якось усі пухнуть, мабуть з голодухи..і у цього вже є.., пардон, обличчя скоро в екран не влізе..
показати весь коментар
06.07.2017 21:26 Відповісти
Україна має бути для українців, а не для НАТО чи Росіі!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 21:56 Відповісти
Мітя, в тебе ззаду висить якийсь предмет, назва якого співзвучна зі словом, котрим називають ОРДЛО. Напевно твої друзі над тобою познущались в дУші. Ех, Мітя, Мітя....
Ну, ми зрозуміли, що ти кацапський троль....
показати весь коментар
06.07.2017 22:09 Відповісти
Костю, я не буду тобі пояснювати, з чого видно, що ти кацапський троль. Від тебе, і таких як ти, за версту смердить російським духом. Ви настільки примітивні, що не здатні зрозуміти очевидного: після кацапської агресії, тільки повний дурень або такий кацап, як ти, буде агітувати проти НАТО. Зрозумів, кацапесдол?
показати весь коментар
06.07.2017 22:31 Відповісти
Цікаво, де ти побачив ,що я агітую проти НАТО??)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:38 Відповісти
Ось тут: "Україна має бути для українців, а не для НАТО чи Росіі!!)))"
Це прихована агітація проти НАТО, котра має назву "напівправди-напівбрехні"
Це коли одночасно стерджується те, з чим погоджуються всі (Україна не має бути дл яРосії!!!") а потім вставляється і інша частина твердження, котре покликане викликати певні сумніви у співрозмовника...
Ти Мітя обо п"яний, або дурний. Або і перше, і друге водночас.
показати весь коментар
06.07.2017 22:45 Відповісти
Більше того маю підозру, що і "Костя", і "Діма" - один і той же **********. Тільки працює під різними ніками. На чому грунтується мої підозри? А на повному співпадінні спрямованості дискусії, котра виглядає так: Нехай і не до Москви йде але вже точно - геть від НАТО".
показати весь коментар
06.07.2017 22:49 Відповісти
Мета національно свідомої людини ,громадянина,це розбудова власної держави, здатної забеспечити і захистити права громадян!! Головне це власна держава , а решта похідне !!))
показати весь коментар
06.07.2017 22:59 Відповісти
Решта це лише засіб досягнення головної мети-власної держави!! ))
показати весь коментар
06.07.2017 23:01 Відповісти
Костя, ви, кацапесдоли, вже заробили з Мітею Чернихом на "бояришнік". Тому давайте в аптеку - не гайте часу. Через годину ви маєте бути п"яними в ср*ку.
показати весь коментар
06.07.2017 22:11 Відповісти
Василь, подивився твоїх друзів, то наче нормальна , свідома людина, а в коментах несешь вселяку хрєнь !!)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:28 Відповісти
Дякую, Дмитре. На жаль так саме не можу сказати про тебе.
показати весь коментар
06.07.2017 22:36 Відповісти
Ну як по іншому, крім як дурнем тебе обізвати, Дмитре, коли ти плутаєш державні утворення (Росія чи Польща) з військово-поітичними союзами (НАТО)?
Це ж не я писав "Україна має бути для українців, а не для НАТО чи Росіі!!" - а ти. Чи не так?
показати весь коментар
06.07.2017 22:41 Відповісти
Тю, відразу дурень !! Кому в першу чергу потрібна суверенна соборна Україна, міцна і потужна держава, здатна забезпечити і захистити права громадян, тобто українців---українцям!! З чого ти вирішив що я щось плутаю??)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:49 Відповісти
А розвинута , потужна країна буде завжди бажанним членом будь якого блоку чи союзу!!! Так безумовно треба прагнути досягнення стандартів НАТО та ЄС, але мета має бути саме розвиток власної потужної держави, а НАТО та ЄС це лише орієнтир!!)))
показати весь коментар
06.07.2017 22:54 Відповісти
Наф, наф, нах, нах......