4299 відвідувачів онлайн

Суд заарештував двох чиновників "Укрзалізниці" з правом внесення застави, - прокуратура

взятка

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід двом посадовим особам ПАТ "Укрзалізниця", підозрюваних у хабарництві.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, передає Цензор.НЕТ.

"За підсумками майже 10-годинного судового дійства начальнику земельного Департаменту "Укразалізниці" обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці з альтернативою у виді застави в сумі 3,8 млн гривень.
Його спільнику - заступнику юридичного департаменту Укрзалізниці - тримання під вартою на такий саме строк із можливістю застави у 3, 2 млн гривень.

Крім того, обох підозрюваних відсторонено від посад", - написала Максимець.

Нагадаю, два посадовці Укрзалізниці були затримані 06.07 за підозрою у прийнятті пропозиції від директора комерційного підприємства за сприяння укладанню договору оренди 9 га землі. Свої послуги вони оцінили у 150 тис доларів США.
Топ коментарі
+2
Нужно изменить статью со внесением залога за экономические преступления . = Пусть посидят два месяца . а потом получают право внесения залога .
показати весь коментар
08.07.2017 13:55 Відповісти
+1
правильно...а пока будут сидеть обязательно почистить им ливер.
показати весь коментар
08.07.2017 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нужно изменить статью со внесением залога за экономические преступления . = Пусть посидят два месяца . а потом получают право внесения залога .
показати весь коментар
08.07.2017 13:55 Відповісти
правильно...а пока будут сидеть обязательно почистить им ливер.
показати весь коментар
08.07.2017 14:04 Відповісти
Порошенко три раза в 2015 году (весной. летом и осенью) предлагал ВР отменить залог для подозреваемых к коррупции...
показати весь коментар
08.07.2017 14:11 Відповісти
Суд арестовал двух чиновников "Укрзализныци" с правом внесения залогов, - прокуратура - Цензор.НЕТ 4387
показати весь коментар
08.07.2017 13:58 Відповісти
Х
показати весь коментар
08.07.2017 14:21 Відповісти
А может залог вносить сразу на месте преступления?
показати весь коментар
08.07.2017 14:09 Відповісти
Лучше раньше, еще до совершения.
показати весь коментар
08.07.2017 14:47 Відповісти
http://www.pravda.com.ua/news/2017/07/8/7149073/
"Говорячи про антикорупційний суд, на даний момент я маю багато сумнівів. Як засвідчує порівняльний аналіз щодо існування антикорупційних судів в інших країнах (підготовлений US AIDE), хочу чітко сказати, що я не вбачаю успішних світових практик у сфері діяльності антикорупційних судів", - зауважив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України...."

Українці ми досі сподіваемось на справедливі і чесні суди ?
Голова може продовжити свою думку - бо в любій країні де є суди і судді, чомусь не зникають злочинці - то з його міркувань виходить , взагалі НІЯКІ суди не ефективні!
показати весь коментар
08.07.2017 15:07 Відповісти
Ну и ЧТО???Уже Всему Миру известно,что Украина страна "ЗАЛОГОВ"???!!!...???
показати весь коментар
08.07.2017 15:22 Відповісти
Суд арестовал двух чиновников "Укрзализныци" с правом внесения залогов, - прокуратура - Цензор.НЕТ 5459