5854 відвідувача онлайн
5 832 10

Гройсман: Робимо все необхідне для допомоги постраждалим від вибуху в Києві

взрыв

З боку держави робиться все необхідне, щоб допомогти постраждалим унаслідок вибуху в житловому будинку в Києві.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава Кабміну Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook.
"Я постійно отримую інформацію від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівника ДСНС Миколи Чечьоткіна. З боку держави робимо все належне, щоб допомогти тим, хто постраждав унаслідок вибуху", - написав прем'єр.
Він зазначив, що в будинку, імовірно, міг статися вибух побутового газу. Унаслідок події пошкоджено кілька квартир.

Нагадуємо, що унаслідок вибуху в будинку на Голосіївському проспекті в Києві зруйновано кілька поверхів житлового будинку, повідомлялося про 3 потерпілих.

Читайте також: Унаслідок вибуху в Голосіївському районі Києва 1 людина загинула, п'ятеро постраждали, - Князєв
Топ коментарі
+3
хоьелось услышать от людей что пострадали что для них сбелали а не от киздуна гнойсмана
показати весь коментар
08.07.2017 19:22 Відповісти
+3
Иногда сочувствие это просто хорошо замаскированное злорадство.
показати весь коментар
08.07.2017 20:54 Відповісти
+2
Это он сейчас говорит на публику, а через недельку другую о пострадавших вообще забудут.
показати весь коментар
08.07.2017 19:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сам гройсман лично занимается. И кто еще в это верит?
показати весь коментар
08.07.2017 18:54 Відповісти
Може його дружина?
показати весь коментар
08.07.2017 19:03 Відповісти
хоьелось услышать от людей что пострадали что для них сбелали а не от киздуна гнойсмана
показати весь коментар
08.07.2017 19:22 Відповісти
Это он сейчас говорит на публику, а через недельку другую о пострадавших вообще забудут.
показати весь коментар
08.07.2017 19:30 Відповісти
где там сраная парасолька ? чего не верещит "нахрен им помощь за мои налоги? сами просрали ремонт газа,а мне платить?" она ж так любит подобное родить..
показати весь коментар
08.07.2017 19:56 Відповісти
ГНОЙСМАН ЗАБЕРИ У СВОЕГО БРАТА ********** ПАКЕТ ГДЕ 200 000 ДОЛЛ И ДАЙ ЛЮДЯМ ЭТО ПРОСТО БЫСТРО И НАДЕЖНО А ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ СЛЮНИ ВОРА И БАРЫГИ
показати весь коментар
09.07.2017 10:23 Відповісти
Что-б ты съел,чтоб не "пиз..л",второй кабан "государства"???...
показати весь коментар
08.07.2017 20:35 Відповісти
Иногда сочувствие это просто хорошо замаскированное злорадство.
показати весь коментар
08.07.2017 20:54 Відповісти
И чем же вы барыги помогли ?
Вместо того, что бы пострадавших, их там квартир десять, разместить в гостинице "Мир", она рядом, так размещают где то на другом конце Киева.
показати весь коментар
08.07.2017 21:58 Відповісти