11421 відвідувач онлайн
6 072 33

Гутерріш: Пишаюся тим, що допоміг легалізуватися українській громаді в Португалії

гутерреш

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш під час перебування прем'єр-міністром Португалії допоміг легалізуватися в країні трудовим мігрантам із України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.
Гутерріш розповів про "свій особливий емоційний зв'язок із українцями". "Я дуже пишаюся тим, що, коли я був прем'єр-міністром Португалії, я запровадив нову міграційну політику, яка дозволила повністю легалізуватися українській громаді в Португалії", - сказав він.
Генсек ООН підкреслив, що українці його завжди надихали своєю культурою, освіченістю, навичками, працездатністю. "Здатність інтегруватися в португальське суспільство серед українців абсолютно вражаюча", - зазначив Гутерріш. "Я віддаю належне цим людям, які створили абсолютно фантастичний імідж України", - сказав він.
За даними SEF, громадяни України є третьою за величиною іноземною громадою в Португалії. Станом на початок другого півріччя 2016 року загальна кількість громадян України на території Португальської Республіки становить 37 555 осіб.
Топ коментарі
+10
За поддержку украинцев вдали от Неньки спасибо.
показати весь коментар
09.07.2017 19:30 Відповісти
+8
Генсек ООН подчеркнул, что украинцы его всегда вдохновляли своей культурой, образованностью, навыками, работоспособностью. "Способность интегрироваться в португальское общество среди украинцев абсолютно впечатляющая", - отметил Гутерреш. "Я отдаю должное этим людям, которые создали совершенно фантастический имидж Украины", - сказал он.
----------------------
Кацапы, хоть кто-то за последние 20 лет сказал что-нибудь похожее про вас?
Так что посасывайте у Куйла и жуйте свои сопли молча...
показати весь коментар
09.07.2017 19:29 Відповісти
+3
Наличие у Ген.секретаря особой эмоциональной связи с украинцами может нам помочь.
показати весь коментар
09.07.2017 19:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Легальность, легальность, и еще раз легальность...
показати весь коментар
09.07.2017 19:27 Відповісти
Генсек ООН подчеркнул, что украинцы его всегда вдохновляли своей культурой, образованностью, навыками, работоспособностью. "Способность интегрироваться в португальское общество среди украинцев абсолютно впечатляющая", - отметил Гутерреш. "Я отдаю должное этим людям, которые создали совершенно фантастический имидж Украины", - сказал он.
----------------------
Кацапы, хоть кто-то за последние 20 лет сказал что-нибудь похожее про вас?
Так что посасывайте у Куйла и жуйте свои сопли молча...
показати весь коментар
09.07.2017 19:29 Відповісти
Це добре, тільки не допомагай української влади легалізувати вкрадені гроші.
показати весь коментар
09.07.2017 19:30 Відповісти
українській владі*
показати весь коментар
09.07.2017 19:33 Відповісти
Добре, нехай буде так, але суті це не змінує.
показати весь коментар
09.07.2017 19:35 Відповісти
змінює*
показати весь коментар
09.07.2017 19:37 Відповісти
з предмету українська мова у мене в школі була тверда трійка, тому на трійку я і пишу, хоч з помилками, але без допомоги перекладача.
показати весь коментар
09.07.2017 19:44 Відповісти
Ну то час мову вдосконалювати,більше читайте та слухайте українського контенту.
показати весь коментар
09.07.2017 19:50 Відповісти
Я добре говорю, але говорити та писати це не одне і те ж, тому і бувають помилки в правописі, але у кого їх немає, он у інших користувачів, які спілкуються російською мовою, скільки помилок на форумі, важливо що я можу правильно висловити свою думку, мені цього достатньо.
показати весь коментар
09.07.2017 19:57 Відповісти
Все правильно, продовжуй в тому ж дусі!Хай щастить!!!
показати весь коментар
09.07.2017 23:18 Відповісти
За поддержку украинцев вдали от Неньки спасибо.
показати весь коментар
09.07.2017 19:30 Відповісти
Наличие у Ген.секретаря особой эмоциональной связи с украинцами может нам помочь.
показати весь коментар
09.07.2017 19:31 Відповісти
Никто тебе не поможет, если сам себе не поможешь...
Тем более очередной международный бюрократ...
показати весь коментар
09.07.2017 19:34 Відповісти
Естественно. Но симпатия и хорошее отношение нам не повредят.
показати весь коментар
09.07.2017 19:37 Відповісти
ЮРІЙ молчите не имеете права говорить никто не поможет тебе. Португалия первая страна в европе каторая открила дверь украинцам и сделала легальние документи. ОГРОМНОЕ СПАСИБА!!!!!!!!!!! НАРОДУ ПОРТУГАЛИИ КОТОРОЕ ПРИНЯЛО УКРАИНЦЕВ, КАК МАТЬ ДЕТЕЙ СПАСИБА, ОТ СЕРЦА. НАША СТРАНА ВИГНАЛА НАС КАК СОБАК С СТРАНИ. А Португалия много сделала для украинцев.СПАСИБА,СПАСИБА.
показати весь коментар
09.07.2017 19:47 Відповісти
Какая такая ВАША страна выгнала ? вы это о чем возбужденная вы наша ?
показати весь коментар
09.07.2017 19:53 Відповісти
Ігор ,а вас не вигнали в Германию ,ви с доброй жизни там .
показати весь коментар
09.07.2017 20:05 Відповісти
Ну я как этнический немец должен жить как бы на истор. родине ) И вообще я уехал оооочень давно когда в Украине еще было всё Ок. Подчеркну - никто меня не выгонял , друзья знакомые жалели што уезжаю
показати весь коментар
09.07.2017 20:38 Відповісти
Красивый Плевок в рожу нашей власти, не все так гладко в чоколадном королевстве раз люди остаются в Португалии
показати весь коментар
09.07.2017 19:36 Відповісти
Причом Порошенко за три года можна сделать нада спросить воров за 25 летЮ что??? делали., Плевок КРАВЧУКУ,КУЧМЕ, что вигнал з страни народ украини как собак не делали рабочие места ,а воровали .
показати весь коментар
09.07.2017 19:53 Відповісти
Абсолютно с вами согласен, основной поток в Португалию, Испанию и Италию начался в период пришествия Кучмы, так называемая "первая" волна. Многие адаптировались и легализовались в этих странах, приняв местный менталитет и изучив язык. Сейчас же едут в основном на временные заработки..Польша, Литва, Чехия...
показати весь коментар
09.07.2017 20:00 Відповісти
много уехало при Юще и Воне в Португалию, знаю по соседям....... кем был тогда дон Пэдро напомнить?
показати весь коментар
09.07.2017 20:06 Відповісти
а я не назвал Порошенко конкретно, я назвал власть это раз, а второе с 1998 Порошенко так или иначе во власти, так что и его есть заслуга в эмиграции украинцев в поисках лучшей доли
показати весь коментар
09.07.2017 20:03 Відповісти
за 3 года можно построить завод ( средний) за 1, 5 -2 года перевести ТЭЦ с антрацита на газовую группу, за 3 года можно посадить хоть одного ворюгу, за 3 года можно построить Лджи терминал( Литва) , за 3 года можно из пенсии в 100 баксов сделать пенсию 30 баксов, за 3 года можно в 7 раз поднять тарифы, за 3 года можно стырить технологичекую нефть с нефтепровода........
показати весь коментар
09.07.2017 20:18 Відповісти
Роман дорогой Порошенка как человека никто в то время и не слишал. А КУЧМА И КРАВЧУК и правительство ихнее не делали рабочие места, а продавали государственное за копеечки и грабили страну ,а народ убегак куда видел.А зятько Кучми милионер за какие шиши .
показати весь коментар
09.07.2017 20:12 Відповісти
согласен, садить надо начиная с Кучмы, но и Порошенко не горбом заработал заводы и пароходы , рыло достаточно в пуху
показати весь коментар
09.07.2017 20:21 Відповісти
Дорогой Роман извените, я вам хочу сказать такое ,ви прави нет сомнений .Но, одно но виновати ми, сами украинци бо 25 лет, ми вибираем на виборах тех самих воров в законе без изменения . Вибираем за гречку, деньги и продаемся.......... от нашая ошибка!!!!!!!!!. А ети вори на емоциях и бедности народа ,еще больше их обманивают врут, а народ верит . Народ должен неспукусутися на мелочи и обединится и тогда ми переможни.
показати весь коментар
09.07.2017 20:47 Відповісти
Да,а Українська "влада" навідь не спромоглася друкувати газету на Українській мові. Все вклинювались у російськомовні видання.
показати весь коментар
09.07.2017 20:59 Відповісти
та вона ж така своя -Майданна..., її ж нам не кАцапи вибирали )
показати весь коментар
09.07.2017 22:26 Відповісти
Гутерреш тактично промовчав як Євросоюз "сношав" Португалію за цю легалізацію,але Португальці які самі є емігрантами по всій Європі і Канаді і не тільки сказали "ми як країна емігрантів будемо допомагать іншим емігрантам".
показати весь коментар
09.07.2017 22:59 Відповісти
Просто спасибо Португалии. Без лишних слов.
показати весь коментар
10.07.2017 01:29 Відповісти