Діалог із Росією потрібен, проте діалог не означає слабкість, - Столтенберг

НАТО має вести політичний діалог із Росією.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг в ефірі "112 Україна"."Підхід НАТО щодо Москви, щодо Росії полягає в тому, що ми називаємо "двостороннім підходом": це, перш за все, міцний захист, колективний захист, який заслуговує на довіру, але водночас політичний діалог. Тому що Росія - це наш сусід, і вона нікуди не зникне. І тому важливо говорити з Росією, особливо в умовах, коли напруженість зростає. Важливо говорити на такі теми, як Мінські домовленості, їх виконання. Це те, що ми називаємо "політичним діалогом", - сказав він.
"Є значна військова активність, навчання, які проводять уздовж наших кордонів. НАТО попереджає, що хоче уникнути будь-яких інцидентів, які можуть привести до того, що ситуація вийде з-під контролю і створить небезпечні ситуації. Все це вимагає діалогу з Росією, проте діалог не означає слабкість. Для нас це знак сили, за допомогою якої ми говоримо із сусідом", - додав генсек НАТО.
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги" - команандир УПА Василь Кук.
[Зображення недоступне]