6242 відвідувача онлайн
2 485 28

Діалог із Росією потрібен, проте діалог не означає слабкість, - Столтенберг

столтенберг

НАТО має вести політичний діалог із Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг в ефірі "112 Україна".

"Підхід НАТО щодо Москви, щодо Росії полягає в тому, що ми називаємо "двостороннім підходом": це, перш за все, міцний захист, колективний захист, який заслуговує на довіру, але водночас політичний діалог. Тому що Росія - це наш сусід, і вона нікуди не зникне. І тому важливо говорити з Росією, особливо в умовах, коли напруженість зростає. Важливо говорити на такі теми, як Мінські домовленості, їх виконання. Це те, що ми називаємо "політичним діалогом", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зусилля щодо підтримки діалогу з Росією не дають бажаного результату, - голова Військового комітету НАТО Павел

"Є значна військова активність, навчання, які проводять уздовж наших кордонів. НАТО попереджає, що хоче уникнути будь-яких інцидентів, які можуть привести до того, що ситуація вийде з-під контролю і створить небезпечні ситуації. Все це вимагає діалогу з Росією, проте діалог не означає слабкість. Для нас це знак сили, за допомогою якої ми говоримо із сусідом", - додав генсек НАТО.
Топ коментарі
+5
Россия должна быть уничтожена и поделена на десяток небольших государств.. а потом можно вести диалоги
показати весь коментар
10.07.2017 23:04 Відповісти
+5
Эх...Вспоминается старый добрый Рейган.Это империя зла.И действия соответствующие.Но таких сечас временно не делают.
показати весь коментар
10.07.2017 23:05 Відповісти
+5
Рецепт диалога с рашкой от бандеровца.
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги" - команандир УПА Василь Кук.

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.07.2017 23:13 Відповісти

Завантаження...