9441 відвідувач онлайн
4 748 13

Під час пожежі в лондонській висотці перебували 350 людей, - поліція

пожар лондон

У лондонському багатоповерховому будинку Grenfell Tower під час пожежі мали бути 350 осіб. Із них вижили близько 255.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомляє поліція Лондона.
Капітан поліції Стюарт Кунда на брифінгу заявив, що правоохоронці працюють над тим, щоб встановити точну кількість загиблих. Він назвав цю ніч такою, що "змінила життя багатьох назавжди".
Також він спростував заяви мешканців, що загиблих може бути набагато більше, ніж 80.
У ту ніч 14 мешканців не було вдома, хоча за повідомленнями, мали бути там. На зараз упізнано лише 32 тіла.
Як повідомляли раніше, швидкому поширенню вогню під час пожежі в житловій висотці Grenfell Tower у Лондоні, в якій загинули 79 осіб, сприяв незвичайний дизайн будівлі.
Джерело:  По материалам ВВС
Топ коментарі
+7
Жахлива трагедія. Мої співчуття.
показати весь коментар
11.07.2017 07:35 Відповісти
+2
А він тут хіба доречний? Лише шкодить Україні.
показати весь коментар
11.07.2017 07:49 Відповісти
+1
У нас переселили до гуртожитку з аварійного будинку. Теж надали інше житло.
показати весь коментар
11.07.2017 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жахлива трагедія. Мої співчуття.
показати весь коментар
11.07.2017 07:35 Відповісти
Упаси, Боже! Амінь!
показати весь коментар
11.07.2017 09:26 Відповісти
хочу виразити свою "крайнюглибокостурбованозанепокоєність"...
показати весь коментар
11.07.2017 07:41 Відповісти
Чим?
показати весь коментар
11.07.2017 07:45 Відповісти
сарказмом.
показати весь коментар
11.07.2017 07:47 Відповісти
А він тут хіба доречний? Лише шкодить Україні.
показати весь коментар
11.07.2017 07:49 Відповісти
Коли ти, чучало городнє, будеш горіть, то я теж тобі висловлю таку ж стурбованість
показати весь коментар
11.07.2017 09:31 Відповісти
в нас кожний день гинуть кращі з кращих .що чуємо у відповідь??
Тому око за око і зуб за зуб...
показати весь коментар
11.07.2017 12:30 Відповісти
Людям надали інше житло.... УВАГА!... за декілька тижднів!!! Не років!!!Не місяців!!! ТИЖДНІВ!!! ОСЬ ТАК СПОДІВАЮСЬ КОЛИСЬ І В УКРАЇНІ БУДЕ ПРАЦЮВАТЬ ДЕРЖАВА!!!
показати весь коментар
11.07.2017 08:15 Відповісти
У нас переселили до гуртожитку з аварійного будинку. Теж надали інше житло.
показати весь коментар
11.07.2017 08:46 Відповісти
Там людей стільки заживо згоріло, а ти, шкура, про тепле місце. І взагалі, треба мову вести про пожежну безпеку у висотних будівлях.
показати весь коментар
11.07.2017 09:30 Відповісти
"Дешевое жилье для бедных" и цена такой идеологии строительства. Точно так же "строят" массово и в России, такого же пошиба "жилье" начали строить в Киеве. В Азии, особенно в бедных странах, строят еще "проще", и таких и подобных трагедий с жертвами вагон и маленькая тележка, только об этом у нас не пишут - далеко и не волнует.
показати весь коментар
11.07.2017 09:35 Відповісти