5314 відвідувачів онлайн
3 645 35

Законопроект проти російських артистів-порушників зареєстровано в Раді - Кириленко

Зміни в закон "Про гастрольні заходи в Україні" щодо запрошення артистів з Російської Федерації вже зареєстровані в парламенті.

Як передає Цензор.НЕТ, про це віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко написав у Twitter.

Спільний законопроект проти російських гастролерів-порушників, про який ми говорили,щойно зареєстровано у ВР від депутатів 4-х фракцій #6682
- В'ячеслав Кириленко (@KyrylenkoVyach) 11 липня 2017 р.

"Спільний законопроект проти российских гастролерів-порушників, про який ми говорили, щойно зареєстровано у ВР", - написав він.
Він зазначив, що законопроект № 6682 зареєстрували представники чотирьох фракцій: Олег Медуниця ("Народний фронт"), Ігор Артюшенко (БПП), Сергій Рудик (БПП), Ірина Подоляк ("Самопоміч"), Олександр Опанасенко ("Самопоміч") і Василь Амельченко (Радикальна партія).
Йдеться про законопроект зі змінами до закону "Про гастрольні заходи в Україні", в якому запропоновано окрему статтю "Особливості організації і проведення гастрольних заходів з участю громадян з країни-агресора".

"Якщо організатор з якихось причин не бачить свого дійства без росіян, він повинен повідомити СБУ про російських виконавців, яких планує запросити. Не менш ніж за 30 днів до виступу. Пам'ятаючи про "Перелік осіб, що створюють загрозу нацбезпеці", і норми "Закону про правовий режим на тимчасово окупованій території України", - зазначив він.
Топ коментарі
+6
А українських гнид,що співають для окупанта-вбивці?!
показати весь коментар
11.07.2017 17:08 Відповісти
+4
Законопроект против российских артистов-нарушителей зарегистрирован в Раде, - Кириленко - Цензор.НЕТ 4501
показати весь коментар
11.07.2017 17:43 Відповісти
+3
Законопроект против российских артистов-нарушителей зарегистрирован в Раде - Кириленко - Цензор.НЕТ 2100
показати весь коментар
11.07.2017 17:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А українських гнид,що співають для окупанта-вбивці?!
показати весь коментар
11.07.2017 17:08 Відповісти
Да,неправильный законопроект.Должно быть там написано,что все артисты РФ нах из Украины,кроме тех,кто публично осудил путинскую агрессию. И всем артистам Украины, кто регулярно шастает в РФ с 2014 года всеобщее презрение, фууууу и запрет на концерты в Украине до конца войны минимум.
показати весь коментар
11.07.2017 17:25 Відповісти
Начхати їм на "всеобщее презрение".Тільки заборона концертної діяльності на 10 років.
показати весь коментар
11.07.2017 17:57 Відповісти
на 12
показати весь коментар
11.07.2017 20:18 Відповісти
на завжди - в зрадників немає Батьківщини
показати весь коментар
11.07.2017 18:32 Відповісти
Як , що до законопроектів "Про окуповані території" , або про "розірвання безвізу з РФ" ?!
Знову народ на манівці розводять ?!
показати весь коментар
11.07.2017 17:09 Відповісти
надо поднять волну народного гнева - начинаем отсюда...?
показати весь коментар
11.07.2017 17:25 Відповісти
Ну не з "вЫтЫранив" же...
показати весь коментар
11.07.2017 17:29 Відповісти
та так прямо с этого места и начнём - товарисч сверху так и предлагает...
показати весь коментар
11.07.2017 17:33 Відповісти
То вітряк. Ще й відімкнений.
показати весь коментар
11.07.2017 17:35 Відповісти
а была такая надеждаКрупская...\какая жаль...\)
показати весь коментар
11.07.2017 17:42 Відповісти
Ще й партія була...наркотиків!
показати весь коментар
11.07.2017 17:45 Відповісти
Найперше, найважливіше завдання України - усіляко та швидко розривати громадські та культурні з'вязки з Кацапстаном. Це едина стратегія - коли наступні покоління українців будуть змалку апріорі дивитися на росіян як на лайно.ніякий "руський мір" нам не загрожуватиме.
показати весь коментар
11.07.2017 17:10 Відповісти
Законопроект против российских артистов-нарушителей зарегистрирован в Раде, - Кириленко - Цензор.НЕТ 4501
показати весь коментар
11.07.2017 17:43 Відповісти
Оголосіть весь список! Бажаючих впевнитися, що в ньому абсолютно все поголів'я кацапні і підкацапників-запроданців, ну прооооосто безліч!!!
показати весь коментар
11.07.2017 17:13 Відповісти
Законопроект против российских артистов-нарушителей зарегистрирован в Раде - Кириленко - Цензор.НЕТ 2100
показати весь коментар
11.07.2017 17:14 Відповісти
жаль, что галеры отменили
показати весь коментар
11.07.2017 17:19 Відповісти
Пізно ти всрався, Кириленко.
показати весь коментар
11.07.2017 17:19 Відповісти
ты уж пойми - ему такой Ждун достался...
показати весь коментар
11.07.2017 17:26 Відповісти
Нам. У його лиці.
показати весь коментар
11.07.2017 17:28 Відповісти
не согласен с тобой...
вот бери пример с клавиатурных петриётов - купили Ждуна Безвиза хорошего, всё получилось...)
купили Ждуна Ассоциации с ЕС хоророшего - всё получилось...)
теперь понятно что нужен обязательно хороший Ждун...?)
показати весь коментар
11.07.2017 17:40 Відповісти
Ні. Поки не в'їхав.
показати весь коментар
11.07.2017 17:43 Відповісти
значит я куплю тогда хорошего Ждуна...)
показати весь коментар
11.07.2017 17:52 Відповісти
Не продешеви)).Ждун ждуну разница.
показати весь коментар
11.07.2017 18:03 Відповісти
тут скупиться не нужно...)
если что - петриёты помогут...
показати весь коментар
11.07.2017 18:27 Відповісти
У вас какая-то тяга к ненастоящему."Патриёты" не мають нічого спільного з патріотами.
показати весь коментар
11.07.2017 18:49 Відповісти
у меня никакой тяги нет, правильно написал - клавиатурные петриёты никакого отношения не имеют ни к чему - кроме клавы...
показати весь коментар
11.07.2017 18:51 Відповісти
Ну,знаете ли,клавами интересуются в основном поребриковые авантюристы.))
показати весь коментар
11.07.2017 19:20 Відповісти
хорошо ты опустил этих клавишных петриётов - лучше и не скажешь...
показати весь коментар
11.07.2017 19:26 Відповісти
Сейчас из-за поребрика начнутся сольные выступления этих мудаков-гастролеров.
показати весь коментар
11.07.2017 17:20 Відповісти
Опять бредовые законы.Какое имеет значение кто нарушил закон Украины артист,тракторист или доярка.
показати весь коментар
11.07.2017 17:43 Відповісти
не пройшло і 3 років...

а якби ці мокши не відвідували крим впродовж останніх 3 років, то нехай би співали в нас?
показати весь коментар
11.07.2017 18:29 Відповісти
заборонити всім, окрім тих хто підтримав Україну- Макаревич, Шевчук, Гребенщиков
показати весь коментар
11.07.2017 18:37 Відповісти
я б нікому не забороняв хочеш виступати плати таку суму що тобі незахочется ніколи гастролювати наприклад 5 млн$
показати весь коментар
11.07.2017 20:26 Відповісти
Який ще у сраку законопроект їм потрібен, щоб закрити кордон для кацапських блазнів?
показати весь коментар
12.07.2017 10:24 Відповісти