12263 відвідувача онлайн

Російського військового радника Афанасова ліквідовано в Сирії

сирия

Російський військовий радник капітан Микола Афанасов загинув у Сирії внаслідок мінометного обстрілу.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Микола Афанасов був у Сирійській Арабській Республіці у складі апарату російських військових радників, виконуючи завдання навчання особового складу підрозділів сирійських сухопутних військ", - повідомили в Міноборони РФ.
Радник загинув у провінції Хама внаслідок раптового мінометного обстрілу містечка сирійських урядових військ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Виявлено позиції російських ракетних комплексів Іскандер-М у Сирії. ФОТО

Нагадуємо, російські військові воюють у Сирії з 30 вересня 2015 року. За цей час офіційно повідомляли про 32 загиблих військовослужбовців армії РФ.
Топ коментарі
+75
Российский военный советник Афанасов ликвидирован в Сирии - Цензор.НЕТ 9286
показати весь коментар
11.07.2017 23:49 Відповісти
+63
У кого есть лишний баян?
показати весь коментар
11.07.2017 23:45 Відповісти
+52
Николай Афанасов обыкновенный расейский турист, а не военный! В Сирию поехал в гости к друзьям!
Российский военный советник Афанасов ликвидирован в Сирии - Цензор.НЕТ 2082
показати весь коментар
11.07.2017 23:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Российский военный советник Афанасов ликвидирован в Сирии - Цензор.НЕТ 3684
показати весь коментар
12.07.2017 06:05 Відповісти
КРЕДИТЫ ПОГАСИЛ.ВОТ РАДОСТИ ЕГО ЖЕНЕ (ВДОВЕ)-ТО !МОЖНО СНОВА ЗАМУЖ,КАК БОГАТАЯ НЕВЕСТА....
показати весь коментар
12.07.2017 07:03 Відповісти
будет у Ашотика арбузами на базаре торговать...
ну,и...само собой...
показати весь коментар
12.07.2017 09:54 Відповісти
Это все коварные проделки сирийского Правого сектора.
показати весь коментар
12.07.2017 07:06 Відповісти
Поднявший меч от меча и погибнет!Плохо видать попы кремлевского сатаната "РПЦ МП" ему довели эти золотые слова Спасителя.
показати весь коментар
12.07.2017 07:14 Відповісти
Горе то какое!
Прощай Дорогой Друг!
Сирийские ишаки тебя не забудут!!!
Гы гы гы!
показати весь коментар
12.07.2017 07:27 Відповісти
Российский военный советник Афанасов ликвидирован в Сирии - Цензор.НЕТ 7897
показати весь коментар
12.07.2017 07:29 Відповісти
поховали москаля край дороги...
показати весь коментар
12.07.2017 08:14 Відповісти
Да как они посмели ???! Да это же нож в спину!!!! Мы отомстим !! запретим американские помидоры и накроем Сирию салютом с яхты Сечина !
показати весь коментар
12.07.2017 07:33 Відповісти
А нам то что с этого?? Сдох Максим - и фуй с ним! СпидИНФО какое-то, мля..
показати весь коментар
12.07.2017 07:41 Відповісти
Не скажи брат,не скажи... Мелочь конечно.Лучше бы,конечно,пару сотен "ихтамнетов".Или хотя бы десятков... Но так приятно с самого утра получить заряд хорошего настроения .
показати весь коментар
12.07.2017 07:57 Відповісти
Российский военный советник Афанасов ликвидирован в Сирии - Цензор.НЕТ 3225
показати весь коментар
12.07.2017 08:14 Відповісти
Тема із циклу "русскіє баби ещьо нарожают".. )))
показати весь коментар
12.07.2017 08:25 Відповісти
Какая досада, - здох за Асада))))))))))
показати весь коментар
12.07.2017 08:53 Відповісти
Не подходящий климат для шакалов-нарассиян в Сирии и Украине.
показати весь коментар
12.07.2017 08:59 Відповісти
-1
показати весь коментар
12.07.2017 09:06 Відповісти
Чекаємо чергового арешту АТОшника...
показати весь коментар
12.07.2017 10:50 Відповісти
жаль что только один козломордый копыта откинул....пусть дохнут стадами....
показати весь коментар
12.07.2017 10:51 Відповісти
Яке ще "погиб"? Знищений,ліквідований,помножений на нуль,замочений,зашкварений ,ще б свічечку тут поставили
показати весь коментар
12.07.2017 13:45 Відповісти
Яке ще "погиб"? Знищений,ліквідований,помножений на нуль,замочений,зашкварений ,ще б свічечку тут поставили
показати весь коментар
12.07.2017 13:46 Відповісти
Я РАД
показати весь коментар
12.07.2017 16:09 Відповісти
Ну шо тут скажешь? Сдохнуть за помощь очередному брадскаму народу - святая мечта каждого маскавитскаго *****. Ну а безутешная, но уже теперь не бедная вдова найдет утеху между ног вазгена -ашота. Так,что земля падле стекловатой.
показати весь коментар
16.07.2017 18:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2