9914 відвідувачів онлайн
7 113 19

Поліцейські дільниці європейського зразка з'являться в трьох областях, - Князєв

князев

Міжнародні партнери України запропонували створити 20 поліцейських дільниць за європейським зразком.

Про це повідомив глава Нацполіції України Сергій Князєв в інтерв'ю Цензор.НЕТ.
Він нагадав, що модель відділень міліції була універсальною для всієї правоохоронної системи Радянського Союзу, а самі відділення залишали бажати кращого.
"На думку європейців, навіть службове приміщення впливає на працездатність співробітника. Тому зараз ми спільно плануємо створити відділення поліції, які будуть оснащені сучасними комп'ютерними системами, в них буде проведена повна реконструкція. Кожне відділення в рамках проекту також отримає додаткові автомобілі", - сказав Князєв .
Він уточнив, що 20 оновлених відділень будуть створені в Київській, Харківській і Львівській областях як у регіонах з найбільш напруженою оперативною обстановкою.

Князєв зазначив, що старт проекту можна очікувати вже цієї осені.
"Було первинне домашнє завдання. Потрібно було відібрати підрозділи, порахувати кошторис, подивитися штатний розклад, для себе вирішити, де набирати додатково людей, а де навпаки потрібно переглянути функціонал і скоротити. Ми своє домашнє завдання виконали. Зараз чекаємо технічне узгодження. Сподіваємося восени почати", - повідомив глава Нацполіції.
Повний текст інтерв'ю із Сергієм Князєвим читайте тут.
Топ коментарі
+5
Участки может и буду европейского образца (если не врет как всегда) но мусора будут старые!! Добавь в бочку меда ведро дерьма получишь бочку дерьма.
показати весь коментар
13.07.2017 15:09 Відповісти
+2
после реформирования полиции Украины по "европейским " шаблонам,решили бабло народа тырить и на создании участков...
показати весь коментар
13.07.2017 15:18 Відповісти
+1
выйдет громкий пшик, как в случае с новой полицией.
показати весь коментар
13.07.2017 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а в них менты сидеть будут тоже "европейские"?
показати весь коментар
13.07.2017 15:08 Відповісти
менты там не сидеть а служить будут , это не КПЗ
показати весь коментар
13.07.2017 16:01 Відповісти
Участки может и буду европейского образца (если не врет как всегда) но мусора будут старые!! Добавь в бочку меда ведро дерьма получишь бочку дерьма.
показати весь коментар
13.07.2017 15:09 Відповісти
И это - не так?
показати весь коментар
13.07.2017 15:21 Відповісти
А обезянники?
показати весь коментар
13.07.2017 15:10 Відповісти
...появятся...
показати весь коментар
13.07.2017 15:15 Відповісти
после реформирования полиции Украины по "европейским " шаблонам,решили бабло народа тырить и на создании участков...
показати весь коментар
13.07.2017 15:18 Відповісти
почему русня так любит под американским флагом писать?
показати весь коментар
13.07.2017 16:02 Відповісти
на це запитання кращу відповідь, має дати дочка армянского руснака лаврушкина...
показати весь коментар
13.07.2017 18:41 Відповісти
ты сам за себя не в силах ответить?
показати весь коментар
13.07.2017 19:32 Відповісти
а що за "напруження" у Львівській області? Чи досі сміття заважає та "напружує" громаду?)))
Правильніше було б в Одеській, замість Львівської.
показати весь коментар
13.07.2017 15:23 Відповісти
выйдет громкий пшик, как в случае с новой полицией.
показати весь коментар
13.07.2017 15:24 Відповісти
Всего то надо,подогнать бетономешалку к РОВД,та залить подвал бетоном
показати весь коментар
13.07.2017 15:39 Відповісти
Громадяднину Князеву рекомендую додзвонитися до Святошинського райвідділку м.Києва, а потім *****ти про області.
показати весь коментар
13.07.2017 16:11 Відповісти
это всмысле с большим залом без перегородок и камерой для допросов за зеркальным стеклом ? ***** деньги некуда что ли потратить ?
показати весь коментар
13.07.2017 16:14 Відповісти
Под стекло всех как в Грузии
показати весь коментар
13.07.2017 16:23 Відповісти
показати весь коментар
13.07.2017 17:55 Відповісти
Це я так розумію,що тепер на ціх дільницях "європейского стандарту" хабарі в долларах не братимуть?
показати весь коментар
13.07.2017 22:07 Відповісти
А другие области не заслужили? Что такое, маловато взяток набрали? Князеву на яхту не накопили? - вот и сидите в старых участках...