9256 відвідувачів онлайн

Суд Москви залишив позов Siemens без руху до 21 серпня

siemens

Арбітражний суд Москви залишив позовну заяву німецької компанії Siemens із приводу постачання турбін в анексований Крим без руху до 21 серпня 2017 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Дивіться також: В окупований Крим доставили ще дві турбіни, схожі на Siemens, - Reuters. ФОТОрепортаж

Як повідомляють, позов подано 11 липня 2017 року, відповідачами названо ВАТ "Зовнішньоекономічне об'єднання "Технопромекспорт", ТОВ "Сіменс технології газових турбін" і ТОВ "Зовнішньоекономічне об'єднання "Технопромекспорт".
Представник німецької компанії Вольфрам Трост підтвердив, що позов уже подано.
"Я не можу розповісти вам про суть позову, але ми повідомили вчора, що дві турбіни, які відправили в Тамань, було перевезено в Крим проти нашої волі ... Ми вказали це вчора в заяві, і я можу підтвердити, що цей позов було подано", - сказав він.
Інформаційне агентство Reuters повідомило, що в Крим могли доставити всупереч санкціям Європейського союзу із сусідньої Росії ще дві турбіни виробництва німецької компанії "Siemens".
Як повідомило агентство, в ніч на четвер за київським часом, двоє його репортерів бачили це обладнання в порту в Феодосії.
Незалежних підтверджень того, що ці два циліндричні об'єкти під синіми покривалами, схожі на два доставлені раніше в Севастополь, теж є турбінами німецької компанії, на момент публікації агентство не мало. Але їхні розміри і форма відповідають публічно оприлюдненим зображенням газових турбін компанії Siemens, йдеться в повідомленні.
У середу уряд Німеччини закликав компанію "Siemens AG" швидше і повніше представити пояснення з приводу того, яким чином її газові турбіни, всупереч чинним санкціям Європейського союзу, опинилися в окупованому Росією українському Криму.
У вівторок компанія "Siemens" подала позови до Арбітражного суду Москви через її газові турбіни, які всупереч санкціям незаконно доставили з Росії в Крим. Серед відповідачів є і спільне підприємство німецької компанії в Росії, в якому Siemens має 65% і на заводі якого в Росії побудували згадані турбіни. У компанії також заявили, що будуть змушені обміркувати свої подальші відносини з Росією після справи з турбінами, через яку "повернення до звичного стану справ неможливе".
Представник президента Росії Дмитро Пєсков 10 липня назвав російськими турбіни німецької компанії "Siemens", ввезені з Росії в анексований Крим із порушенням санкцій Європейського союзу. За його словами, на півострові "встановлюють турбіни російського виробництва, зібрані в російських компаніях".
Топ коментарі
+15
Щось мені здається, що у цієї Siemens і власне рило в пушку...
показати весь коментар
13.07.2017 16:34 Відповісти
+12
Самый справедливый в мире суд Москвы оставил без движения

иск самого честного поставщика - "Сименс".
Название процесса - "Два Сапога".
показати весь коментар
13.07.2017 16:35 Відповісти
+6
Воры ночью в ворованом Крыме переврозят ворованные турбины.

Суд Москвы оставил иск Siemens без движения до 21 августа - Цензор.НЕТ 7549
показати весь коментар
13.07.2017 16:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось мені здається, що у цієї Siemens і власне рило в пушку...
показати весь коментар
13.07.2017 16:34 Відповісти
Хех. Они ещё две турбины в Крым поставили. Опять не знали.
показати весь коментар
13.07.2017 16:42 Відповісти
Ага-мастаки дурня клеїти.
показати весь коментар
13.07.2017 16:57 Відповісти
Конечно.Или вы думали что они патриоты Украины?
показати весь коментар
13.07.2017 16:47 Відповісти
они патриоты антироссийских санкций. ты статью то вообще читал?
показати весь коментар
13.07.2017 16:52 Відповісти
Уточню. Они прежде всего патриоты самих себя должны быть. Потому как если не порешают это дело, то вжарят их Штаты по самые немогу штрафными санкциями. Не захотят никаких денег от касабов.
показати весь коментар
13.07.2017 16:56 Відповісти
А "Велика Германія" не вжарить?
показати весь коментар
13.07.2017 16:58 Відповісти
Так і вона теж. Заради бариг імідж втрачати вона не буде. В нас би так робили.
показати весь коментар
13.07.2017 17:00 Відповісти
А хіба з самого початку не ясно було, чим це закінчиться? За ці турбіни ґвалт вже пів-року стоїть-а від Меркель ні чи-чирк...
показати весь коментар
13.07.2017 17:04 Відповісти
Я вважаю, що треба трошки почекати та поспостерігати. До останнього моменту (тобто до перевезення цих турбін до Криму) вони були в правовому полі. Тобто ризики співпраці з кацапами були не конкретні. Тепер все змінилося. Та й Штати вже дали заяву. що спостерігають за цією справою. Думаю ближчим часом події будуть розгортатися в прискореному темпі.
показати весь коментар
13.07.2017 17:14 Відповісти
До 21 серпня вже нічого не буде-який в дупу темп?
показати весь коментар
13.07.2017 17:18 Відповісти
хм... китайцы будут счастливы занять нишу немецкого сименса. думаешь об этом никто не думал? )
показати весь коментар
13.07.2017 19:37 Відповісти
Нахер США псувати відносини з німецьким бізнесом заради якоїсь жалюгідної та злиденної України? Тільки дурники вірять у якесь сакральне значення України для США та решти світу. США давали гарантії по Будапештському меморандуму, результат ми усі знаємо.
показати весь коментар
13.07.2017 17:24 Відповісти
По перше Україна далеко не жалюгідна і не безпорадна. Більш нужденним країнам Штати допомагали і допомагають. По-друге ти сам навіть згадав Будапештський меморандум. Заради хоча б нього Штати будуть рашці рвати дупу на німецькі хрести. Заради свого міжнародного іміджу. По-третє - результати ми бачимо і бачимо що робиться для того, щоб агресора привести до тями. Санкції працюють. Згідно меморандуму Штати гарантували цілісність території України. В ньому не прописувалося яким чином це буде досягатись, в якій спосіб та за який час. Так шо не треба базікати. Цікаве тільки починається. Відносно Німеччини - вона буде дотримуватися санкцій може не заради України, але заради себе. Свого реноме. Щоб довести іншим країнам, що вони рахуються з основними засадами міжнародного права. Бо якщо цього не зробити сама вже Європа та й увесь світ може скотитися до третьої світової. А це нікому непотрібно. В наш час для досягнення геополітичної мети використовують економічні війни, та наукові війни технологій.
показати весь коментар
13.07.2017 22:16 Відповісти
"должны быть" кто сказал что должны быть? вообще речь идет о сворачивании бизнеса на россии.... санкции есть санкции...
показати весь коментар
13.07.2017 19:35 Відповісти
"правительство Германии призвало компанию Siemens AG".
Ты статью читал? Их правительство Германии прижало. И то, формально. Суд в москве, хер им что будет, зато формальности соблюдены. Может через годик-два в другой суд подадут.
показати весь коментар
13.07.2017 17:16 Відповісти
Здесь на цезоре біла статья, что Штаты пристально следят за развитием событий по данному делу.
показати весь коментар
13.07.2017 22:21 Відповісти
Я завжди думаю. Звичка така.
показати весь коментар
13.07.2017 16:56 Відповісти
Концерн Siemensна с 1933 по 1945 гг. заводах и фабриках компании широко использовался подневольный труд заключённых https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%8C концлагерей , военнопленных, узников https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%82%D1%82%D0%BE_%D0%B2_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%B4_%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B9_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%8B гетто и «https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B1%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8B остарбайтеров ». По данным самой компании, к осени https://ru.wikipedia.org/wiki/1944_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1944 года на «Сименсе» было 50 тысяч подневольных рабочих - примерно пятая часть всего персонала. Так, на фабрике в Равенсбрюке, где производилось оборудование связи, работало более 2000 женщин - заключённых концлагеря https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B1%D1%80%D1%8E%D0%BA_(%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%8C) Равенсбрюк . Компания Siemens Schuckertwerke AG также владела фабрикой в концлагере https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%91%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BA_(%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%8C)&action=edit&redlink=1 Бобрек - одном из приблизительно сорока лагерей концентрационного лагеря «https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BC_(%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%8C)#.D0.90.D1.83.D1.88.D0.B2.D0.B8.D1.86_3 Аушвиц-3 », входившего в структуру концлагерного комплекса, известного под общим названием «https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BC_(%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%8C) Освенцим ».

БОЙКОТ ПРОДУКЦИИ Siemens В УКРАИНЕ!
показати весь коментар
13.07.2017 16:35 Відповісти
ну подумаеш... а Хуго Босс шил форму для нацистских войск. Выплатил после войны штраф 50 000 марок, а заработал во много раз больше.
показати весь коментар
13.07.2017 16:40 Відповісти
краще нехай Електрон відсудить собі Сіменс )))
показати весь коментар
13.07.2017 16:47 Відповісти
с какого это перепугу байкот?
сименс собирается сворачивать сотрудничество с парашей, а ты говоришь байкот.
показати весь коментар
13.07.2017 16:53 Відповісти
Самый справедливый в мире суд Москвы оставил без движения

иск самого честного поставщика - "Сименс".
Название процесса - "Два Сапога".
показати весь коментар
13.07.2017 16:35 Відповісти
это "мышиная возня" SIEMENS...
показати весь коментар
13.07.2017 16:35 Відповісти
только санкции.. дополнительные сильные санкции могут помочь Рашке
показати весь коментар
13.07.2017 16:37 Відповісти
ща туда отвезут надувнеые а те привезут обратно.
и будут кговрить что сименс ******* а руские самые святые
показати весь коментар
13.07.2017 16:37 Відповісти
Сименс бы еще в Спортлото пожаловалась...
показати весь коментар
13.07.2017 16:38 Відповісти
Воры ночью в ворованом Крыме переврозят ворованные турбины.

Суд Москвы оставил иск Siemens без движения до 21 августа - Цензор.НЕТ 7549
показати весь коментар
13.07.2017 16:39 Відповісти
Они даже свет повыключали на тех улицах, по которым ехали машины с турбинами.

Темнота - друг воров. Когда машины проехали - свет обратно включили.
показати весь коментар
13.07.2017 16:48 Відповісти
Правила перевозок негабаритных грузов почитайте!
показати весь коментар
13.07.2017 16:59 Відповісти
Неужели там написано, что нужно выключать уличное освещение?
показати весь коментар
13.07.2017 17:01 Відповісти
Именно так и сказано. Во избежании обрывов и замыканий электросети!
показати весь коментар
13.07.2017 17:05 Відповісти
Так может проще было днем провезти? В Феодосии не такое уж движение, чтобы ему сильно помешали. И виднее куда ехать. И свет отключать не нужно.
показати весь коментар
13.07.2017 17:08 Відповісти
Отключают не свет, а обесточивают сеть, на всем пути следовании. Ночью везут, чтобы проще было пересекаемое движение перекрывать.
показати весь коментар
13.07.2017 17:31 Відповісти
Рашка коряво пытается прикрыть жопу сименсу!!
показати весь коментар
13.07.2017 16:41 Відповісти
"Без движения" должно быть аргументировано судом какими-то обнаруженными в иске недостатками.
Истцу дается время на исправление этих недостатков.

В реальности может быть совсем другое - российмскому "суду" надо посоветоватся с хозяином.
показати весь коментар
13.07.2017 16:47 Відповісти
Ублюдочньіе тирольские #бни...
показати весь коментар
13.07.2017 16:47 Відповісти
Тянут время чтоб успели установить турбины.
показати весь коментар
13.07.2017 16:50 Відповісти
Суд Москвы оставил иск Siemens без движения до 21 августа - Цензор.НЕТ 1059
показати весь коментар
13.07.2017 17:00 Відповісти
я знову ж, в 1534-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!!
показати весь коментар
13.07.2017 17:35 Відповісти
******** - хотели нагреть руки на несчастье Украины! у немцев тоже рыло в пуху!
показати весь коментар
13.07.2017 19:24 Відповісти
Siemens нужно наказать очень жестко и показательно.
Немцы очень сильно коррумпированы сранной бензоколонкой.
одна позорная плять Шрёдер чего стоит, его бывший заместитель Штайнмайер также, будучи министром иностранных дел, сильно подмахивал рашистам.
а уж пляски вокруг рашистского Северного потока 2 чего стоят.
Siemens наказать очень жестко и показательно, чтобы другим беспринципным алчным курвам неповадно было!
показати весь коментар
14.07.2017 12:39 Відповісти
СІМЕНС з Німечиною створили іллюзію поновлення права, захисту і т.д., бо рашадержава турбінки СІМЕНСА загнала в Крим, і СІМЕНС звертається не до міжнародного суду і т.д. за того, можливо, що навмисно прописали в договорі щодо турбіночек підсудність в раші, а не в Німеченні і т.д., а тому зверення до едржавного суду раші є судом з контрагентом по договору за чого висновок - СІМЕНС є спонсором рашистського тероризму чи не є якось ...?
показати весь коментар
28.07.2017 16:21 Відповісти