9239 відвідувачів онлайн

Безвіз України з ЄС став можливий завдяки "напористості" Президента Порошенка, - Меркель

меркель порошенко

Канцлер ФРН Ангела Меркель під час щорічного прийому представників дипломатичного корпусу в замку Мезеберг заявила, що без "напористості" українського президента Петра Порошенка скасування віз для українців навряд чи стало б можливим.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Твіттері написав посол України в Німеччині Андрій Мельник.
Цитуючи виступ Меркель, посол зазначив: "Канцлер Ангела Меркель підкреслила, що якби не особиста "напористість" Президента Порошенка, введення безвізу навряд чи було можливим".
Посол зазначив, що Федеральний канцлер Ангела Меркель підтвердила готовність Німеччини і надалі "робити вирішальний внесок у пошук миру на Сході України".
Своєю чергою посол Мельник заявив, що він особисто подякував канцлеру за скасування віз для українців.
Нагадаємо, з опівночі 11 червня 2017 всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, можуть відвідувати без віз 30 країн Європи: всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію. Українці можуть перебувати там до 90 днів упродовж кожних 180 днів.
Топ коментарі
+17
Знову "зрада"? . Ану іуди одинадцятирубльові - фас !
показати весь коментар
13.07.2017 22:19 Відповісти
+16
Он бы так на ворьё Украинское напирал ...
показати весь коментар
13.07.2017 22:18 Відповісти
+15
нормально все сделал.
показати весь коментар
13.07.2017 22:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
народ разный , в Донецке тоже наш народ а вышло не очень, а ещё старухи бывают мерзкие и преступники
показати весь коментар
13.07.2017 22:48 Відповісти
Петя конечно лучшее из того, что до него было, но в воюющей стране он не тянет он на главнокомандующего, лучше бы он кондитеркой занимался - там с него было бы толку больше.
показати весь коментар
13.07.2017 22:54 Відповісти
Розкажи це хлопцям з іловайського "зеленого коридора", кіборгам ДАПа, хлопцям з дебальцевського "неказана", хлопцям з 32-го блокпосту, іншим, підставленим геншабом...
показати весь коментар
13.07.2017 23:01 Відповісти
а що хлопці за бабуЙулю?
показати весь коментар
13.07.2017 23:47 Відповісти
Та я про те ж. "Президент миру" в воюючій країні - це нонсенс. Хоча якщо взяти юща, чучму і кравчука, не кажучи вже про янувоча, то порошенко - не самий гірший президент.
показати весь коментар
14.07.2017 00:00 Відповісти
старая история - народец херовый попался...
показати весь коментар
13.07.2017 22:44 Відповісти
https://twitter.com/Spacitipamagite Читай, страдай‏ @Spacitipamagite https://twitter.com/Spacitipamagite/status/885480157980626944 7 ч.7 часов назад

- Ща мужики, подпишем всё и пойдём отдохнём. А то Лещенко с Найемом говорили, что вы очень устали.
Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель - Цензор.НЕТ 3136
показати весь коментар
13.07.2017 22:44 Відповісти
Миллион гектаров леса горит в Сибири,крысы об Украине блеют.
показати весь коментар
13.07.2017 22:45 Відповісти
Ну и хрен с ними, пускай хоть и полностью сгорит.
показати весь коментар
13.07.2017 22:48 Відповісти
Так ведь четамухохлов это одна из форм проявления хронического рашизма
показати весь коментар
13.07.2017 22:50 Відповісти
Тогда нормально , наперед би і більше
показати весь коментар
13.07.2017 22:59 Відповісти
Ничего москалик до москалика ,https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjV3cqIhofVAhWDbZoKHUFIAh8QqOcBCCAwAA&url=http%3A%2F%2Ftass.ru%2Fsibir-news%2F4410375&usg=AFQjCNH_1ehr5STZEm-9JmZ0KtnQPx2llw Площадь пожаров в Сибири и на Дальнем Востоке за сутки возросла до 34,4 тыс. га
показати весь коментар
13.07.2017 23:00 Відповісти
а мне жалко природу *********... и то что китайцам продано - будет уничтожено...
сволочи бездушные...(
показати весь коментар
14.07.2017 07:34 Відповісти
Що Барига пообіцяв Меркель, за підтримку? Землю? Ліс? Але ми знаємо ціну його діяльності. Барига - українська КАТАСТРОФА. І чим скоріше він піде, тим ця катастрофа буде меньшою, але, нажаль, все одно вже буде.
Дострокові президентські на цю осінь!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
13.07.2017 22:55 Відповісти
Настоящая катастрофа - это та, которая косу отрезала, но старухой с косой так и осталась.
показати весь коментар
13.07.2017 23:16 Відповісти
Катастрофа для України це подібні тобі продажні ідіоти, тому і маємо таку біду.
показати весь коментар
14.07.2017 01:24 Відповісти
"Біда" в тебе в голові, дефективний
показати весь коментар
16.07.2017 22:17 Відповісти
Ти відірвався, жреш "чесно" зароблені карамельки?
показати весь коментар
13.07.2017 23:12 Відповісти
Ні, "Зоряне Сяйво".)
показати весь коментар
13.07.2017 23:16 Відповісти
Очень похоже на неудачный комплимент. Если безвиз был достигнут какой то напористостью, а не благодаря внутренним реформам - то нафиг такой безвиз надо? Вообщем хорошо бы с интервью полностью ознакомиться.
показати весь коментар
13.07.2017 23:00 Відповісти
Тут главное - результат
показати весь коментар
13.07.2017 23:07 Відповісти
Фрау має рацію. Бо вони в Європі були дуже здивовані, що Україна виконала всі їх вимоги. А вони там що тільки не придумували, бо добре знають як наші чиновники "*******" працювати. Згадайте хоч би як народні обранці "приймали" необхідні для безвізу закони, та як скаржились що АП на них бідолах тисне.

Сьогодні закінчився саміт Україна-ЄС, але заключну декларацію не прийняли, бо Німеччина й Франція проти пункту про європейську перспективу України, вони, як бачите, не впевнені, що Україна дійсно хоче стати членом ЄС. Та ще та моська на ймення Нідерланди й собі щось дзявоніла.
показати весь коментар
14.07.2017 01:52 Відповісти
Да ладно, - там был четкий перечень требуемых мероприятий, который выполнила ВСЯ Украина. При чем тут рошен? Шум из ничего - просто пораженко на новый срок собрался. Напомню, что такой продажный говнюк во главе украины полностью устраивает ***** и "европейских партнеров".
показати весь коментар
13.07.2017 23:02 Відповісти
Коалиция выполнила! А кто входит в коалицию?
показати весь коментар
13.07.2017 23:15 Відповісти
А что лично вы выполнили? Подозреваю, чтоб без президента-правительства никто бы и не знал, что надо выполнять.
показати весь коментар
13.07.2017 23:18 Відповісти
Цементирование коррупции тоже.
показати весь коментар
13.07.2017 23:03 Відповісти
В переводе с дипломатического - выклянчил.
показати весь коментар
13.07.2017 23:08 Відповісти
Кацап, завидуй молча.
показати весь коментар
13.07.2017 23:19 Відповісти
Что означает в переводе с дипломатического напористость?
показати весь коментар
13.07.2017 23:09 Відповісти
Що сказала Меркель, ми не чули, а словам холуя Пєці віри нема. Якби не такі порошенки, фірташі, ахметови... то ми вже давно були б в Євросоюзі, не було б ні війни, ні злиднів.
показати весь коментар
13.07.2017 23:10 Відповісти
Так в чем проблемы? Кравчук, Кучма,Ющенко, Янукович - на выбор, кто лучче?
показати весь коментар
13.07.2017 23:21 Відповісти
Конечно. Давно собирались в Европу, янук даже подписывать соглашение поехал, а порошенко ему помешал, ручку поломал гад барыжный.
показати весь коментар
13.07.2017 23:24 Відповісти
Вот не успела Темошенко с Меркель в туалете пообщаться, вот ямеркель такую глупость и говорит!
показати весь коментар
13.07.2017 23:13 Відповісти
Скільки ми будемо терпЕть цього зрадника!!!!!!!!! Геть безвізових бариххх!!!!!
показати весь коментар
13.07.2017 23:18 Відповісти
Постарався петя для своїх дружків олігархів і біля них. Українцям цей безвиз у більшості аж ніяк. Безвіз добре але це не така вже велика подія. Україна не відминила візи для Європи і тут героя нізкого з приводу цього не робили. Є питання значно важливійші. Скільки людей мають можливість фінансову їздити до Європи 10-15% населення???
Відволікають увагу другорядним від головного!
показати весь коментар
13.07.2017 23:30 Відповісти
то что пишут многие есть в статьях на русру, и о непонятном безвизе для украинцев и мечте Порошенко.....Панове, завтра Евро -не будет, но послезавтра все таки наступит. Мелкие неудачи правительства, это и неудачи народа и радоваться этому как то не...
показати весь коментар
13.07.2017 23:33 Відповісти
Благодаря таким,как офшорник страна получила безвиз,который и нах.. никому не нужен,кучу долгов,субсидии,тарифы-"космос",бедность и войну.
показати весь коментар
13.07.2017 23:44 Відповісти
во-во, Азиров с ЛошадьюПунина так же говорят
показати весь коментар
13.07.2017 23:49 Відповісти
спасибо Азаров, иди дальше путину реверансы отплясывай
показати весь коментар
14.07.2017 01:27 Відповісти
Читаю коменти і аж сльози душать, яка ж то страшенна зрада той безвіз(((
Одне втішає цю гірку пилюлю, дружина з дітьми до Болгарії на віпочинок поїзали по біометриці без зайвої бюрократії, не Крим канєшно, але всеж...
показати весь коментар
13.07.2017 23:58 Відповісти
Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель

А мыто думали что это благодаря евро - Майдану
Оказалось что это сговор ... Печально
показати весь коментар
14.07.2017 00:00 Відповісти
просто так его бы не дали, плюс в стране война. они там не знали будет ли Украина через пару месяцев.
показати весь коментар
14.07.2017 01:26 Відповісти
Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель - Цензор.НЕТ 6749
показати весь коментар
14.07.2017 00:18 Відповісти
Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель - Цензор.НЕТ 3410
показати весь коментар
14.07.2017 00:19 Відповісти
Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель - Цензор.НЕТ 666
показати весь коментар
14.07.2017 00:27 Відповісти
В німецькій традиції не зауважувати на прояви природньої фзіології
показати весь коментар
14.07.2017 01:55 Відповісти
Скоріше погляд свідчить про щось інше. Скоріше фрау Меркель знає про цю людину, що назвалась Путіним, набагато більше, ніж ми.
показати весь коментар
14.07.2017 01:59 Відповісти
Почесну грамоту йому, фрау,
і 30%- ну путівку до Бухенвальду.
показати весь коментар
14.07.2017 00:30 Відповісти
Я это с самого начала знал. Он реально много на это работал. Да, коррупция, да, провалы. Но у на его счету 2 перемоги самые крупные за историю Украины-дали отпор рашке(для неё это большая неожиданность), получили безвис и подписали ассоциацию. Мы реально на пути в ЕС.
Это не говоря о таких "мелочах", как сотрудничество с НАТО, которого стало в разы больше или санкции против рф, тоже от части личная заслуга Порошенко
показати весь коментар
14.07.2017 01:26 Відповісти
Молодець, добре вилизав у бариги. Як воно на смак, шоколадне лайно?
показати весь коментар
14.07.2017 02:21 Відповісти
Водки нет, иди домой.
показати весь коментар
14.07.2017 04:04 Відповісти
Кляті агенти путіна щосили намагаються приховати від нас масштаби покращання життя.
показати весь коментар
14.07.2017 02:04 Відповісти
Было за что бороться! Прелупредили о "подозрении" - взял и свалил!
показати весь коментар
14.07.2017 02:10 Відповісти
Порошенко молодець. Дипломат надзвичайно високого рівня. а "зрадофіли" всі тупі. брати москалів.
показати весь коментар
14.07.2017 02:43 Відповісти
Тримай, заслужив.

Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель - Цензор.НЕТ 6031 Зроблено з добірних китайських "какао" бобів
показати весь коментар
14.07.2017 09:20 Відповісти
Ну і тобі теж, "продолжай товаріщ".

Безвиз Украины с ЕС стал возможен благодаря "напористости" президента Порошенко, - Меркель - Цензор.НЕТ 3123
показати весь коментар
14.07.2017 12:10 Відповісти
Навіть для тупорилого порохобота твій відвертий отсос харанту виглядає занадто
показати весь коментар
14.07.2017 22:45 Відповісти
Типовий висер тупого маргінального коммуніста, з комплексом на Ґрунті гомосексуалізму. Фантазуй далі, хворобливий.
показати весь коментар
14.07.2017 23:49 Відповісти
Ти значення хоч половини слів зі своєї методички розумієш?
Чи вам платять лише за калічєства, розуміючи, що від тупорилого бидла нема сенсу чекати качєства
показати весь коментар
15.07.2017 10:16 Відповісти
ух как тролей гэбнявых покосили тут....просто загляденье )))
показати весь коментар
14.07.2017 03:33 Відповісти
Ну так с 2008 года обещал.Напористый.
показати весь коментар
14.07.2017 08:45 Відповісти
Ну звісно, холуй порохатого задєлался пресс-секретарем Меркель.

З таким самим успіхом можна дякувати за безвіз хряку-1
показати весь коментар
14.07.2017 09:22 Відповісти
такі як ти можуть дякувати навіть чортові, або *****, аби не визнавати досягнення президента. Ти ж не можеш визнати що ти ідіот, хоч і розумієш це.
показати весь коментар
14.07.2017 12:11 Відповісти
Я визнаю "досягнення" твого президента... і вимагаю для нього довічне ув'язнення, згідно з законом.
А ти що, сьогодні головний по досягненням?
показати весь коментар
14.07.2017 22:48 Відповісти
Хто ти таке ) щоб щось вимагати ))) вимагатель. Вимагає воно . згідно з законом.
показати весь коментар
14.07.2017 23:50 Відповісти
Бо я на відміну від тебе, раба совкового, вільна людина, і можу вимагати, а не тільки шоколадну дупу вилизувати
показати весь коментар
15.07.2017 10:14 Відповісти
І від кого вимагаєте "довічне ув'язнення"? Від раковини, плити чи холодильника?
показати весь коментар
15.07.2017 10:58 Відповісти
Тобі, довбойобу совковому це не зрозуміти, зайва хромосома не дозволить
показати весь коментар
15.07.2017 20:09 Відповісти
Що, невже в сміттєве відро волаєш свої "вимоги"? Так, мені не зрозуміти сермяжну правду жизні алкашні
показати весь коментар
15.07.2017 20:29 Відповісти
Поки свої проблеми не зрозумієш - їх не здолаєш. Хоча для України це буде як-раз краще
показати весь коментар
17.07.2017 09:41 Відповісти
******* по життю, хто тебе уповноважив про когось робити висновки від імені України?
показати весь коментар
21.07.2017 12:16 Відповісти
Твоє совкове мислення навіть не уявляє, що нєупалнамочєнниє партієй можуть щось вимагати і домагатися. Саме тому ти тихенько сиділо у своїй будці коли неуповноважені українці на Майданя виганяли хряка
показати весь коментар
22.07.2017 21:32 Відповісти
можеш можеш ))) в комментах на цензорі. Вимагай далі ) "вимогатєл".
показати весь коментар
15.07.2017 11:41 Відповісти
Та де завгодно, я ж не працюю на ставку прославляючи досягнення президента
показати весь коментар
15.07.2017 20:11 Відповісти
Контуженных в липецком котле аж плющит...
показати весь коментар
14.07.2017 10:01 Відповісти
Не может быть!
Все знают, что это заслуга великих патриотов Семенченка, Парасюка и Нади!
показати весь коментар
14.07.2017 22:15 Відповісти
Безвиз - это факт, троляки