За фактом поранення нардепа Дейдея розпочато кримінальне провадження за статтею "тероризм", - ГПУ

Сарган зазначила: "Прокуратура Донецької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом отримання поранення народним депутатом України Євгеном Дейдеєм.
Попередньо встановлено, що Євген Дейдей отримав зазначене поранення під час бойових дій, 14 липня 2017 року приблизно о 18.00 годині, в районі промислової зони м. Авдіївка.
Після надання первинної медичної допомоги, з діагнозом осколкові поранення народного депутата направлено до військового шпиталю № 66 м. Покровська.
Кримінальне правопорушення за фактом поранення, попередньо кваліфіковано за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) КК України". Топ коментарі
Или тут на святое покусились?
А ведь официально, у нас не война а АТО, следовательно, каждый случай гибели солдат - это теракт, который необходимо расследовать и открывать по факту уголовное дело.
А вот Дейдей может дать хорошую взятку по результатам расследования.
- Я на колчаковских фронтах ранен! (С).......)))))
Тобто - ГПУ вже завела 50 000 кримінальних проваджень по всім випадкам загибелі , або поранень в "зоні АТО" ?!
Чёт я раньше о таком не слышал...
Семенченко 19 августа 2014 - "От разрыва мины он получил осколочные ранения в бедро и в спину. Самое главное - голова цела!", - написал Геращенко в facebook
У нас ВР это кольцо безопасности для бандитов?
Смотрите продолжение сериалами в сентябре этого года.
https://www.facebook.com/LexyMaryana?fref=ufi&rc=p Маряша Лексі Це повністю постановка!! Щоб Дейдея не могли посадити!! Закликаю брія Оуценко відрядити туди спеціальних військових медиків!!! І перевірити ..Ваажаю що так Лейдея відмивають, відповідально заявляю що ніякого Євгена Дейдея не було поранено , всім хто підпише це або дать наказ відповідатиме!! Клянусь!!! ;
Дейдей А я думала що ти чоловік !! А ти боягуз!! Отаке придумати!!
https://www.facebook.com/LexyMaryana?fref=ufi&rc=p
https://www.facebook.com/LexyMaryana?fref=ufi&rc=p Маряша Лексі Ні я знаю факти я біля Авдіївки пацанів заставляють свідчити що його поранили !!! А це не так ..пацан просто незнає як відмазатись від затримання!! **** боягуз !!
По банде пархатого кондитера и кулявлоба - огонь.
Ще раз кажу ви відповідатимете як соучасники брехні не дай Бог якщо з пацанами щось станеться!!
P.s. Он вроде бы выглядит по умнее Парасюка, не будет по тупому палиться, как то тот с повязками на разных руках)
Возможно просто пошел на мины.
Слабый человек.
Интересно, как это снайпер попал этому ублюдку в окопе в ногу ?
Как воровать - так все здоровы и пахать на них можно.
Как минимальная опасность - все присмерти 😂😂😂
Когда только-только "запахло жаренным" для этого нардепы,он спрятался в одну из одесских больниц.
Договорячок,как и с психопатом пашинским,спустить техесенько в никуда.