3655 відвідувачів онлайн

Кольченко домагається зустрічі з українським консулом, - адвокат

сенцов кольченко

Ув'язнений у Росії кримчанин Олександр Кольченко домагається зустрічі з українським консулом, незважаючи на відмови російської сторони.

Про це повідомила адвокат Кольченка Світлана Сидоркіна, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Він неодноразово подавав заяви, йому відмовляли на підставі того, що він є громадянином Російської Федерації. Він хоче з'ясувати питання про можливість його обміну, чи обговорюється це питання і що робить консул у цьому контексті", - пояснила адвокат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Лутковська про політв'язнів у РФ: "Найскладніше питання - це Олександр Кольченко та Олег Сенцов"

Вона повідомила, що скарг на умови утримання в Кольченка немає. Він також не скаржиться на ставлення адміністрації колонії та інших ув'язнених.
"Саша нудьгує і дуже хотів би побачити когось зі своїх знайомих. Мама до нього на побачення приїжджає, може бачитися з адвокатами. Він уже закінчив навчання за фахом, і з вересня там починають нові курси, хоче піти ще спеціальність отримати. Читає книги, по можливості повідомлення ЗМІ, але в основному інформація йде від телебачення", - розповіла Сидоркіна.

Нагадуємо, 25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд Росії засудив Олега Сенцова, українського кінорежисера із Сімферополя, до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за звинуваченням у причетності до тероризму. Спільником Сенцова російські слідчі назвали кримського активіста Олександра Кольченка, якого засудили до 10 років колонії суворого режиму.

Також читайте: Жадан допоміг матері Кольченка відвідати сина в колонії Челябінська
Топ коментарі
+9
Любой украинец, которого мордует раша в своих застенках, должен быть освобожден. Ни один украинец не имеет права забывать о них. Иначе мы скоты.
показати весь коментар
14.07.2017 22:46 Відповісти
+6
Несправедливо равнять Сенцова и Савченко.
показати весь коментар
14.07.2017 22:44 Відповісти
+4
https://censor.net/user/380822 - за одним исключением.., если они сами туда не поехали после начала войны - отдохнуть или на заработки...
показати весь коментар
14.07.2017 22:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сколько у нас в плену у кацапов бойцов ВСУ? Нах всрался этот Кольченко,Сенцов и прочие Савченки?
показати весь коментар
14.07.2017 22:36 Відповісти
жёстко рубанул...савченко да,мразь..но всёже
показати весь коментар
14.07.2017 22:49 Відповісти
А вы лично знаете этого Кольченка?
показати весь коментар
14.07.2017 22:53 Відповісти
абсолютно нет,но всех ровнять под одну гребёнку не стоит мне кажется
показати весь коментар
14.07.2017 22:57 Відповісти
Несправедливо равнять Сенцова и Савченко.
показати весь коментар
14.07.2017 22:44 Відповісти
Любой украинец, которого мордует раша в своих застенках, должен быть освобожден. Ни один украинец не имеет права забывать о них. Иначе мы скоты.
показати весь коментар
14.07.2017 22:46 Відповісти
https://censor.net/user/380822 - за одним исключением.., если они сами туда не поехали после начала войны - отдохнуть или на заработки...
показати весь коментар
14.07.2017 22:49 Відповісти
Там сейчас 4 миллиона рабов из Украины,нах они нам ?Копеечку срубить хотели,а вон оно как обернулось.....
показати весь коментар
14.07.2017 22:53 Відповісти
Накінець-то люди починають прозрівати....і включати логічне мислення....а взагалі я знову ж, в 1550-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!!
показати весь коментар
14.07.2017 22:55 Відповісти
Не всем быть идеальными. Главное, не быть подонками. Если своя страна для многих стала мачехой, то люди спасаются, как могут. Тут я не судья им, хотя сам бы в рашу не поехал.
показати весь коментар
14.07.2017 22:58 Відповісти
Очень хочу, чтобы освободили Сенцова. Ну просто очень искренне хочу. Не понимаю, почему он не в приоритете у наших "деятелей"? Настоящий Человек, патриот, сам растит двоих детей, столько скитается по рашистским тюрьмам..... И терпит, ждет, не теряет веры в своё государство.... Сколько он уже выдержал..... Зато наши занимаются шавками, шнырявшими по антимайдану в Киеве..... Клых, кажется, его фамилия..... Нашим барыгам настоящие патриоты в Украине не нужны.
показати весь коментар
14.07.2017 23:02 Відповісти
Зверніть увагу. Це ольгінець.
показати весь коментар
14.07.2017 23:19 Відповісти
Это ты о себе, дятел? Или не слыхал про чела с антимайдана?))) Или Сенцова не любишь* Так кто же "ольгинец", как не ты сам?
показати весь коментар
14.07.2017 23:29 Відповісти
Його посадили виключно для того, щоб така сволота як ти писала те, що ти пишеш!
показати весь коментар
15.07.2017 10:23 Відповісти
"Сволота" ты. Не нравится то, что я пишу? Не читай. Проходи мимо.
А для развития почитай относительно того, что среди них есть таки урод, который терся на Антимайдане. Может, и Безъязыкова, которого вытащили "из плена" сейчас не судят за госизмену? Или Гадя Сафченко стОила двух рашистов, на которых её выменяли?
"Выгодно" тебе, ольгинец, чтобы наши барыги выменивали и возвращали в Украину всяких уродов, вместо настоящих патриотов. Слейся с глаз моих.
показати весь коментар
15.07.2017 14:10 Відповісти