11479 відвідувачів онлайн
8 166 190

В Україні офіційно зареєстровано 900 тисяч одиниць зброї, - Геращенко

оружие сбу
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив парламентарій від "Народного фронту", позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі "112 Україна".

"Офіційно 900 тисяч. З них десь 130 тис. нарізної і порядку 800 тисяч з копійками гладкоствольної", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поліція вилучила арсенал зброї та вибухівки в домогосподарстві на Полтавщині. ФОТОрепортаж

"Скільки незареєстрованої зброї, точної цифри немає. На сьогодні у нас дозволено будь-який вид озброєння мати на руках, крім короткоствольної зброї, тобто пістолетів, які можна носити приховано", - додав політик. "Цифри можуть бути різними, але всі вони не є точними", - зазначив він.

Геращенко також заявив, що виступає за проведення в Україні консультативного референдуму з питання легалізації зброї.
Топ коментарі
+15
Діду, а чи нема в Вас рушниці?
-нема, синку, нема...
-а кулемета?
-та нема, синку...
-а гармати?
-нема..
-а гвинтокрила?
-та де там, нема..
-а підводого човна?
-от чого нема - того нема!
показати весь коментар
15.07.2017 23:07 Відповісти
+12
гладкоствольное оружие для охоты...свободные люди в хороших странах имеют огнестрел на любой вкус,и на все случаи жизни..

А там где убивает какую-нибудь нацию другая нация захватившая власть -там НИКОГДА НЕ РАЗРЕЩАТ ДАЖЕ КОРОТКОСТВОЛ ,под всевозможными причинами........ибо раб перестанет быть рабом
показати весь коментар
15.07.2017 23:10 Відповісти
+10
"референдума по вопросу легализации оружия"

Статья 27 Конституции.
КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК имеет неотъемлемое право на жизнь.

Когда государство не способно гарантировать право на жизнь в условиях преступности, то легализация оружия является обязательным для обеспечения права на жизнь.
Ориентироваться на референдум при решении этого вопроса так же абсурдно, как и выяснять на референдуме должен ли человек иметь право на жизнь.
показати весь коментар
16.07.2017 04:37 Відповісти

Завантаження...