10804 відвідувача онлайн
8 033 190

В Україні офіційно зареєстровано 900 тисяч одиниць зброї, - Геращенко

оружие сбу

Сьогодні громадяни України офіційно мають 900 тисяч одиниць зброї.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив парламентарій від "Народного фронту", позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі "112 Україна".

"Офіційно 900 тисяч. З них десь 130 тис. нарізної і порядку 800 тисяч з копійками гладкоствольної", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поліція вилучила арсенал зброї та вибухівки в домогосподарстві на Полтавщині. ФОТОрепортаж

"Скільки незареєстрованої зброї, точної цифри немає. На сьогодні у нас дозволено будь-який вид озброєння мати на руках, крім короткоствольної зброї, тобто пістолетів, які можна носити приховано", - додав політик. "Цифри можуть бути різними, але всі вони не є точними", - зазначив він.

Геращенко також заявив, що виступає за проведення в Україні консультативного референдуму з питання легалізації зброї.
Топ коментарі
+15
Діду, а чи нема в Вас рушниці?
-нема, синку, нема...
-а кулемета?
-та нема, синку...
-а гармати?
-нема..
-а гвинтокрила?
-та де там, нема..
-а підводого човна?
-от чого нема - того нема!
показати весь коментар
15.07.2017 23:07 Відповісти
+12
гладкоствольное оружие для охоты...свободные люди в хороших странах имеют огнестрел на любой вкус,и на все случаи жизни..

А там где убивает какую-нибудь нацию другая нация захватившая власть -там НИКОГДА НЕ РАЗРЕЩАТ ДАЖЕ КОРОТКОСТВОЛ ,под всевозможными причинами........ибо раб перестанет быть рабом
показати весь коментар
15.07.2017 23:10 Відповісти
+10
"референдума по вопросу легализации оружия"

Статья 27 Конституции.
КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК имеет неотъемлемое право на жизнь.

Когда государство не способно гарантировать право на жизнь в условиях преступности, то легализация оружия является обязательным для обеспечения права на жизнь.
Ориентироваться на референдум при решении этого вопроса так же абсурдно, как и выяснять на референдуме должен ли человек иметь право на жизнь.
показати весь коментар
16.07.2017 04:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
На 40 млн населения при том, что в колекциях "правящего класса", десятки и сотни единиц - это очень мало!
показати весь коментар
15.07.2017 23:58 Відповісти
ты смешной - на войне оружие не проблема
показати весь коментар
16.07.2017 00:39 Відповісти
ці 900 тисяч переважно мисливські, або бувші мусора.
показати весь коментар
16.07.2017 00:26 Відповісти
Для Андрея Беляева. Здравия! Нет не часто. Я понял прикол просто когда живешь в США много лет( в моем случае уже 11) то частенько говоришь не "у меня" а "я имею"- как бы дословный перевод "I have". Так раз в месяц другой выезжаю на пол дня в тир пострелять по мишеням. Я не охотник ( жалко мне животных убивать ради забавы а мясо любое можно купить в магазине). Лежит на всякий случай (а случаи они разные бывают). Прикольно, я из Вепря снайперскую винтовку сделал( там оптика за 1000$ поставил - половина цены самого Вепря). Американцы называют это как бы "тактикал випон". Неплохо кладет на 400 ярдов.( В тире мешени 50 100 200 и 400 ярдов максимально).
показати весь коментар
16.07.2017 01:21 Відповісти
да он троль...не корми его
показати весь коментар
16.07.2017 04:42 Відповісти
Он не троль, он просто Павлик Морозов...
показати весь коментар
16.07.2017 12:03 Відповісти
Льоша, іди машинками пограйся.
показати весь коментар
16.07.2017 13:55 Відповісти
Как дела, Павлуша?
показати весь коментар
16.07.2017 14:12 Відповісти
Андрій взагалі-то. А ти як, і досі в CS граєшся?
показати весь коментар
16.07.2017 14:49 Відповісти
Хороший револьвер лучше пустого доброго слова, не? В Украине официально зарегистрировано 900 тысяч единиц оружия, - Геращенко - Цензор.НЕТ 6982
показати весь коментар
16.07.2017 03:03 Відповісти
"референдума по вопросу легализации оружия"

Статья 27 Конституции.
КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК имеет неотъемлемое право на жизнь.

Когда государство не способно гарантировать право на жизнь в условиях преступности, то легализация оружия является обязательным для обеспечения права на жизнь.
Ориентироваться на референдум при решении этого вопроса так же абсурдно, как и выяснять на референдуме должен ли человек иметь право на жизнь.
показати весь коментар
16.07.2017 04:37 Відповісти
А пістолет автоматично дає безсмертя.
показати весь коментар
16.07.2017 08:53 Відповісти
государство еще меньше будет способно гарантировать право на жизнь если оружие будет у каждого второго.
показати весь коментар
16.07.2017 16:04 Відповісти
130 тыс нарезных...какраз депутаты судьи их охрана и мусарье всех мастей
показати весь коментар
16.07.2017 05:04 Відповісти
В Украине официально зарегистрировано 900 тысяч единиц оружия, - Геращенко - Цензор.НЕТ 3119
показати весь коментар
16.07.2017 05:16 Відповісти
Совсем этот хряк тормозит-какой нафиг референдум-стволов на руках сотни тысяч их легализировать надо или менять на официальные.
показати весь коментар
16.07.2017 06:14 Відповісти
900 тысяч,это цифра бюджетных дармоедов которые боевым оружием защищают себя от народа так как воров никто не грабит и морды не бют,охрана не подпустит.
показати весь коментар
16.07.2017 07:03 Відповісти
И что они с этим оружием делают? Все на сафари выезжают? Фигня.
показати весь коментар
16.07.2017 07:41 Відповісти
Предлагаю, чтобы сэкономить бумагу, еще один вопрос на референдум: Согласны ли вы, что в противоречии с Водным кодексом вам перекрывают заборами свободный доступ к водоемам лица незаконно построившие дома в водоохранной зоне.
показати весь коментар
16.07.2017 07:55 Відповісти
Маніпулятивні референдуми від шахраїв, які вчепилися в владу? Ні не треба. Якщо референдум то вже по довірі уряду, раді та президенту. Звуження прав людини на самооборону та й взагалі будь яких прав не може бути предметом референдуму.
показати весь коментар
16.07.2017 08:06 Відповісти
Ти народився з короткостволом, а потім влада у тебе його відібрала?
показати весь коментар
16.07.2017 08:54 Відповісти
казак без шабли и пистоля не казак.
показати весь коментар
16.07.2017 08:59 Відповісти
Джентльмены, по комментариям выше вижу, что здесь практически все безоружные.
Один простой вопрос. Каким хером вы себе думаете?
Помпа 12 калибра дешевле бюджетного смартфона.
Или большинству комментаторов родители денег не дают?
А, ну тогда понятно.
показати весь коментар
16.07.2017 09:14 Відповісти
Не дешевле, бюджетный смартфон стоит 3000 грн. Что из помпы можно купить дешевле 3000 грн?
показати весь коментар
16.07.2017 12:07 Відповісти
http://zbroia.safari.ua/odnostvolnoe-ruzhyo-safari-t16-12-kal-l510-mm-plastik 2600грн

https://ibis.net.ua/products/details/ruzhe-cobalt-p20-pump-action-1276/ 4800грн
показати весь коментар
16.07.2017 13:11 Відповісти
Невнимательное прочтение вопроса всегда приводит к ляпам, за 2600 предложено нечто, похожее на ружье, притом однозарядное и переломным стволом. Где помпа, дешевле 3000 грн?
показати весь коментар
16.07.2017 13:27 Відповісти
Ти записуй що брешеш. Ато розпинався про дві субару і яхту, а тут 3000 не знайдеш.
показати весь коментар
16.07.2017 14:51 Відповісти
Если ты попытался типа пошутить, то я тебя разочарую- ты в очередной раз обосрался...
показати весь коментар
16.07.2017 15:20 Відповісти
Почему именно 3000? Нашел три, найдешь и пять.
И авторитетно заявляю.
Крал, Таржет, Узкон - абсолютно нормальные долгоживущие ружья. Не смотря на их дешевизну.
==
Просто, я не понимаю людей, не имеющих оружия. Честно. В голове как-то не укладывается сей факт.
На что вы рассчитываете? Что, если сейчас везде, кроме серой зоны спокойно, то так будет всегда?
Ошибаетесь.
Я ведь не топлю за нарезное.
Да. АКМ или AR дороговато. От 19 000 за АКМ и до бесконечности.
Так возьми турецкую помпу.
Не существует более убойного оружия на коротких (до 100 метров) дистанциях. А там, случись что, нарезное можно и с земли подобрать.
Это, короче, как браузер IE, который нужен, чтобы загрузить Хром или Оперу.
==
Есть одно НО! Недостаточно иметь. нужно еще и владеть.
Наличие рояля в доме не делает владельца пианистом.
Долгие и печальные тренировки, холощения, стрельбы - и все получится.
показати весь коментар
16.07.2017 20:35 Відповісти
Любезный, когда человек говорит, что за цену бюджетного телефона можно купить помпу, то он сознательно писдит. Зачем он это делает?
Касательно оружия. У меня два ствола с 2014 года и патроны к ним. И тарелки с метательной машинкой. И компания таких же любителей пострелять, а в охосезон по полю мотнуть километров 10-15.
А Акм не дорого. Просто то, что продается говененькое.
показати весь коментар
16.07.2017 21:07 Відповісти
Значит, у нас с Вами разное понимание бюджетного телефона.
У меня по арсеналу тоже самое. Ну, и хожу кругами вокруг Z-15.
==
Так, а чем мы, вообще?
Мне, например, не нравятся рассуждения хоплофобствующих ламеров. Ощущение, что они оружие крайний раз видели на картине Перова "Охотники на привале".
Для них в своей массе есть откровением, что без малейших проблем можно купить все, что угодно (кроме короткого и автоматического).
Или вот эти стенания "коли нам дадуть зброю?...."
*****, да пойди, оформи и купи.
Так нет. Скулить интересней.
===
К слову, что-то Антоша явно погорячился с цифрой 900 тыс. Может, владельцев 900 тыс. Но легальных стволов должно быть намного больше.
У каждого минимум по два. И это нормально. Каждый, у кого есть первое, начинает неровно дышать на следующее ))
показати весь коментар
16.07.2017 21:42 Відповісти
Почему же разное? Или конкретные цифры воспринимаются по другому?


Левко Чорний
Не дешевле, бюджетный смартфон стоит 3000 грн. Что из помпы можно купить дешевле 3000 грн?
16.07.2017 12:07
ОтветитьМне нравится 1
Я полагаю, яснее вопроса быть не может.
показати весь коментар
16.07.2017 22:54 Відповісти
Левко, дружище! Ты - нормальный человек? Или ********* решил? Мы о смартфонах или об оружии?
То, что ты называешь смартфоном до 3000 грн - как раз похоже на ту турецкую одноствольную переломку с цилиндром. Т.е., бесполезная хрень.
У меня к телефонам только три требования:
ОЗУ больше гигабайта и прилично внутренней памяти, беспроблемное подключение к компу (вечные проблемы со всеми девайсами) и защищенность (Сигма, Катерпиллер, пр.). Как раз где то на 5000 грн и выходит по самому минимуму. А дороже - то тоже понты.
========
И раз я вижу перед собой чуток ********* перфекциониста, который ищет, к чему *********, то есть и тебе предъявы.
Тарелки хорошо, по птице хорошо.
НО!
Самооборонный комплекс, холощение. Занятия по тактике. - это нужно. А не бродить в поисках утки (хорошо, что не той, что под кроватью)
показати весь коментар
17.07.2017 08:13 Відповісти
Я не решил *********... Прежде чем писать, надо всегда подумать. Это же не в разговоре ляпнул, не думая, потом извиняешься-ой, я не то имел ввиду. Я могу еще раз повторить, что номальный бюджетный смарфон с параметрами даже лучше тобой заявленных будет стоить 3000 грн., просто он будет из хорших китайцев. А за 3000 грн. не купишь никакой помпы. Вот и все. Изначально эту дискуссию можно было закончить после этого: Что из помпы можно купить дешевле 3000 грн? ответом типа- да, невнимательно прочитал, действительно за 3000 грн. помпу не купишь. Как то так.
показати весь коментар
17.07.2017 09:10 Відповісти
Рабам зброї не дають.
показати весь коментар
16.07.2017 09:34 Відповісти
Вільні люди мають зброю - раби НІ!!
показати весь коментар
16.07.2017 10:39 Відповісти
Ти народився зі зброєю, а потім влада забрала в тебе її?
показати весь коментар
16.07.2017 14:00 Відповісти
кто любит оружие и любитель пострелять идите на контракт ВСУ и в АТО настреляетесь по кацапах по самое немогу .
показати весь коментар
16.07.2017 10:56 Відповісти
Пётр Алексеевич, перелогиньтесь !!!!
показати весь коментар
16.07.2017 11:07 Відповісти
Миллион стволов только зарегенных. А незарегенных?
И где Чикаго на улицах???
показати весь коментар
16.07.2017 11:07 Відповісти
У нас Чикаго отдыхает. Новости, в основном, о Киеве, а в регионах тоже весело.
показати весь коментар
16.07.2017 11:18 Відповісти
Вот токо если ЦИФРЫ взять, то всё наоборот. От ЗАРЕГЕННОГО оружия единицы смертей в год. От НЕЗАРЕГЕННОГО до ста.
От автомобилей за 2016й год 5000 (пять тысяч) смертей.
Так ОРУЖИЕ зло???
показати весь коментар
16.07.2017 12:27 Відповісти
А вот оно, Чикаго: "В Коростышеве Житомирской области двое мужчин на мотоцикле обстреляли местного предпринимателя.Как передает https://censor.net/, об этом говорится в https://zt.npu.gov.ua/uk/publish/article/292552 сообщении отдела коммуникаций Главного управления Нацполиции в Житомирской области.

Отмечается, что 15 июля в Коростышевский отдел полиции поступило сообщение о госпитализации в реанимационное отделение 29-летнего предпринимателя. Мужчина получил огнестрельное ранение на одной из центральных улиц райцентра от неизвестных, которые двигались на мотоцикле. Полиция начала уголовное производство и проводит мероприятия для установления личностей нападавших. Источник: https://censor.net/p447988
показати весь коментар
16.07.2017 14:25 Відповісти
Ну так пусть еще Антоша поделится статистикой, сколько преступлений совершается с легально зарегистрированным оружием, а сколько - с нелегальным. Ну чтобы взвешенно говорить о том, что короткоствол нельзя населению - а то постреляют друг друга.
показати весь коментар
16.07.2017 11:48 Відповісти
Спросите у Мистера ГУГЛа. И он ответит. От зарегеного десяток. От НЕЗАРЕГЕНОГО до ста. В ГОД.
показати весь коментар
16.07.2017 12:28 Відповісти
Сегодня граждане Украины официально имеют 900 тысяч единиц оружия - из них 800 тыс. у депутатов, судей, прокуроров и чиновников, которые его держат для защиты от гнева народа.
показати весь коментар
16.07.2017 11:51 Відповісти
В Украине официально зарегистрировано 900 тысяч единиц оружия, - Геращенко - Цензор.НЕТ 9540

(Законопослушные граждане владеют более 600 миллионами единиц оружия и 25 триллионами боеприпасов. Поверьте, если бы мы были проблемой - вы бы об этом знали!)
показати весь коментар
16.07.2017 12:08 Відповісти
Я народився... і маю право на життя, і влада не має право обмежувати мене у праві зберегти це життя, включно із зброєю в руках.
показати весь коментар
16.07.2017 12:54 Відповісти
Ти бойовичків передивився.

Вбивства:
Великобританія на 100 000 населення- 1,2- всього 722
США на 100 000 населення- 4,7 - всього 14827
показати весь коментар
16.07.2017 13:58 Відповісти
Любителям зброї, які грають на сопілках мафіозних барига.
В п'ятницю німецький журнал "Шпіґель" повідомив про те, що впродовж останніх трьох років понад 500 колишніх учасників АТО здійснили самогубство. Журнал також пише про те, що жорстоке сімейне насилля в родинах колишніх учасників АТО збільшилось в багато разів...
Біда в тому, що чакалядниї бариґі у цьому випадку - майже ні до чого.
Бо завжди, в усі часи, була, є і буде частина населення, яка страждає нервовими і психічними захворюваннями. Таких людей - чимало в будь-якій країні. Причому ці люди страждають розладами психіки в такій формі, що їх захворювання не виявить жодна найкваліфікованіша медкомісія, жодний найдосвіченіший лікар. Аж поки не станеться криваве лихо...
Особливо багато нервово-психічних зривів там і в тих країнах, де населення живе в умовах постійного підвищеного стресу - в країнах, де йде війна, де низький рівень життя, тощо. Дуже велику деструктивну роль грають також безвідповідальні ЗМІ, які бесперервно, серійно невротизують населення роздутими жахами...
В результаті і так слабка, хвора нервова система, психіка - не витримує. Стається нервовий зрив, гострий психоз. Хворий або вчиняє самогубство, або калічить домашніх кулаками, або...
Або бере в руки зброю, і йде вбивати сусідів, або йде до супермаркету, куди півгодини тому поїхала ваша дружина з дітьми чи внуками, або просто стріляє з вікна в дитячий майданчик...
Звичайно, бариги лобіюють і намагаються проштовхнути "вільне володіння зброєю". І в першу чергу підтримують їх САМЕ ОСОБИ З НЕСТІЙКОЮ НЕРВОВОЮ СИСТЕМОЮ, які відчувають постійну тривогу, безпричинний розпач, гнів, нав'язливі думки. Їм здається, що світ їх обманює і принижує... Саме так проявляється хвороба... Ці особи вважають, що куплений за останні гроші пістолет вирішить всі їх проблеми, дасть спокій і добробут, збільшить повагу оточуючих...
На жаль, в більшості випадків - це лише ілюзія хворої людини...
показати весь коментар
16.07.2017 13:48 Відповісти
Психіатр із Молдови про зброю:

Для чего люди покупают оружие

Что же движет людьми желающих приобрести оружие? Какие тайные или явные мотивы стоят за этим? За этим я обратился к психологу и получил такой комметтарий:
1) Оружие - как средство защиты
Меня одолевает страх. Нападение, грабеж, убийство. Об этом постоянно говорят по радио и телевизору, пишут в газетах. Страшно выходить на улицу, но и собственная квартира уже не кажется безопасной. Мой страх перерастает в ужас, и только одно средство может помочь. Да, мне нужно оружие, наконец - то страх покорен, а я защищен!
2) Оружие повышает самооценку
Увы, но я далеко не самый "крутой" в этой жизни. Все считают меня "хлюпиком" неспособным на серьезные действия. Но я докажу им, что на самом деле я не такой. Куплю пистолет и тогда все меня зауважают, будут считать смелым и сильным.
3) Наличие оружия - символ сексуальности
Оружие с древних времен всегда было у самого сильного. Ну, а самый сильный получает самых красивых девушек. Они любят силу, а оружие для них символ сексуальности. Значит, чтобы стать эдаким "мачо", героем женских грез, мне нужно купить пистолет. И тогда все девушки будут мои.
4) Оружие - последнее веяние моды
Я стараюсь следить за модой. Она диктует различные стили в одежде, обуви, аксессуарах. Так вот в последнее время все большую популярность приобретает стиль "милитари". У всех моих друзей уже есть пистолет, а чем я хуже? Надо себе купить, да подороже и "покруче". Потом буду перед ними хвастаться своей "игрушкой", пусть знают, что я тоже модный и завидуют!
показати весь коментар
16.07.2017 13:59 Відповісти
У нас неслыханная выдержка: мы способны выдерживать излияния безнадежнейших кретинов.(С)
показати весь коментар
16.07.2017 15:22 Відповісти
Возможно, этот молдаванец такой же психиатр, как я архиерей. Во-вторых, хорошо, что он понял: "оружие - средство самозащиты". А в-третьих, желаю этому психиатру однажды ночью оказаться перед компанией гопников или неадекватных подростков, вот пусть их просветит и силой своего убеждения заставит ретироваться...
показати весь коментар
16.07.2017 19:11 Відповісти
Зброя- засіб вбивства.
До речі, вибачаюся за цікавість, пані, а що з Вами зробила компанія п'яних гопників, і окремо- компанія неадекватних підлітків?- Друг цікавиться.
показати весь коментар
16.07.2017 19:52 Відповісти
Это тайные желания хоплофилов, они их никогда не признают, разве что во сне могут расколоться, или психиатру
показати весь коментар
16.07.2017 15:53 Відповісти
Возможно, этот молдаванец такой же психиатр, как я архиерей. Во-вторых, хорошо, что он понял: "оружие - средство самозащиты". А в-третьих, желаю этому психиатру однажды ночью оказаться

перед компанией гопников или неадекватных подростков, вот пусть их просветит и силой своего убеждения заставит ретироваться...
показати весь коментар
16.07.2017 19:10 Відповісти
Зброя- засіб вбивства.
До речі, вибачаюся за цікавість, пані, а що з Вами зробила компанія п'яних гопників, і окремо- компанія неадекватних підлітків?- Друг цікавиться.
показати весь коментар
16.07.2017 19:52 Відповісти
Бог миловал... Желаю также и вашему другу однажды ночью оказаться перед компанией гопников или неадекватных подростков... Он может в разговоре с ними добавить, что он пацифист, филантроп и даже любитель животных в хорошем смысле... После этого, думаю, он станет одним из самых рьяных поборников легализации оружия для всего населения.
показати весь коментар
16.07.2017 20:02 Відповісти
Тоню, повірте- в такій ситуації у Вас тупо відберуть короткоствол і з Вами розважаться.
показати весь коментар
16.07.2017 20:13 Відповісти
«Все здоровое мужское население Украины, не ограниченное медиками или правоохранителями, не просто должно иметь возможность владения, а обязано владеть оружием... Мало того, количество таких стволов не должно иметь ограничений. Но все - учтено, зарегистрировано, отстреляно и занесено в базу...После того, как был расстрелян Майдан, как появилась угроза вторжения отбитого на всю голову соседа, эта тема стала реальностью, и тут даже не о чем вести речь. Поголовное вооружение населения, конечно, приведет к инцидентам на начальном этапе, но скоро - все наладится. И после этого вооруженный грабитель будет понимать, что наличие у него ствола вряд ли даст преимущество над жертвой, ибо та может оказаться куда более метким стрелком. Оккупант десять раз подумает о том, чтобы штурмовать тот же Киев, когда там на руках 2-3 миллиона стволов. А Пашинские и прочая публика, уже начавшая стрельбу на поражение, может получить меткий выстрел в ответ. С десяток депутатов доиграются с оружием, получив ответ, сыграют в ящик, и их очень быстро попустит размахивать наградными стволами. Уже сейчас видно, что практика раздачи оружия невменяемым власть имущим дает отрицательный эффект. Против кого вооружается эта сволочь? Так что любой гражданин должен иметь право постоять за себя с оружием в руках и кстати, исполнить свою конституционную обязанность по защите суверенитета и территориальной целостности Украины. В случае чего, любой враг получит такой отпор, что ему станет очень душно, невзирая на ракеты и авиацию. В любом случае, статус крупнейшего нелегального рынка оружия обязывает принимать радикальные меры» (Линия обороны )
показати весь коментар
16.07.2017 19:02 Відповісти
Тоня, а ти не боїшся що на тому самому ;пєрвам етапє;- хочу наголосити- мрійники про легалізацію короткоствола впевнені що вони відсидяться в безпечному місці- не загине твій племінник чи мама?- По ІР ти мало того що неодружений, так ще й пацан. Вас два пацана в батьків. 19 і 15. Ти старша чи менша, Тоня?
показати весь коментар
16.07.2017 20:09 Відповісти
Более бессмысленной дискуссии никогда не вела. Найденный вами ІР - полное "фуфло", выражаясь молодежным языком, так что успокойтесь, неуважаемый. Кстати, к незнакомым людям обращаются на вы, малограмотный вы наш. И еще, на завершение: даже если я не успею воспользоваться оружием для самозащити, то сотни других успеют и это утешает... Продолжайте отрабатывать заказ... Отвечать не буду.
показати весь коментар
16.07.2017 20:18 Відповісти
Толік, короткоствол не вирішить твоїх проблем.
показати весь коментар
16.07.2017 20:19 Відповісти
Зброю купити не проблема,проблема виникне якщо спробуєш нею скористатися для самозахисту за межами своєі' оселі. Потрібен нормальний закон про самозахист,захист майна,недоторканість приватноі' власності. Тут сируни деякі бояться введення права на короткоствол ,господа нешановні,якщо я надумаю когось вбити я дістану нелегальну зброю або ще швидше зроблю це ножем чи трубою. А право на самозахист не мають тільки раби
показати весь коментар
16.07.2017 19:14 Відповісти
Это не хоплофобы панове .Я редко тут на Цензоре встречал настоящих идейных убеждённых хоплофобов. Это проплаченные - шоколадные боты , менты при исполнении и в отставке , а так же просто тролятина из-за поребрика .....Все они преследуют свои собственные цели. А вот цели у них разные . У кого то срубить свои 11.50 и помочь Хозяину удержать власть над народом, у кого то удержаться у корупционного корыта , а у кого то поставить на колени ВСЕХ нас . Включая и местных полезных идиотов о которых я упомянул повыше
показати весь коментар
16.07.2017 19:56 Відповісти
Кацо, я на кацо-сайтах теж троллю за легалізацію короткоствола.
1-1.
показати весь коментар
16.07.2017 20:01 Відповісти
Жаль кацахол .Был бы ты умнее глорил бы на ихних сайтах порошенко и троллил за легализацию однополых браков
показати весь коментар
16.07.2017 20:38 Відповісти
А я хочу щоб бухі дибільні кацапи шмаляли по своїх дітях в дитсадках...
Мені має бути соромно, кацо? Бозя покарає?
показати весь коментар
16.07.2017 20:49 Відповісти
Те що пропоную я крутіше . Вони ж взагалі розплоднюватись не будуть. А шмаляти по безневинних людях то ЇХНЄ .....Українці інші , або ж стануть іншіми .Так повинно бути.Бо так надо. Треба обирати менше зло. Менше зло це легальна ЗБРОЯ .
показати весь коментар
16.07.2017 21:05 Відповісти
Як в США?
показати весь коментар
16.07.2017 21:24 Відповісти
Як у Швейцарії , або як в Естонії. США там багато штатів .Та й закони в усіх штатах різні . Але ж можна як в США
показати весь коментар
16.07.2017 22:18 Відповісти
А мені як в Сомалі подобається.
показати весь коментар
16.07.2017 22:22 Відповісти
А чому Сомалі? Чому не як в рашці ?
показати весь коментар
16.07.2017 22:34 Відповісти
Я вот, настоящий и соевых ненавижу.
показати весь коментар
16.07.2017 21:16 Відповісти
Почав ти як розумний, а от про рабів дещо загорнув. Та й закони...
Будемо відверті, купити ствол- дрібниці. Потрібні закони про самозахист. Для використання зброї поза межами оселі. Вдома завалити грабіжника можна і зараз.
Отже.. Ти подивився на мою дівчину. Хтиво подивився. Я купую нелегальний ствол, вночі ловлю тебе біля якогось фонтану і ліплю масліну в лобєшнік.
Куплений нелегальний ствол кладу тобі в руку. Цьомаю в лобік.
Спи спокійно.

Ти на мене напав. Я виявився швидшим.
показати весь коментар
16.07.2017 20:00 Відповісти
Не факт, що ви виявитеся швидшим. Ваша жертва може бути вправнішою. Крім того, у жертви можуть бути друзі. Так що біля фонтану вже лежатимете ви...наступного дня...
показати весь коментар
16.07.2017 20:05 Відповісти
Тоню, я виріс в 90-тих на Донбасі.
показати весь коментар
16.07.2017 20:11 Відповісти
Слава Богу що я не домбасянин То вже медичний діагноз а не місце народження
показати весь коментар
16.07.2017 20:43 Відповісти
Ну, якщо згадати що мені не потрібен короткоствол, щоб не відчувати себе рабом- швидше, перепустка в життя. В доросле життя.
показати весь коментар
16.07.2017 20:51 Відповісти
Короткоствол потрібен кожному громадянину ........... Окрім тих кто вже має довгоствол . Це повинно бути державною політикою. Але ж ти не зрозумієш мене. Це не спосіб як стати крутим .Це спосіб як залишитися на мапі Світу в якості держави , а не федерального сортира у складі совєтской расєі
показати весь коментар
16.07.2017 21:17 Відповісти
З довгостволом у бар не сходиш, за кермом не вийде.. В кіно не сходиш, на свято в дитсадок до доньки...
показати весь коментар
16.07.2017 21:23 Відповісти
Це не має значення . В громадянина повинна бути зброя. Або просто можливість її придбати.Не має значення короткоствол , або довгоствол
показати весь коментар
16.07.2017 22:29 Відповісти
На жаль не можу відповідати,грьобаний ватафон бере гроші за три ж а видає просто жо. Біляєв ,у тебе діагноз. Виріс він в 90. Те що ти розповідаєш є звичайним вбивством . ще раз говорю для тупих-хто надумає вбити -вб'є.взагалі більш тихий і швидкий спосіб вбити це ніж,труба,вибухівка ,метанол чи ртуть.... Для вбивства мені абсолютно не потрібні ніякі права і дозволи ,більше того,закон про самозахист може завадити мені бити морди всім хто мені не подобається . рабам зброя заборонена,як і право на самозахист
показати весь коментар
17.07.2017 05:48 Відповісти
До речі ,молдавани ,в тім числі і завдяки агресіі' Украі'ни (або окремих дибілоі'дних громадян) давно мають таке право,а в нас раніше були такі популярні анекдоти про тупих молдаван з банкою помідорів чи лампочкою
показати весь коментар
17.07.2017 06:06 Відповісти
А нужно 50млн.!!!!!
показати весь коментар
17.07.2017 06:10 Відповісти
Люди должны защищать себя, раз государство не может нас обезопасить на бытовом уровне