В Україні офіційно зареєстровано 900 тисяч одиниць зброї, - Геращенко

"Офіційно 900 тисяч. З них десь 130 тис. нарізної і порядку 800 тисяч з копійками гладкоствольної", - сказав він.
"Скільки незареєстрованої зброї, точної цифри немає. На сьогодні у нас дозволено будь-який вид озброєння мати на руках, крім короткоствольної зброї, тобто пістолетів, які можна носити приховано", - додав політик. "Цифри можуть бути різними, але всі вони не є точними", - зазначив він.
Геращенко також заявив, що виступає за проведення в Україні консультативного референдуму з питання легалізації зброї.
-нема, синку, нема...
-а кулемета?
-та нема, синку...
-а гармати?
-нема..
-а гвинтокрила?
-та де там, нема..
-а підводого човна?
-от чого нема - того нема!
А там где убивает какую-нибудь нацию другая нация захватившая власть -там НИКОГДА НЕ РАЗРЕЩАТ ДАЖЕ КОРОТКОСТВОЛ ,под всевозможными причинами........ибо раб перестанет быть рабом
Статья 27 Конституции.
КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК имеет неотъемлемое право на жизнь.
Когда государство не способно гарантировать право на жизнь в условиях преступности, то легализация оружия является обязательным для обеспечения права на жизнь.
Ориентироваться на референдум при решении этого вопроса так же абсурдно, как и выяснять на референдуме должен ли человек иметь право на жизнь.